Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowania do Euro 2012 zacząć czas.

 

Tego meczu po prostu nie warto komentować z perspektywy kibica. Już w Chorzowie napluli nam w twarz, kiedy my dawaliśmy z siebie wszystko, zdzieraliśmy gardła, a oni nawet ciut ambicji nie potrafili z siebie wykrzesać. Dziś to nawet nie było naplucie w twarz a obszczanie kibiców :| po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie :x

 

Jak zawsze stałem murem za Benhakkerem tak po dzisiejszym meczu nic mnie już nie przekona, że reprezentacja z Leo może jeszcze coś osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

pastwienie się nad Leo mode on :|

powtórka z Janasa, jakoś wcześniej też był kozioł ofiarny, ale czy wam wtedy ulżyło? nic ta krytyka nie da

stało się koniec jak zwykle jeden winny

szkoda ze kolejne mecze o z jakas wartoscia w 2012 roku

nic wiecej nie pisze an ten temat bo i tak nic pozytecznego z tego nie bedzie

Odnośnik do komentarza

Topic do zamknięcia?

 

Koszmar, nie ma co mówić o słabych elementach w naszej grze, bo trzeba by było pisać o wszystkim. Mam nadzieję, że Żewłakowa, Krzynówka, Lewandowskiego, Bosackiego, Rogera już więcej w kadrze nie zobaczymy. Choć darzę tych zawodników sympatią za ich grę w reprezentacji to jednak za 3 lata już nic nam oni nie dadzą.

 

Chciałbym na stanowisku selekcjonera zobaczyć Piotra Nowaka, choć to raczej nierealne. Szkoda tylko że barany pokroju Borka, Kołtonia, Kowalczyka czy Świerczewskiego będą teraz miały satysfakcję.

Odnośnik do komentarza

Masakra po prostu. Teraz powinien znaleźć się jeden odważny, który wypierdolił by cały PZPN w kosmos. Nad Leo nie będę się pastwił, jakaś wina jego jest. Ale sama otoczka wokół kadry. Lato obrażający się podczas wywiadu, historia ze sprzedażą praw do transmisji (swoją drogą chyba genialna bo za 2 lata przy takim uwstecznieniu to będziemy warci 5 razy mniej). Chuje móje z kłótniami Piechniczek-Benhakeer. No skoro już tam nie ma chemii to zawodnicy tego nie odczuwają? Ktokolwiek przyjdzie na miejsce Holendra nic nie ugra. Nie ma w naszym kraju chwilowo podłoża na sukcesy piłkarskie a jeśli już to chwilowe. k***a wysadzić zaorać, jeszcze raz wysadzić dla pewności jeszcze raz i zacząć wszystko od nowa. Od szkółek (które są tylko dla bogatych) po główną siedzibę PZPNu.

No k***a jak mamy coś ugrać skoro z psychiką naszych piłkarzy jest coś nie tak. Nie dość, że śmierdzą amatorką w podejściu do gry w reprezentacji, to jeszcze trener nie pomaga i karze grać im w 9 wystawiając w 1 składzie Krzynówka i Rogera.

Jak żyje to dawno się tak upokorzony nie czułem :/

Odnośnik do komentarza
"Kikut, Matko Boska! (czy "Jezus Maria"? nie pamietam...)"

"Rany Boskie" :>

 

pastwienie się nad Leo mode on :|

powtórka z Janasa, jakoś wcześniej też był kozioł ofiarny, ale czy wam wtedy ulżyło? nic ta krytyka nie da

stało się koniec jak zwykle jeden winny

szkoda ze kolejne mecze o z jakas wartoscia w 2012 roku

nic wiecej nie pisze an ten temat bo i tak nic pozytecznego z tego nie bedzie

 

Ja Janasa broniłem. Broniłem też Leo po Mistrzostwach Europy, uważałem, że zasługuje na jeszcze jedną szansę. Ale tego już za wiele. Nikt wcześniej nie podejmował tak absurdalnych decyzji. No i nie widać niczego, co dawałoby nadzieję, że może być lepiej. Czas na Smudę jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza

Chciałem napisać coś długiego i przemyślanego. Coś o skrzydłowych w środku pola(Błaszczykowski, Obraniak), coś o tym, że jedynym zaangażowanym zawodnikiem przez cały mecz był M. Lewandowski, że twórcy FMa mają rację, że kluczowe atrybuty do gry w piłkę to szybkość i przyśpieszenie..

 

Ale po prostu zapadam się pod ziemię. I czekam na Franza. Na naszych piłkarzy to chyba trzeba po prostu umieć krzyknąć..

 

//Edit

Tylko Kirm pewnie zastanawia się "Co ja robię tu-u-u"..

Odnośnik do komentarza

Rozpieprzenie samego PZPN nic nie da, bo trzeba rozpieprzyć też OZPN-y.

 

Teraz przebudowa kadry, która powinna być oparta na zasadzie, że grają Ci zawodnicy co grają w klubach, a nie Smolarek, Krzynówek, M. Lewandowski (chociaż ten to i tak przyzwoicie wypadł), skończył się czas Żewłakowa, Bosackiego.

 

Nasza piłka w tej chwili jest gówno warta. Nie mamy piłkarzy, którzy by się liczyli w Europie, kluby dają dupy regularnie w pucharach i opierane są na zawodnikach z zagranicy. Mamy trzy lata na zbudowanie kadry na Euro. Tylko prawda jest taka, że chyba nie dałbym rady wymienić teraz dziesięciu zawodników, którzy powinni teraz wejść do zespołu.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...