Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propo tego co ostatnio mówiłem o stylu wypowiedzi Maniaca ;)

 

 

 

A Hajd pisze na forum siedząc w knajpie w tak zacnym towarzystwie sceny warszawskiej :< #warszawaisdead


Wydałem dzisiaj na Ubery w dwie strony... 21 zł :kekeke: taksówką w Warszawie jak przejedziesz 4 km to tyle płacisz ;) ale fakt faktem, że miałem skądś kupon na ubera na 15 zł, więc normalnie by wyszło trochę więcej, co i tak nie zmienia faktu, że kurs poniżej 20 zł w Wawie to jest mega luksus.

 

Taka cena będzie obowiązywać tylko dopóki Uberowi starczy 10 mld $, które wyciągnął od VC. Analitycy mówią, że dzięki temu Uber jest w stanie dopłacać do każdego kursu tak, że klienci płacą obecnie tylko 41% realnego kosztu kursu. Natomiast sam model biznesowy Ubera, poza inflacją wywołaną przez napompowanie go kapitałem inwestorskim, nie wspomaga w żaden sposób niższych cen.

 

To nie może być prawda.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio doszedlem do wniosku, ze prawko nie jest mi potrzebne, bo samojezdne samochody niedlugo wejda szeroko na rynek :keke:

 

Zreszta w Szwajcarii jest na tye dobry i tani transport publiczny, ze w zasadzie nikt nie korzysta z samochodu przy dojazdach do pracy np.

 

Mieszkając w takowym Londynie pewnie bym olał auto, biorąc pod uwagę zajebistą komunikację i miejsca parkingowe :-k

 

Ale na Śląsku, czy ogólnie w Polsce to sobie nie wyobrażam bez.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Gacek: zaraz odkopię de raphową aferę jeśli ją mam

Super :)

 

Od jutra maraton egzaminów, miesiąc przygotowań doprowadził do tego, że nie jestem w stanie już patrzeć na książki i kombinuję tylko, w którą walizkę się spakować i ile wałówki wziąć na każdy z tych dni.

Odnośnik do komentarza

 

@Gacek: zaraz odkopię de raphową aferę jeśli ją mam

Super :)

 

Od jutra maraton egzaminów, miesiąc przygotowań doprowadził do tego, że nie jestem w stanie już patrzeć na książki i kombinuję tylko, w którą walizkę się spakować i ile wałówki wziąć na każdy z tych dni.

 

Proponuję wiśniówkę :D

Odnośnik do komentarza

 

Prawda jest taka, że dumping jest obecnie nielegalny, to by przez żadną księgowość nie przeszło.

Chyba gówno prawda.

 

Zdecydowanie gówno prawda.

 

Ja sie chyba też na ubera przerzucę. Momentalnie przyjechał, szybko, sprawnie, kulturalnie. Zakładam też, że tanio (Pulek, podlicz ile tam wyszło) :D A te taksówki i taksówkarze to czasem dramat jest. Oczywiście w godzinach szczytu lepsza będzie taksówka, bo może śmigać buspasami.

 

Wyjście pozytywne wczoraj, odkryciem jest knajpa do oglądania mecżów z browarem za 7zł, a pszenicznym za 8. Myślę, że na mecze to tylko tam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Prawda jest taka, że dumping jest obecnie nielegalny, to by przez żadną księgowość nie przeszło.

Chyba gówno prawda.

 

Zdecydowanie gówno prawda.

 

Ja sie chyba też na ubera przerzucę. Momentalnie przyjechał, szybko, sprawnie, kulturalnie. Zakładam też, że tanio (Pulek, podlicz ile tam wyszło) :D A te taksówki i taksówkarze to czasem dramat jest. Oczywiście w godzinach szczytu lepsza będzie taksówka, bo może śmigać buspasami.

 

Wyjście pozytywne wczoraj, odkryciem jest knajpa do oglądania mecżów z browarem za 7zł, a pszenicznym za 8. Myślę, że na mecze to tylko tam.

 

 

za 16 km zapłacone 33 zł :> to co, dzielimy solidarnie na 3?

 

ogólnie wyjście spoko, miejscówka spoko, wszystkim termin podpasował, powrót absolutnie bezproblemowy, no baja bongo :)

 

@Hid, Pub Winners na Nowolipkach

 

w ogóle niesamowite miejsce, jeszcze gdyby dorzucili ofertę z JAKIMKOLWIEK żarciem, to byliby nie do ruszenia ;) ale w sumie może z drugiej strony taki urok, że tylko alko mają i cały pub zapełniony:)

Odnośnik do komentarza

@Pulek jestem za żeby na 3 podzielić. No to taniocha. Za taksówkę do siebie bym pewnie ok. 25 zł zapłacił, a tu jeszcze kurs do Ursusa. Opłaca się jak nic.

 

Jakieś nawet proste żarcie by się przydało, ale jak sie mieszczą w zagłębiu kebsów i w pobliżu KFC to nie ma tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...