Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Prof, nie bronię Leo, bo też zachował się jak burak. Człowieka z klasą poznaję się głównie po tym, jak zachowuję się w niewygodnych sytuacjach, bo kiedy wszystko gra to nie trudno o zimną krew. Tutaj niestety poznaliśmy drugą stronę byłego trenera reprezentacji.

 

Kiedy pisałem, że przyznał się do błędów, chodziło mi głównie o wywiad w Rzepie. Padło tam takie stwierdzenie, po meczach - fakt, nie było nic takiego. I nie trzeba od razu sarkazmu z zanikami pamięci, ot małe niedomówienie. ;)

 

Chodzi mi o spojrzenie na drugą stronę medalu - bo faktycznie z wywiadu biję w oczy najbardziej to, że "podobno" pili. Dowodów bezpośrednich nie ma, ale ja bym się skupił na innych słowach Zeeuwa. Przykładowo to, że Kaczmarek zostawiał drzwi otwarte, by widzieć, czy gracze nie wymykają się z hotelu. Nie uważasz, że to skrajny nieprofesjonalizm i idiotyzm? To już nie chodzi o naszych "wspaniałych" Holendrów, a o ludzi znających polskich piłkarzy z własnego podwórka. Dziecinada, jakby trenerzy to byli opiekunowie na koloniach. I próba wyjścia na dyskotekę przed ważnym meczem. To już są fakty, które mocno przemawiają na niekorzyść naszych kopaczy, a łącząc to z postawą na boisku byłbym skłonny zawierzyć także w to, że niektórzy mieli reprezentację w głębokim poważaniu. Jak i to, że nie wyglądali zbyt świeżo.

 

Leo po prostu sobie z graczami nie poradził, jak widać. Tylko trzeba spojrzeć z drugiej strony, że nasi piłkarze nie ułatwiali mu pracy. A to oni powinni dawać z siebie wszystko, a nie najemnik, jakim był Benhakker. Działacze wymienieni nazwiskami - może manipulacja, ale odpowiedzi brak.

 

Po prostu - jeśli eliminacje przegrała by drużyna, to bym szukał winy w taktyce Leo. Ale przegrała je zgraja najemników bez motywacji. I tu winne są wszystkie strony, a moje słowa o braku zrozumienia wśród reprezentantów potwierdza przecież nasz kapitan, Żewłakow.

Odnośnik do komentarza

Ze wszystkim się zgodzę poza jednym - że nasi piłkarze nie ułatwiali mu pracy. Ronaldinho kibice w Mediolanie z dyskoteki musieli pędzić, jakiś hiszpański zespół sobie orgietkę zrobił, w Anglii mniej więcej co tydzień jakiś piłkarz, nawet tak znany jak Gerrard, ma problemy po wizycie w nocnym klubie - piłkarze wszędzie są tacy sami. Więc de Zeeuw znów chrzani, pisząc, że nigdzie indziej czegoś takiego nie widział - mało widział, ewidentnie.

 

I oczywiście, te eliminacje przegrali wspólnymi siłami związek, piłkarze i selekcjoner. Tyle że Leo i ludzie z jego otoczenia bardzo podkreślają rolę dwóch pierwszych czynników (zresztą tak samo jak misie od miodku rolę czynników drugiego i trzeciego). Jeden Żewłakow miał jaja parokrotnie powiedzieć wprost, że jako piłkarze dali ciała, bez podkreślania roli czynników pierwszego i trzeciego.

Odnośnik do komentarza

Stawiam na Avrama Granta. Kiedyś twierdził, że chętnie by poprowadził reprezentacje Polski. I podobno zna język polski.

 

bardzo fajny pomysł

Tak? Załóżmy, że "uda" mu się tak samo jak Leo. I tak samo zostanie potraktowany - ostro. O ile Leo jest tylko Holendrem, to w przypadku Avrama będą brednie o sławnym, tak zwanym "antysemityzmie" Polaków. Po co nam to?

Odnośnik do komentarza

Stawiam na Avrama Granta. Kiedyś twierdził, że chętnie by poprowadził reprezentacje Polski. I podobno zna język polski.

 

bardzo fajny pomysł

Tak? Załóżmy, że "uda" mu się tak samo jak Leo. I tak samo zostanie potraktowany - ostro. O ile Leo jest tylko Holendrem, to w przypadku Avrama będą brednie o sławnym, tak zwanym "antysemityzmie" Polaków. Po co nam to?

:picard:

jasne, przecież już są nagonki antysemickie w Łodzi na Katzurina za to, że zniszczył karierę Gortatowi

a w Poznaniu nie można porozmawiać po angielsku, tylko po niemiecku, bo taka jest historia miasta...

Odnośnik do komentarza
Lothar Matthaeus, były wybitny niemiecki piłkarz, zdementował pogłoski, jakoby był zainteresowany prowadzeniem reprezentacji Polski - informuje "Przegląd Sportowy".

