Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam sie na sztuce aktorskiej, dla mnie Watson spoko :D Doceniam animacje i graficznie ten film ;).

 

Empik <3 Seria historyczne bitwy mega pomysl. Kupilem jedna, bo troche drogie, z rabatem 21 zl za jedna bitwe.

 

Dla mnie grała na swoją jedną/dwie miny, ale jakoś to pasowało o dziwo. Luke Evans jako Gaston jest zajebisty, nawet bardziej irytuje niż w bajce ;)

Odnośnik do komentarza

A propos - zadam to pytanie jeszcze pewnie gdzie indziej, ale czy ktos ogarnia jak ustawic RSS na portale aukcyjne? Chcialbym zeby mi przychodzil alert na maila po pojawieniu sie oferty np na olx - oczywiście takiej o okreslonych filtrach.

 

Da rade czy trzeba kupowac jakiegos inoreadera?

 

Olx ma wbudowana funkcje informowania o nowych aukcjach wg filtru. Z Allegro tak samo ("obserwuj wyszukiwanie"). Korzystam z obu i dzialaja spoko.

Odnośnik do komentarza

 

A propos - zadam to pytanie jeszcze pewnie gdzie indziej, ale czy ktos ogarnia jak ustawic RSS na portale aukcyjne? Chcialbym zeby mi przychodzil alert na maila po pojawieniu sie oferty np na olx - oczywiście takiej o okreslonych filtrach.

 

Da rade czy trzeba kupowac jakiegos inoreadera?

 

Olx ma wbudowana funkcje informowania o nowych aukcjach wg filtru. Z Allegro tak samo ("obserwuj wyszukiwanie"). Korzystam z obu i dzialaja spoko.

 

Jak to działa dokładnie? Dostaję info na maila? Pojawia się to od razu jak typ wystawi?

Odnośnik do komentarza

 

 

A propos - zadam to pytanie jeszcze pewnie gdzie indziej, ale czy ktos ogarnia jak ustawic RSS na portale aukcyjne? Chcialbym zeby mi przychodzil alert na maila po pojawieniu sie oferty np na olx - oczywiście takiej o okreslonych filtrach.

 

Da rade czy trzeba kupowac jakiegos inoreadera?

 

Olx ma wbudowana funkcje informowania o nowych aukcjach wg filtru. Z Allegro tak samo ("obserwuj wyszukiwanie"). Korzystam z obu i dzialaja spoko.

 

Jak to działa dokładnie? Dostaję info na maila? Pojawia się to od razu jak typ wystawi?

 

Tak i tak

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...