Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ktoś w Polsce jeszcze ogląda koszykowke?

 

No, we Wrocławiu na pewno nie :)

 

PLK średnio z tego co pamiętam 30k przed tv w kolejce, ale no trudno powiedziec, ze liga robi wszystko, zeby przyciągnąć ludzi ma hale i przed trybuny. Fajny podcasy z prezesem Stelmetu o tym był. Kiedys ogladalem, teraz może cos z przypadku obejrzalbym w wolnej chwili czy ta liga sie jakos rozwinela, bo ogladalem w czasach Miah Davisa z Slupsku, Ansleya (?) w Koszalinie itd.

 

To trochę bardziej złożony problem, zaczynając od związkowych działaczy, przez ligę i transmisje telewizyjne, na profesjonaliźmie klubów kończąc.

 

P.S. Ansley nigdy nie grał w Koszlinie ;)

Odnośnik do komentarza

O kurwa, w zeszłym roku OC w Avive 470 zł, w tym roku wyliczyli mi 1736, to jest pewnie jakaś połowa wartości mojego auta.

Ładnie, ładnie. U mnie w zeszłym roku płaciłem coś ponad 500 zł, w tym musiałem już rzucić 790. O ile dobrze pamiętam, to w innym towarzystwie, bo moje poprzednie tez poszalało troszkę z ceną.

 

Znajomy wybulił 700 zł za Sejczento.

Odnośnik do komentarza

Szramek, przejdź się do jakiegoś brokera, niech ci znajdzie najtańszą ofertę. U mnie najtaniej wyszło w PZU, podobno u największych ubezpieczycieli są najniższe podwyżki, bo najmniej ucierpieli na podwyższeniu sum gwarancyjnych :>

Wiem, mam taki punkt gdzie załatwiam to co roku, ale na przykład w zeszłym roku lepszej oferty od przedłużenia w Avivie mi nie znaleźli. Ale jestem już omówiony na jutro, żeby coś poszukali.

Odnośnik do komentarza

 

Odmiana to tam chuj (aczkolwiek powinno się odmieniać), a co powiecie o spolszczaniu imion monarchów i ogółem. Dlaczego królowa Elżbieta, ale księżna Kate?

 

Przyjęło się, że spolszcza się imiona postaci historycznych (bodajże do II wojny światowej), a później jest w formie oryginalnej. Dlatego Jerzy Waszyngton i George Bush. Ale żeby było ciekawiej - jak to w języku polskim - podobno nie dotyczy to imion monarchów. Czyli jak księżna Kate zostanie królową, to będzie Katarzyną (choć z drugiej strony jest już książę Karol, a nie Charles :-k)

 

Pamiętam jak dziś dzień, gdy dowiedziałem się, że Krzysztof Kolumb to jednak nie polak i wyzywałem typiarke na hiście, że hurr durr na chuj spolszczacie i mieszacie w głowach. XD

Odnośnik do komentarza

 

O kurwa, w zeszłym roku OC w Avive 470 zł, w tym roku wyliczyli mi 1736, to jest pewnie jakaś połowa wartości mojego auta.

Ładnie, ładnie. U mnie w zeszłym roku płaciłem coś ponad 500 zł, w tym musiałem już rzucić 790. O ile dobrze pamiętam, to w innym towarzystwie, bo moje poprzednie tez poszalało troszkę z ceną.

 

Znajomy wybulił 700 zł za Sejczento.

U mnie w zeszłym roku 580 (PZU) teraz 619 (HDI), więc tragedii jak za 1,9 (tak, TDI :P) nie ma. Inna sprawa, że pani w biurze nie powiedziała o ograniczeniach np. Samochodem nie może kierować osoba, która ma mniej niż 25 lat lub prawo jazdy krócej niż 36 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...