 

- Nie wiem skąd się wzięła taka informacja - mówi Niemiec. - Mam inne plany na przyszłość.

 

- Nie mam pojęcia dlaczego PZPN rozpowszechnia taką nieprawdziwą wiadomość - podkreśla Matthaeus. - Nie zgłaszałem swojej kandydatury.

 

Dzięki kurde Bogu za to :-)

 

- Do pracy z reprezentacją Polski zgłosił się jeden z brazylijskich trenerów, ale nie jest nim Luiz Felipe Scolari - poinformował dyrektor sportowy i członek Wydziału Szkolenia PZPN Jerzy Engel.

 

- Ludzi robią różne sztuczki, dlatego otrzymujemy oferty poważne i niepoważne. Ktoś przysłał CV Lothara Mathaueusa, ale nie ma w tym piśmie chęci rozpoczęcia przez niemieckiego szkoleniowca pracy w Polsce. Mam też CV 15-letniego chłopca... Tak naprawdę nie było żadnego poważnego zgłoszenia. Swoje usługi zaoferował jeden z brazylijskich szkoleniowców, prowadził parę klubów, ale to nie kandydat na selekcjonera reprezentacji Polski. To nie jest Scolari - powiedział Engel.

 

Były selekcjoner Biało-Czerwonych jest zwolennikiem zatrudnienia polskiego trenera, choć uważa, że PZPN stać finansowo również na zagranicznego z "górnej półki".

 

a) który przesłał - przyznać się :keke:

 

b) swoją drogą widać jaki stosunek do PZPN mają ludzie, skoro tak daleko sobie z niego kpią...

Odnośnik do komentarza

Stawiam na Avrama Granta. Kiedyś twierdził, że chętnie by poprowadził reprezentacje Polski. I podobno zna język polski.

 

bardzo fajny pomysł

Tak? Załóżmy, że "uda" mu się tak samo jak Leo. I tak samo zostanie potraktowany - ostro. O ile Leo jest tylko Holendrem, to w przypadku Avrama będą brednie o sławnym, tak zwanym "antysemityzmie" Polaków. Po co nam to?

 

i dlatego mamy nie zatrudniać Żydów? Kaman ;)

Odnośnik do komentarza
Stefan Majewski został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że obecny trener kadry U-23 będzie prowadzić seniorską drużynę w dwóch najbliższych meczach eliminacji mistrzostw świata. Majewski ma również dużą szansę, by pozostać na stanowisku również po spotkaniach z Czechami i Słowacją - poinformowała stacja Orange Sport Info.

 

http://sport.onet.pl/0,1248770,2045054,wiadomosc.html

 

Macie Stefana

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w życiu, będę życzył reprezentacji przegranej :/

 

Kolejny :doh!:

 

Hej, guys, to jest reprezentacja NA-RO-DO-WA, obojętne czy piłkarze grają jak ostatnie cioty, a trener jest z kosmosu - mimo iż oni nie szanują jej, my mamy obowiązek być przynajmniej neutralnym. Patrzenie przez pryzmat trenera/zawodnika czy innego czwartego masażysty i życzenie tej reprze przegranej byleby któryś z wyżej wymienionych wyleciał jest chore i śmieszne.

Ja uważam że gorzej być nie może, mimo że nominacja dr. Stefana także mi się nie spodobała ( mimo że to póki co tylko tymczasowy trener) to uważam że każdy powinien dostać szansę, czy to Majewski czy Mourinho i w życiu bym nie pomyślał że można cieszyć się z goli strzelanych nam przez Słowację/Czechy.

Odnośnik do komentarza

Skoro szanse prowadzenia kadry kiedystam dostal Boniek, to nie widze absolutnie zadnego powodu, dla ktorego takiej szansy mialby nie dostac Majewski.

Co oczywiscie nie oznacza, ze jestem jego zwolennikiem, bo jesli chodzi o polskich trenerow, to zdecydowanie bardziej preferowalbym na tym stanowisku Smude albo Tarasiewicza.

Odnośnik do komentarza

Trudno niektórym zrozumieć fakt, że do jakiegoś trenera nie ma się zaufania i nie jest się zadowolonym z objęcia przez niego posady selekcjonera.

 

Hej, guys, to jest reprezentacja NA-RO-DO-WA, obojętne czy piłkarze grają jak ostatnie cioty, a trener jest z kosmosu - mimo iż oni nie szanują jej, my mamy obowiązek być przynajmniej neutralnym. Patrzenie przez pryzmat trenera/zawodnika czy innego czwartego masażysty i życzenie tej reprze przegranej byleby któryś z wyżej wymienionych wyleciał jest chore i śmieszne.

Widzisz, ja mam trochę inne podejscie, tzn. wole przegrać teraz ( w i tak przegranych eliminacjach) niż w 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...