Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Twoją opinię porównałem do reportażu izraelskiej gazety dotyczącej Poznania, gdzie właśnie tak bzdurne i oparte jedynie na stereotypach stwierdzenia padały

to, że w piłce ligowej w niektórych klubach w szeregach kibiców odwiedzających stadion znajdzie się grupa idiotów nie przekłada się wcale na mecze reprezentacji, gdzie (poza pozdrowieniami dla PZPN) kibicowanie stoi na bardzo wysokim poziomie, a akurat powodów do eksponowania rasizmu wśród kibiców reprezentacji było sporo

no chyba, że jesteś w stanie pokazać mi mecz reprezentacji Polski, na którym, nie wiem, wywieszono rasistowski transparent, wybuczano czarnoskórego przeciwnika? bo ja nie, oświeć mnie

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeśli poważnie rozpatrywać trenera obcokrajowca to taki morze się pojawić dopiero po finałach , bo wtedy będzie ruch wśród trenerów a wcześniej ro będą zgłaszać się desperaci którzy nie mają od dłuszego czasu pracy i na gwałt szukają ciepłej posady.To że można znaleść dobrego trenera po finałach potwierdza wypadek Leo , no chyba że PZPN zaryzykuje i da szansę Smudzie , bo według mnie w obecnej sytuacji kadry to najlepszy ze wszystkich kandydat.

Odnośnik do komentarza

dariusz: Ty uzywasz slownika w ogole w przegladarce? Polecam..

 

Stefan Majewski ma ambitny plan. Już niedługo chce się bowiem spotkać z reprezentantem niemieckiej młodzieżówki, Sebastianem Boenischem, by go namówić na grę dla Polski - czytamy w "Fakcie".

 

Zrodlo: Onet

 

Co prawda to Fakt ale jesli okaze sie to prawda to brawo dla tego Pana z laptopem :>

Odnośnik do komentarza

Czołowy obrońca ligi brazylijskiej, mogący grać na środku i na prawej stronie. Agresywny, bramkostrzelny, taki zachowując proporcje Carlos Alberto. Podstawowy gracz Botafogo (wiki kłamie co do liczby występów, gra regularnie), urodzony w Wenceslau Braz w stanie Parana, w okolicach Kurytyby - takiego brazylijskiego Greenpointu.

Odnośnik do komentarza

Czołowy obrońca ligi brazylijskiej, mogący grać na środku i na prawej stronie. Agresywny, bramkostrzelny, taki zachowując proporcje Carlos Alberto. Podstawowy gracz Botafogo (wiki kłamie co do liczby występów, gra regularnie), urodzony w Wenceslau Braz w stanie Parana, w okolicach Kurytyby - takiego brazylijskiego Greenpointu.

 

A co on ma wspólnego z Polską.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież ja to napisałem :roll:

wiesz, nie wszyscy muszą wiedzieć, co to jest Greenpoint ;)

 

Dokładnie , a oprócz tego nigdzie nie wyczytałem że ten zawodnik jest zainteresowany grą dla Polski a to pachnie tak jak gdyby ktoś na siłe chciał wzmacniać kadrę a ja uważam że, w reprezentacji powinni grać ludzie którzy się z nią identyfikują.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...