Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

SZk się skrzywi, ale:

 

http://www.weszlo.com/news/3639

 

Prezes PZPN zareagował pod wpływem emocji, bo chyba trochę za dużo wypił. Nie zmienia to faktu, że jestem w Polsce skończony - powiedział w rozmowie z radiem Rijnmond Beenhakker. (...)

 

Dalej Beenhakker zagotował nas maksymalnie: - Dla drużyny ta porażka jest bardzo bolesna. Byliśmy na dobrej drodze do awansu, ale zatrzymaliśmy się w rozwoju, kiedy zaczęło się zamieszanie wywołane przez działaczy. W meczach wyjazdowych miałem na karku członków zarządu i kibiców. W takich warunkach ciężko zarządza się drużyną. Trudno o profesjonalizm. Przez wiele miesięcy byłem wyrozumiały dla pojawiających się oznak chaosu, ale nie przyniosło to skutku.

 

Jeden burak wart drugiego, ewidentnie

Odnośnik do komentarza

Myslenie i postępowanie naszego prezesa Związku Grzegorza Laty tylko coraz bardziej kompromituje nasza piłkę :/ tak nie można. Słowa które wypowiedział Lato powinny zapaść między nim a Trenerem Leo czegoś takiego nie wolno wypowiadac publicznie a zwłaszcza przed kamerami to nie było profesjonalne podejście i zachowanie. Niestety jesteśmy już przyzwyczajeni do takich zagrywek ze strony Związku :/ Leo powinien dokończyć mecze na Lawce a pózniej zastanowić się co zrobił źle. Co do zmiennika Benhakera to nie wiem który człowiek na razie się nadaje :| Niby głównymi kadydatami są Smuda Majewski i Skorża jednak Pierwszy Jest znakomitym motywatorem ale brak mu umiejetnosci tatktycznych żeby zesół mógł sie ustawić. Majewski był dobrym piłkarze jednak na trenera nie oszukujmy sie Reprezentacji Polski jeszcze mu daleko. Natomiast Skorża ma bardzo dobry warszat taktyczny i potrafi ustawic zespół jednak brakuje mu ogrania na arenie między narodowej a to dla reprezentacji jest bardzo potrzebne. Więc najlepszym rozwiązaniem byłoby znaleźć trenera który łączy wszystkie te cechy wymienione przeze mnie w jednej osobie. Jednak obawiem się że na takiego trenera nasz Zwiąek (który jeździ na wycieczki po Europie i nie szczędzi w wydawaniu pieniędzy) nie stac. I trener i Pan Lato powinni zrobić solidny rachunek sumienia i uderzyć się w pierś a nie tylko zwalac wine na siebie.....

Odnośnik do komentarza

Weszło jest nic nie warte, oni są gotowi Leo zarzucić, że dziś są chmury na niebie, a za polskiego szkoleniowca lato było cieplejsze.

A wywiad Leo nie dziwi - utrzymywał klasę bardzo długo, nie mówiąc nic na temat PZPN, a w tym wywiadzie nie powiedział nic skandalicznego, do poziomu prezesa się nie zniżył na szczęście.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem - myślę, że każdy ma trochę racji.

Leo się skończył jako trener.

Lato to burak razem z leśnymi dziadkami. Dlaczego ten beton jest nie do ruszenia? Od lat Ci sami ludzie, starzy trenerzy codziennie oglądający mecz na Wembley i takie tam.

PZPN to motłoch komunistyczny, bezczelnie opalający się w RPA czy też SPA w Słowenii za nasze pieniądze. Mam powoli tego na prawdę serdecznie dosyć.

Naszej ligi ( 38 mln ) ludzi a piłkarzami zostają jakieś opóźnione w rozwoju chłoptasie - nawet większośc z nich trudno nazwać półinteligentami.

Brożek, 26 lat - pytanie Mielcarskiego - umiesz angielski[ ( wiadomo że język urzędowy w szatni to ang. ) nawet czarni z ugandy przyjeżdżają to coś kumają, Brazylijczycy nie muszą za nimi przemawia sama gra], Boże: Właśnie się zabieram, gość się własnie zabiera za podstawy angielskiego żeby zakumać jak już jakiś złamany klub go weźmie - co mówi do niego trener... uch - mnie to oburza. Bo można być piłkarzem geniuszem, który przyjeżdża za mały - Messi czy też bez zębów - Rivaldo. Ale im się wybacza wiele.

