Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Ano, co za naród, nie podziela zdania, że mamy najzajebistszą reprezentację i najzajebistszego selekcjonera od czasów Bolesława Chrobrego pod Kijowem.

No, i trzęsie portami przed Stochem i Weissem, którzy łącznie mają 16 seniorskich występów na poziomie klubowym. Jeśli Błaszczykowski się niczym nie wyróżnia, to czym oni się wyróżniają?

Odnośnik do komentarza

Leo nie trzeba krytykować na siłę, niestety zdecydowana większość jego posunięć już od dłuższego czasu nie jest trafiona. Może inni nie, ale ja nadal pamiętam mu, jak zapierał się rękami i nogami przed powoływaniem Brożka i Jelenia, choć było boleśnie jasne, że grają na reprezentacyjnym poziomie. I o ile jego argumenty w przypadku Wichniarka byłem skłonny zaakceptować, czas pokazał, że co do tych dwóch zawodników ciężko się mylił. I to był poważny sygnał alarmowy, że zaczyna się gubić.

Odnośnik do komentarza

Moze z Holandia spierdolil, ale z T&T to jednak osiagniecie, z tamtej strefy awansuje 3, 4 gra z Ameryka Poludniowa. A dobrych druzyn troche jest: Kanada, Kostaryka, Panama. Tak wiec awans z Trynidadem i Tobago to jednak spore osiagniecie.

Kasperczak lepszy w osiagnieciach reprezentacyjnych? :rotfl: Ten Kasperczak ktory spartolil z swietnym jak na warunki afrykanskie Senegalem? No chyba ze naprawde wierzysz ze to byla wina szamanow... :roll:

Poza tym, nie przeszkadza mi ze Leo mowi prawde; nasz kraj to jest pilkarskie zadupie, mamy kilku dobrych zawodnikow, a reszta to zawodnicy sredni, ktorzy graja w naszej tragicznej lidze, albo nie graja w zachodnich klubach.

Tak Meksyk i USA pewne wyjście pozostałe 4 zespoły biją się o 2 miejsca. Wtedy 4 zespół grał ze strefą azjatycką i T&T grał z Bahrajnem :roll:

 

 

Kasperczak:

 

PNA: Tunezja 2 miejsce, WKS 3 miejsce. Mali 4 miejsce i rewelacja tamtych rozgrywek. No ale lepiej pierdolić nie sprawdzając :|

 

 

Mi też to nie przeszkadza, ale w jego przypadku to zwykłe pierdolenie. A pierdolić potrafi każdy.

 

 

 

Ah na drugi raz zanim Ty zaczniesz peirdolić sprawdz fakty, google nie gryzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak Meksyk i USA pewne wyjście pozostałe 4 zespoły biją się o 2 miejsca. Wtedy 4 zespół grał ze strefą azjatycką i T&T grał z Bahrajnem :roll:  

 

 

Kasperczak:

 

PNA: Tunezja 2 miejsce, WKS 3 miejsce. Mali 4 miejsce i rewelacja tamtych rozgrywek. No ale lepiej pierdolić nie sprawdzając :|

 

 

Mi też to nie przeszkadza, ale w jego przypadku to zwykłe pierdolenie. A pierdolić potrafi każdy.

 

 

 

Ah na drugi raz zanim Ty zaczniesz peirdolić sprawdz fakty, google nie gryzie.

No, tak, Kasperczak ma swoje Mali, Beenhakker ma swoj Trynidad i Tobago. A ze obaj spierdolili z mocnymi reprami to druga sprawa. Poza tym, nie wmowisz mi ze Kasperczak to lepszy selekcjoner niz Beenhakker, moze kiedys tak, teraz po przygodzie z Senegalem juz nie. Nie mowie ze Henri jest slaby, ale Leo jest po prostu lepszy, przynajmniej w ostatnim czasie.

Skoro nie przeszkadza Ci pierdolenie Beenhakkera to po co o nim wspominasz? A to ze pierdolic potrafi kazdy, widze po Tobie.

Odnośnik do komentarza

Skoro nie przeszkadza Ci pierdolenie Beenhakkera to po co o nim wspominasz? A to ze pierdolic potrafi kazdy, widze po Tobie.

 

Ale to nadal ja operuje faktami... Przeszkadza a przeszkadzać zaczęło w momencie gdy zaczął kombinować z Feyenoordem.

A jeszcze w poprzednim poscie twierdziles ze Ci to nie przeszkadza...

A przygoda z Feyenoordem to byl akurat blad Beenhakkera, ale potrafie zrozumiec ze to bylo tylko na 2 czy 3 mecze. Fakt, ze powinien jezdzic i obserwowac kadrowiczow w tym czasie, dlatego bardzo wszystkim podpadl, nie tylko Tobie i mnie.

 

BTW: SkySports ma "Polish Hooligans Update" ktory jest chwilowo w Katowicach i patrza czy polscy hoolsi nie beda bili kibicow z Irlandii :D.

Odnośnik do komentarza

Roger i Krzynówek :picard:

 

Może teraz chociaż będzie dobrze funkcjonować ustawienie z jednym napastnikiem, bo skrzydła to chyba obecnie nasz najsilniejszy punkt. Błaszczykowski i Obraniak powinni wspomagać Brożka i oby to się udało...

Ja jednak wolałbym za Rogera drugiego napastnika.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem zestawienia obrony do końca :-k

Jeżeli wśród powołanych na mecz jest Gancarczyk to on powinien wystąpić, a nie Jacek.

Chyba, że coś mi się pomyliło i Seweryna nie ma w kadrze na te mecze. Ale wtedy to obrony imo powinna wyglądać tak:

OP: Golański

OŚ: Jodłowiec, Żewłakow

OL: Dudka

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Podoba mi się ten skład :o Chyba najlepszy jaki obecnie dałoby się wystawić. A biorąc pod uwagę, że na Śląskim nie przegrywamy, dzisiaj inkasujemy 3 punkciory :polska:

 

Najlepszy? :|

 

Dlaczego Krzynówek i Roger grają to chyba tylko Leo wie. Przecież oni są totalnie bez formy, a Krzynówek na LO to porażka. Tam powinien grać Gancarczyk, a Rogera mógłby zastąpić Robert Lewandowski [wiem, że ostatnio nie gra najlepiej, ale sądzę, że wniósłby do zespołu więcej niż Roger].

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Krzynówek i Roger grają to chyba tylko Leo wie. Przecież oni są totalnie bez formy, a Krzynówek na LO to porażka. Tam powinien grać Gancarczyk, a Rogera mógłby zastąpić Robert Lewandowski [wiem, że ostatnio nie gra najlepiej, ale sądzę, że wniósłby do zespołu więcej niż Roger].

 

W obecnej dyspozycji Lewy jak najdalej od kadry :D

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...