Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Hid, Pub Winners na Nowolipkach

 

w ogóle niesamowite miejsce, jeszcze gdyby dorzucili ofertę z JAKIMKOLWIEK żarciem, to byliby nie do ruszenia ;) ale w sumie może z drugiej strony taki urok, że tylko alko mają i cały pub zapełniony:)

 

lol, mieszkam 5 minut z buta :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja to z liceum miałbym głównie indierocka przemieszanego z klasyką rocka :-k

 

U mnie power metal,

 

To chyba powinieneś się bardziej tego wstydzić niż ja swojego emo :kekeke:

 

 

Nie mam zamiaru się wstydzić, tego kim byłem, to część mnie przecież, nie byłbym sobą, gdybym się tego wyrzekł :profesor: ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

@Hid, Pub Winners na Nowolipkach

 

w ogóle niesamowite miejsce, jeszcze gdyby dorzucili ofertę z JAKIMKOLWIEK żarciem, to byliby nie do ruszenia ;) ale w sumie może z drugiej strony taki urok, że tylko alko mają i cały pub zapełniony:)

 

lol, mieszkam 5 minut z buta :D

 

no to masz zajebisty lokal do oglądania meczów pod nosem :) typowy pub piłkarski, o

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jakie perły odkopuję :rotfl: Będę dawkował :D


https://www.youtube.com/watch?v=rbmEkYiRqIkz porzadków w płytach, to ja znalazłem takie coś, też się nadaje do tańca o którym mówi s.p Andrzej L.


Reaper, mozesz strescic jakos to co wrzuciłeś?

Keith, w skrócie - de Raph rozdawał warny i bany na prawo i lewo tylko ze względu na własne animozje, które nie miały nic wspólnego z jakimkolwiek regulaminem czy netykietą. W końcu miarka się przebrała i barman się wkurwił i stworzył taką ankietę. Tak to pamiętam :-k

Odnośnik do komentarza

reaper, ale mówisz o emo w znaczeniu emopop w stylu tokio hotel, czy tzw. true emo w styylu japońskiego envy, czy rites of spring

Gabe trochę to powiedział pół-żartem, ale faktycznie słuchałem kilku kapel klasyfikowanych jako emo, ale takie amerykańskie - From First To Last, Taking Back Sunday itp.

Reap, wrzuc to jakos inaczej bo mam dropboxa zablokowanego w pracy :)

Na FB poszło :) jak chcesz na maila to podeślij na priv adres

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...