Dziwicie się że Brożka nikt nie chce? A kto z Was grając w premiership w FM by go wziął? Na jego miejsce mam 20 innych, pracowitych i utalentowanych chłopaków. A moze Championship ? Hmm też coś nie bardzo, może w średnim klubie. Zobaczcie jakich napastników mieli Wolfs jak awansowali. O czym my w ogóle mówimy?

Polscy zawodnicy teraz przy tym co prezentują powinni być BARDZO tani - natomiast nam się wydaje że ciągle nas porządają za granicą :) Bez jaj...

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem - myślę, że każdy ma trochę racji.

Leo się skończył jako trener.

Lato to burak razem z leśnymi dziadkami. Dlaczego ten beton jest nie do ruszenia? Od lat Ci sami ludzie, starzy trenerzy codziennie oglądający mecz na Wembley i takie tam.

PZPN to motłoch komunistyczny, bezczelnie opalający się w RPA czy też SPA w Słowenii za nasze pieniądze. Mam powoli tego na prawdę serdecznie dosyć.

Naszej ligi ( 38 mln ) ludzi a piłkarzami zostają jakieś opóźnione w rozwoju chłoptasie - nawet większośc z nich trudno nazwać półinteligentami.

Brożek, 26 lat - pytanie Mielcarskiego - umiesz angielski[ ( wiadomo że język urzędowy w szatni to ang. ) nawet czarni z ugandy przyjeżdżają to coś kumają, Brazylijczycy nie muszą za nimi przemawia sama gra], Boże: Właśnie się zabieram, gość się własnie zabiera za podstawy angielskiego żeby zakumać jak już jakiś złamany klub go weźmie - co mówi do niego trener... uch - mnie to oburza. Bo można być piłkarzem geniuszem, który przyjeżdża za mały - Messi czy też bez zębów - Rivaldo. Ale im się wybacza wiele.

Dziwicie się że Brożka nikt nie chce? A kto z Was grając w premiership w FM by go wziął? Na jego miejsce mam 20 innych, pracowitych i utalentowanych chłopaków. A moze Championship ? Hmm też coś nie bardzo, może w średnim klubie. Zobaczcie jakich napastników mieli Wolfs jak awansowali. O czym my w ogóle mówimy?

Polscy zawodnicy teraz przy tym co prezentują powinni być BARDZO tani - natomiast nam się wydaje że ciągle nas porządają za granicą :) Bez jaj...

Też mógłbyś się zabrać za naukę jakiegoś języka obcego - zacząłbym na twoim miejscu od polskiego.

Odnośnik do komentarza

SZk się skrzywi, ale:

 

http://www.weszlo.com/news/3639

 

Dlaczego się skrzywi? Potwierdzenie jego słów jest:

 

Bo ón jest purysta i nie wierzy weszłu :>

Jest też juz na Wybiórczej

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7022851,Beenhakker__Prezes_Lato_chyba_troche_za_duzo_wypil.html

Dziwie się tym którzy piszą dziś o wielkiej klasie i kulturze Beenhakkera. Jego arogancja, słownictwo zawsze pozostawiały wiele do życzenia. Nigdy mi to nie przeszkadzało bo dla mnie trener może być chamem byle miał wyniki. Ale na Boga, Leo nigdy nie był dżentelmenem, choć na takiego się kreował.

Pewne rzeczy rozumiem, ja też nie źle bym się czuł w towarzystwie Laty czy Piechniczka, ale jeśli mu nie pasowało to mógł zrezygnować. O to właśnie mam do niego pretensje, że pomimo tego, że co najmniej od pół roku nie chciało mu się już pracować z kadrą i cały swój czas poświęcał Feyenoordowi dalej trwał na stanowisku. Pieniędzy nigdy mu nie żałowałem, bo dobry trener powinien być dobrze opłacany, natomiast ewidentnie myślał o tym żeby pobierać jeszcze kasę do końca kontraktu ewentualnie prowokował żeby go wyrzucić za odszkodowaniem.

Do dymisji powinien podać się albo w chwili podjęcia pracy w ukochanym Feyenoordzie, najpóźniej po meczu z Irlandią w Belfaście. A gdyby miał choć krztynę honoru zrobiłby to zaraz po wczorajszym meczu albo dzisiaj, a nie kreował się na ofiarę.

Szacunek dla niego za awans do Euro, to na pewno znakomity trener, ale styl w jakim się żegna jest fatalny. Aż chce się zacytować Leszka Millera.

