Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pracowałem w Polsce, to pamiętam CV od jednej laski na stanowisko kierownicze. Doświadczenie zerowe, pracowała akurat jako pomoc w przedszkolu, a wśród obowiązków w CV miała wpisane np. "malowanie farbkami buziek dzieci". Zdjęcie miała też z przedszkola, bo w tle były jakieś przedszkolakowe wycinanki :)

Odnośnik do komentarza

Komuś, kto skanuje 500 stron książki w ten sposób, że parzyste strony są ok, a nieparzyste są odwrócone do góry nogami, należałoby ucinać łeb przy samej dupie. No czy ma rozum i godność człowieka takie bydlę, ja się pytam?!

Odnośnik do komentarza

Jak pracowałem w Polsce, to pamiętam CV od jednej laski na stanowisko kierownicze. Doświadczenie zerowe, pracowała akurat jako pomoc w przedszkolu, a wśród obowiązków w CV miała wpisane np. "malowanie farbkami buziek dzieci". Zdjęcie miała też z przedszkola, bo w tle były jakieś przedszkolakowe wycinanki :)

A wpisała sobie umiejętność zarządzania grupą ludzi?

Odnośnik do komentarza

a takie powielanie treści nie jest łamaniem praw autorskich?

Odpisałbym Ci, ale obawiam się, że nie da się sensownie odpowiedzieć na takie pytanie w taki sposób, by nie przyszedł tu Reaper jojczyć o tym, że wypowiadam się z absolutnym przekonaniem o własnej słuszności :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...