Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam sie na sztuce aktorskiej, dla mnie Watson spoko :D Doceniam animacje i graficznie ten film ;).

 

Empik <3 Seria historyczne bitwy mega pomysl. Kupilem jedna, bo troche drogie, z rabatem 21 zl za jedna bitwe.

Uwielbiam tę kolekcję. Niedawno czytałem: "Kamieniec Podolski 1672" Derdeja, "Gettysburg 1863" Swobody, "Batoh 1652" Długołęckiego, "Hastings 1066" Soszyńskiego i "Magnezja" Kęćka. Wszystkie mogę szczerze polecić.

Odnośnik do komentarza

No prosze, to tego az tyle jest? Gdzie kupujecie?

Ja kupowałem na ich stronie. Duże zniżki plus darmowa przesyłka przy płatności karta.

Moje ulubione tomiki to Cedynia 972 i Niemcza 1017, super napisane i okres bardzo ciekawy. Oba Pawła Rochali i w sumie stanowią spójna całość. Na plus wspominam tez Bannockburn 1314 i kilkanaście tomów ze starożytnego Rzymu (najlepsze są te Kęćka). Akcjum chyba było pierwszym, który w ogóle przeczytałem. Zauważyłem tez pewna prawidłowość, ze im bliższe nam czasy tym słabiej napisane - przy Verdun, które swojego czasu było moja obsesja poddałem się po 200 stronach, bo było tak czerstwe, ze koniec.

Odnośnik do komentarza

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

 

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

Odnośnik do komentarza

 

Jak na Twoj brak gustu, to calkiem dobre.

 

xD wiecej nie umiem powiedzieć. Albo może nie, coś powiem. Podejrzewam, że z prawie tysiąca albumów, które w życiu przełuchałem, znalazłoby się wiecej punktów wspólnych niż sądzisz.

BTW - czemu nie ciśniesz po innych hipsterach tego forum?

 

 

Ty nie jesteś hipsterem, tylko weirdo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...