Co do zachowania Laty po wczorajszym meczu to nie rozumiem o co pretensje. On jest pracodawcą, on ma prawo wyrzucić trenera. Po tym co ostatnio działo się z reprezentacją to jej trener nie zasłużył na lepsze traktowanie i powinien sobie z tego zdawać sprawę. Nie potrzebnie tylko dziś przepraszał. Ale to tylko świadczy o jego braku kompetencji, ze po kilku artykułach w gazetach pomyślał, że znowu palnął głupstwo :) .

 

co do zatrudnienia Stefana M. Brzmi jak ponury żart. Na znak protestu chba zrzekne się wtedy obywatelstwa ;)

Odnośnik do komentarza

No tak , oni regularnie grają, strzelają bramki i są w formie, a dwóch z nich gra w lidze mistrzów. Po co tacy w kadrze.

 

 

Wolę by w kadrze grali tacy piłkarze, nawet jesli wczesniej ze soba nie grali, niz piłkarze którzy nie maja klubów lub też inne Krzynówki, których żaden trener nie lubi i szans nie daje, czy też taki Łobodziński, któremu kibice przeszkadzają.Ja o to mam najwiekszy żal do Benhakera. Że nie powołuje tych co najlepiej graja, tylko tych co wogóle nie grają.

Odnośnik do komentarza

Ślinotok.

Nie bardzo mam ochotę z Toba polemizować i coś tam udowadniać :)

Proszę tylko żebyś swoje rozgoryczenie wyładował gdzie indziej. Polecam długie przyjemności z kobietką. Pomaga. ;)

 

Napisałeś nieczytelne głupoty i to zostało Ci zasugerowane, nie przesadzaj, zwłaszcza z taką ,,argumentacją''.

Odnośnik do komentarza

No i dziadek tylko potwierdził to co pisałem z rana że to zwykły kłamca. Znów bajdużenie że nie miał komfortu pracy. Gość kłamie publicznie na każdy temat (powołań, rozmów z klubowymi trenerami, pracy w Holandi i na temat komfortu pracy) właściwie wszystko co chce napisać napisali na weszlo (można ich lubić bądź nie ale nie można tego podważyć.)

 

Dalej Beenhakker zagotował nas maksymalnie: - Dla drużyny ta porażka jest bardzo bolesna. Byliśmy na dobrej drodze do awansu, ale zatrzymaliśmy się w rozwoju, kiedy zaczęło się zamieszanie wywołane przez działaczy. W meczach wyjazdowych miałem na karku członków zarządu i kibiców. W takich warunkach ciężko zarządza się drużyną. Trudno o profesjonalizm. Przez wiele miesięcy byłem wyrozumiały dla pojawiających się oznak chaosu, ale nie przyniosło to skutku.

 

Ta wypowiedź pokazuje prawdziwe oblicze Holendra - chorego kłamcy. Jakich działaczy miał na karku? Jakich kibiców? Nikt nie spał w tym samym hotelu, co kadra. Nawet prezes PZPN. Specjalnie - byle tylko nie dawać pretekstu do takich tłumaczeń - leśne dziadki odsuwały się od drużyny jak najdalej. Chciał zorganizować zgrupowanie w Niemczech - proszę bardzo! Zapłacili mu za hotel w Niemczech! Ale zapomnieli o jednym - dla Beenhakkera prawda nie ma żadnego znaczenia. Najlepiej powiedzieć: - Byłem na dobrej drodze do awansu, ale w naszym hotelu spali działacze.

 

Kłamco ty, kiedy działacze spali w tym samym hotelu co piłkarze? No, kiedy? W RPA - w czasie wakacyjnego zgrupowania - owszem. Tylko, że jako hotel wybrałeś sobie gigantyczego molocha, w którym nocowało z tysiąc osób. Ani razu działacze nie weszli w paradę zawodnikom. Ani razu. Oni dobrze czują się we własnym towarzystwie i Krzynówek z Dudką nie są im do niczego potrzebni.

Kibice, w 90% media chuchali i dmuchali by tylko dziadek miał dobrze i się nie obraził. Działacze zchodzili mu w droge mimo że ich okłamywał, może i go nie lubili bo z poza układu, ale prawda taka że spełniali jego wszystkie zachcianki (obozy tam gdzie chciał, ludzi jakich chciał itd.). Teraz bedzie znowu łgał by na zachodzie nie stracic twarzy.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...