Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/sport/1,65025,7027490,El__MS_2010__Zwolnienie_Beenhakkera__Lato_jest_za_.html

 

A tu jeszcze dalszy ciąg pingponga :doh!:

 

Lato się zachowuje jak Dr Jekyll i Mr Hyde - zależnie od pory dnia zachowuje się albo przyjaźnie, albo wrogo. Chyba specjalista od pijaru mu zachorował, jeśli w ogóle takiego ma.

 

A i jeszcze jak się zerwie ze sznurków Piechniczka i spółki kiedyś, to będzie cyrk na całą Europę (a pewnie i świat). Zaorać.

Odnośnik do komentarza

Co do szkolenia młodzieży. Nikt mi nie wmówi że Słowacja na przykład ma jakiś niesamowity poziom jej szkolenia. Wygrali awans bo trafiła im się drużyna złożona z zawodników będących na wyżynach swoich umiejętności, coś jak my przed 2002 rokiem. Dobrą reprezentację da się zbudowc mając nawet 20 piłkarzy, np. Szwecja, kóra nie ma mocnej ligi, a gdy stara gwardia odeszła nie ma jej kim zastąpic, a Larsson do dziś jest podstawowym napstnikiem.

Co do Majewskiego i betonu. Mam nadzieje, może złudną, że nie będą w imię własnych zachcianek ryzykowac dobrego imienia i uda się zbudowac dobrą drużynę i atmosferę wokół niej, nawet pod przywództwem doktora.

No i trzeba pamiętac, że do EURO jeszcze niemal 3 lata. W tym czasie może się jeszcze pokazac kilku młodych piłkarzy zdolnych grac na wysokim poziomie. W końcu np. Błaszczykowskiemu i Lewandowskiemu potrzeba było mniej czasu, aby osiagnąc poziom reprezenatycjny i zawodnicy jak Małecki, Glik czy Grosicki za trzy lata, przy dobrym zbiegu okoliczności mogą byc zawodnikami klasy nawet europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Polska pilka [*]

Najgorszy z mozliwych wybor, jeszcze pewnie jak na zlosc wygramy te 2 ostatnie mecze kwalifikacji i on zostanie :/ .

 

No to bylo by dobre i jeszcze jakims wielkim szczesciem dobil by sie do barazów :kekeke: Teraz na powaznie.Mam nadzieje, ze sie Stefcio skompromituje tymi dwoma meczami i na tym sie skonczy jego kariera w reprezentacji.Jak dla mnie to wolal bym otwarty konkurs cos podobnego jak bylo w siatce.

Odnośnik do komentarza

No to pozamiatane. Będzie Stefan musiał kupić laptopa z panoramicznym ekranem by wszyscy jego kadrowicze mogli zobaczyć jego zmyślne polecenia taktyczne. Fatalny wybór, ale trzeba mieć nadzieję że po tych dwóch meczach ktoś bardziej kompetentny go zmieni.

 

http://sport.onet.pl/1,16,11,60395661,161222527,7216950,0,forum.html?TEMAT=1248733

 

:kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ale to nie jest era Majewskiego. To jest era "rady selekcjonerów" shit słyszałem to już wcześniej gdzieś :-k Teraz każdy z tych niespełnionych zasiadających w PZPN-ie będzie miał coś do powiedzenia w sprawie kadry. Majewski będzie tylko nazwiskiem w tym cyrku. Nie wiem tylko o co wam chodzi z tym złorzeczeniem? Jak sobie nie poradzi to sobie nie poradzi. A w tym momencie to macie zamiar gnoić jak ja Leo :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Co ma dać im do myślenia jak i tak nie są w stanie od patrzenia stać się jednymi z najlepszych na świecie. Siatkarze to inna bajka. Bardzo mocna liga, a zawodnicy to światowy poziom. A o piłkarzach tego powiedzieć nie można. Jeżeli chodzi o umiejętności to dzieli ich przepaść, której przez najbliższe kilkanaście lat nie pokonają.

Odnośnik do komentarza

Przy równej ilości punktów liczą się bramki czy bezpośrednie mecze?

 

Jeśli bezpośrednie to musimy liczyć na cud i co najmniej remis San Marino ze Słowenią, a jak bramki to wystarczy wygrać z Czechami i Słowakami przy równoczesnej wygranej Słowaków ze Słoweńcami? Dobrze liczę?

Odnośnik do komentarza

Bramki się liczą.

Ale ja tam uważam że nasze zakwalifikowanie się do baraży byłoby niesprawiedliwe ( w całych eliminacjach zagraliśmy jeden dobry mecz, 1 średni ( i to z ogórkami z San Marino) oraz całą resztę fatalnych.

No i czy w barażach mielibyśmy jakieś szanse jakbyśmy trafili na np. Francję?

Odnośnik do komentarza
wrot i zaskoczenie w PZPN. Prezes Grzegorz Lato po niezbyt miłych doświadczeniach z Leo Beenhakkerem rękami i nogami bronił się przed nominowaniem na jego następcę trenera z zagranicy. We wtorek rzecznik związku przyznał, że PZPN nie mówi "nie" zagranicznej myśli szkoleniowej. Jak podaje sport.pl, związek rozmawia z Lotharem Mattaeusem i jeszcze jednym zagranicznym szkoleniowcem.

 

http://www.tvn24.pl/0,1619497,0,1,pzpn-zmienia-zdanie-bedzie-trener-z-zagranicy,wiadomosc.html

 

Dżizas, skąd ten PZPN takie debilne pomysły bierze?

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...