Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj niby nie ma jakoś specjalnie dużo atrakcyjnych meczów, ale dwa to raczej must see: oprócz meczu Polaków, to NC - Kentucky :) I do tego godzina przerwy pomiędzy nimi, więc idealny czas, aby ogarnąć coś do jedzenia.

Odnośnik do komentarza

Byłem w piątek. Spróbowałem Dybuka (mistrz :)), ale Vamiego trafiłem dopiero jak wychodziliśmy. Trochę się zawiodłem na tegorocznym feście. W porównaniu z poprzednią edycją ceny poszły do góry (prawie wszystko od 10zł w górę) i mniej miejsca na zewnątrz (ostatnio można było iść na tyły i elegancko usiąść sobie na murku jak już wszystkie ławki były zajęte).

Odnośnik do komentarza
Gacek, byliście?

Nie, wybrałem się na moment na rynek smaków, a resztę weekendu spędziłem nad książkami, jednak ostatnie dni przed egzaminem to zbyt nerwowy okres, by się raczyć piwem. Trochę mi szkoda, ale nawet nie miałbym czego się tam napić, bo partnerka nie prowadzi auta, a wszyscy znajomi się uczą ;)

Odnośnik do komentarza

A Hajd pisze na forum siedząc w knajpie w tak zacnym towarzystwie sceny warszawskiej :< #warszawaisdead


Wydałem dzisiaj na Ubery w dwie strony... 21 zł :kekeke: taksówką w Warszawie jak przejedziesz 4 km to tyle płacisz ;) ale fakt faktem, że miałem skądś kupon na ubera na 15 zł, więc normalnie by wyszło trochę więcej, co i tak nie zmienia faktu, że kurs poniżej 20 zł w Wawie to jest mega luksus.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...