Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

 

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

 

 

Ty nie jesteś hipsterem, tylko weirdo.

 

 

po pierwsze - mamy piękny polski język, za takie dziwne wyrażenia za Icona bany leciały :)

Po drugie - o ile w warstwie społecznej sie zgodzę, ale w warstwie kulturalnej, raczej śledzę media głównego nurtu hipsterskiego (pitchfork, wire etc.) i wyciagam z niego wieeeeeele rzeczy (aczkolwiek oczywiscie nie ograniczm się do nich, bo i polskie grupy na fb są spoko, jak i rekomendacje róznych portali muzycznych) :P

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

 

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

 

 

Ty nie jesteś hipsterem, tylko weirdo.

 

 

po pierwsze - mamy piękny polski język, za takie dziwne wyrażenia za Icona bany leciały :)

Po drugie - o ile w warstwie społecznej sie zgodzę, ale w warstwie kulturalnej, raczej śledzę media głównego nurtu hipsterskiego (pitchfork, wire etc.) i wyciagam z niego wieeeeeele rzeczy (aczkolwiek oczywiscie nie ograniczm się do nich, bo i polskie grupy na fb są spoko, jak i rekomendacje róznych portali muzycznych) :P

 

 

 

FYI: Pitchfork i Wire były hipsterskie w 1999. Obecnie to mainstream dla hipster wannabes, takich jak Ty (nie żeby to było istotne, tylko mówię - sam czytuję).

 

http://s2.quickmeme.com/img/6f/6fb144cc5eb7d19bfb6c633155d1ed2a4453dd48a058d69772a84dd58c5b986e.jpg

Odnośnik do komentarza

 

O, nowa płyta Avenged Sevenfold. Trzeba obczaić :)

Ja już po. trochę rozczarowany, ale kawałek "The Stage" jest całkiem spoko.

 

Po pierwszym odsłuchu się zgadzam. W sumie taka płyta bez pomysłu, gdzie godzinę później żadnego kawałka z niej się nie pamięta. Jedynym, który mi się spodobał to Creating God, ale może się opinia zmieni jak przesłucham jeszcze ze 2 razy.

Odnośnik do komentarza

 

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

Bo Ty jesteś najśmieszniejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...