Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Gorsza wersja weszlo.pl chyba nie istnieje, coś takiego nie ma jak powstać, weszło osiągnęło dno w dniu swojego otwarcia.

A Smolarek jako selekcjoner to pomysł katastrofalny, który zapowiada się jeszcze gorzej, niż inny trener juniorów dotychczasowy - Urban - przed pierwszą pracą w poważnym klubie.

Odnośnik do komentarza

Ale jak można skreślać zawodnika z którym się nie pracowało i obejrzało jeden mecz! Przecież w tym spotkaniu gorzej wyglądał np. Błaszczykowski, ciekawe czy jego Smolarek też by skreślił? Dogadywanie się o trenera kadry przy wsiadaniu do samolotu to też poważne działanie, oby to była plota.

Odnośnik do komentarza

hahah a najlepsze jest ze Leo ze stoickim spokojem wczoraj powiedzial, ze Garncarczyk to musi nabrac doswiadczenia i ze Krzynio prawdopodobnie wystapi na DL:)) a 4-4-2 "it's only a option:)" hahah, nie widiz powodu wystawiac 2 napastnikow bo lubi jak ofensywni pomocnicy wychodza do przodu, a nie dwoch napastnikow czeka na pilki....ehhh

Odnośnik do komentarza
Ale jak można skreślać zawodnika z którym się nie pracowało i obejrzało jeden mecz! Przecież w tym spotkaniu gorzej wyglądał np. Błaszczykowski, ciekawe czy jego Smolarek też by skreślił? Dogadywanie się o trenera kadry przy wsiadaniu do samolotu to też poważne działanie, oby to była plota.

 

ciekawe dlaczego nie szczekał papą jak jego synalek "ogladacje macze Polska repreżentacia w teljweizorach szamszung" grał taki piach ze zeby bolaly :>

Odnośnik do komentarza

hahah a najlepsze jest ze Leo ze stoickim spokojem wczoraj powiedzial, ze Garncarczyk to musi nabrac doswiadczenia i ze Krzynio prawdopodobnie wystapi na DL:)) a 4-4-2 "it's only a option:)" hahah, nie widiz powodu wystawiac 2 napastnikow bo lubi jak ofensywni pomocnicy wychodza do przodu, a nie dwoch napastnikow czeka na pilki....ehhh

 

A my cały czas zapominamy, że to on jest selekcjonerem i on powinien ponosić odpowiedzialność za swoje czyny (co prawdopodobnie niedługo się stanie). Stwierdził, że najlepiej mu się pracuje z takim systemem - ok, dla mnie, jako kibica, najważniejszy jest końcowy rezultat, nie środek jakim został osiągnięty. Powołał takich a nie innych zawodników - ok, jego prawo, tak jak moje prawo się z nimi nie zgodzić - ale ja będę czekał na rezultat, a nie oceniał w trakcie. Może mi się parę posunięć nie podobać, ale w najbliższym meczu będę z naszym zespołem. W Polsce media zwykły się bawić w selekcjonerów i wywierać presję, jeśli się postąpi nie po ich myśli, a do tego - niestety - obecnie podobną postawę prezentuje beton pzpn.

Odnośnik do komentarza

To chyba normalne, że kibice, media, dziennikarze mają swój punkt widzenia i swoją wizję reprezentacji i nie tylko w Polsce, co na całym świecie. Często się krytykuje selekcjonerów za posunięcia, wybór piłkarzy, taktykę i ustawienie, a po przegranym meczu pada stwierdzenie "a nie mówiłem... powinien grac ten i ten, w ustawieniu takim i takim" Stanowisko selekcjonera to ciężka praca :-)

Odnośnik do komentarza

To chyba normalne, że kibice, media, dziennikarze mają swój punkt widzenia i swoją wizję reprezentacji i nie tylko w Polsce, co na całym świecie. Często się krytykuje selekcjonerów za posunięcia, wybór piłkarzy, taktykę i ustawienie, a po przegranym meczu pada stwierdzenie "a nie mówiłem... powinien grac ten i ten, w ustawieniu takim i takim" Stanowisko selekcjonera to ciężka praca :-)

 

Tylko trochę za często pada to stwierdzenie "a nie mówiłem". Tym bardziej, że błędy selekcjonera powtarzają się nazbyt często.

