Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle fakt posiadania zajebistego serwisu może łatwo sprawić, że przywiążę się do marki. Nie dość, ża kasowo są spoko, kontakt z klientem rewelacja, telefon przy każdej małej pierdole, normalna rozmowa, a nie jak to mechanicy potrafią pierdolić i jeszcze mi samochód umyli. No kurwa, tak powinien wyglądać serwis.

Odnośnik do komentarza

Moja saga z Irlandią chyba skończy się tak, że jednak odmówię :-k Mam od tygodnia mocny mindfuck, bo już byłem zdecydowany na przeprowadzkę, ale po mocnym zastanowieniu się stwierdzam, że lepiej dla całej rodziny będzie jednak zostać, tym bardziej, że mam tutaj bardzo stabilną i dobrą sytuację. Fajnie by było pomieszkać za granicą, ale nie za wszelką cenę i nie wyprowadzać się z miesięcznym dzieckiem...

Odnośnik do komentarza

Moja saga z Irlandią chyba skończy się tak, że jednak odmówię :-k Mam od tygodnia mocny mindfuck, bo już byłem zdecydowany na przeprowadzkę, ale po mocnym zastanowieniu się stwierdzam, że lepiej dla całej rodziny będzie jednak zostać, tym bardziej, że mam tutaj bardzo stabilną i dobrą sytuację. Fajnie by było pomieszkać za granicą, ale nie za wszelką cenę i nie wyprowadzać się z miesięcznym dzieckiem...

 

nie wiem czy dobra, ale na pewno rozsądna decyzja

 

cześć! wczoraj poszedłem pobiegać trochę w nowej okolicy :-k trochę ciężkie nogi, ale jest szansa na lepsze jutro

Odnośnik do komentarza

Właśnie usłyszałem argument o nie zapinaniu pasów bijący Korwina. Laseczka z firmy, którą brak pasów "uratował bo rzuciło ją na bok" stwierdziła, że "kierowcy pasy są w sumie zbędnę bo zawsze się zatrzyma na kierownicy"...

 

:D

gorzej, jak zamiast na kierownicy, zatrzyma się na przedniej szybie

Odnośnik do komentarza

Właśnie usłyszałem argument o nie zapinaniu pasów bijący Korwina. Laseczka z firmy, którą brak pasów "uratował bo rzuciło ją na bok" stwierdziła, że "kierowcy pasy są w sumie zbędnę bo zawsze się zatrzyma na kierownicy"...

 

:D

No chyba, że wyleci przez szybę, to wtedy nie :keke:

 

Wiem, że oczywista oczywistość, ale właśnie przed oczami pojawiły mi się te wszystkie filmiki gdzie ludzie wylatują przez przednią szybę.

Odnośnik do komentarza

Moja saga z Irlandią chyba skończy się tak, że jednak odmówię :-k Mam od tygodnia mocny mindfuck, bo już byłem zdecydowany na przeprowadzkę, ale po mocnym zastanowieniu się stwierdzam, że lepiej dla całej rodziny będzie jednak zostać, tym bardziej, że mam tutaj bardzo stabilną i dobrą sytuację. Fajnie by było pomieszkać za granicą, ale nie za wszelką cenę i nie wyprowadzać się z miesięcznym dzieckiem...

Popieram. Porównaj sobie standard życia, który masz w Warszawie z tym na co będzie Cię stać w Dublinie z dochodami irlandzkimi. Zresztą Dublin to też nie jakiś Paryż, Londyn, czy Barcelona. Najlepszy moment na podejmowanie takich decyzji to chyba gdy dziecko ma już kilka lat (3-4) i nie poszło jeszcze do szkoły.

Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj przeczytalem ten temat o de Raphie, ktory wrzucil Reaper. Ilu tam jest ludzi, ktorych nie ma na forum od kilku ladnych lat :/ Np taki elf, z ktorym jeszcze pilem w Kobylej Gorze. Albo alkus z ktorym pilem w Antoninie. Albo barman, z ktorym pilem...

Odnośnik do komentarza

Dopiero dzisiaj przeczytalem ten temat o de Raphie, ktory wrzucil Reaper. Ilu tam jest ludzi, ktorych nie ma na forum od kilku ladnych lat :/ Np taki elf, z ktorym jeszcze pilem w Kobylej Gorze. Albo alkus z ktorym pilem w Antoninie. Albo barman, z ktorym pilem...

a wymienisz tych, z którymi nie piłeś ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...