Odnośnik do komentarza

hahah a najlepsze jest ze Leo ze stoickim spokojem wczoraj powiedzial, ze Garncarczyk to musi nabrac doswiadczenia i ze Krzynio prawdopodobnie wystapi na DL:)) a 4-4-2 "it's only a option:)" hahah, nie widiz powodu wystawiac 2 napastnikow bo lubi jak ofensywni pomocnicy wychodza do przodu, a nie dwoch napastnikow czeka na pilki....ehhh

 

A my cały czas zapominamy, że to on jest selekcjonerem i on powinien ponosić odpowiedzialność za swoje czyny (co prawdopodobnie niedługo się stanie). Stwierdził, że najlepiej mu się pracuje z takim systemem - ok, dla mnie, jako kibica, najważniejszy jest końcowy rezultat, nie środek jakim został osiągnięty. Powołał takich a nie innych zawodników - ok, jego prawo, tak jak moje prawo się z nimi nie zgodzić - ale ja będę czekał na rezultat, a nie oceniał w trakcie. Może mi się parę posunięć nie podobać, ale w najbliższym meczu będę z naszym zespołem. W Polsce media zwykły się bawić w selekcjonerów i wywierać presję, jeśli się postąpi nie po ich myśli, a do tego - niestety - obecnie podobną postawę prezentuje beton pzpn.

 

Nie zapominamy tylko, że Beenhakker nie ma komfortu odsuwania od składu zawodników w formie, bo mu nie pasują do koncepcji. Nie ma takiego luksusu jak miał np. Aragones oduswając Gutiego i Raula, skoro ma Villę, Torresa, Guizę czy Fabregasa, Xaviego czy Iniestę. Jak byśmy tego nie klepali nie mamy za dużego wyboru. U nas powinni grać najlepsi, a nie ludzie bez klubu.

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobne składy:

 

Polska: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błasczykowski, Roger, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek - Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski (Paweł Brożek).

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7016233,W_pierwszej_jedenastce_jednak_Robert_Lewandowski_.html

 

Mam nadzieję, że GW się myli...

Odnośnik do komentarza

Polska: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Roger, Mariusz Lewandowski, Euzebiusz Smolarek - Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski (Paweł Brożek).

Podobno zapalenie achillesa i w meczu zastąpi go Rzeźniczak.

Kirm będzie miał używanie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Kirm zagra tak, jak ostatnio w Wiśle, to Rzeźniczak będzie prosił o przeniesienie go na środek boiska.

 

Taaa, jasne. Poczekajmy do meczu, bo na prawej obronie może przecież zawsze Krzynówek zagrać :] A co do Rzeźnika - choćby w meczu z Broendby radził sobie z o klasę lepszym Farnerudem, więc zobaczymy jak to będzie wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Ale Rzeźniczak gra w Legii, on z definicji musi być lepszy od Anglika, a Wiślaka skompromitować. ;)

 

Nie, bo to w Wiśle grają sami mistrzowie świata i okolic. Perez z Realu jest ślepy i zamiast fenomenalnego Kirma wziął tylko przeciętnego Ronaldo. Szkoda że piłkarze Levadii byli mało rozgarnięci i nie mieli pełnych gaci ze strachu na samą myśl o pojedynku z Kirmem :kekeke:

 

Stara, ale dobra zasada - zanim zacznie się gloryfikować jakiegoś grajka trzeba przestawić myślenie na mode ON. Najlepszy przykład Błaszczykowskiego, który w ostatnim meczu nie potrafił ograć ogórków z Irlandii. A że Kuba od Kirma jest lepszy nikt nie zaprzeczy, jednak mecz mu nie wyszedł. To samo może być z "gwiazdą" Wisły.

 

P.S. Gdzie ktoś napisał że Rzeźnik skompromituje Wisłaka? Albo że jest lepszy od Anglika. :doh!:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...