Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze co do porównywania Janasa i Engela do Leo.

Wpadki Janasa:

1-2 z Kolumbią (tow)

1-2 lub 0-2 z Ekwadorem (MŚ)

1-3 z Białorusią (tow)

1-5 z Danią (tow)

Wpadki Leo:

1-3 z Finlandią (el. ME)

2-3 z Irlandią Płn. (el. MŚ)

1-2 ze Słowacją (el. MŚ)

całe Mistrzostwa Europy

0-1 z Armenią (el. ME)

0-1 z Ukrainą (tow)

 

Jak widać Janas zaliczał porażki z niżej notowanymi rywalami (prócz Danii) głównie w meczach towarzyskich. Beenhakker natomiast zawalał głównie mecze o stawkę. We wpadkach Janasa nie umieściłem celowo spotkań ze Szwecją i Anglią (wszystkie 4 przegraliśmy), bo uważam, że byli to rywale poza naszym zasięgiem.

 

A poza tym. Czemu wszyscy przypisują 2-1 z Portugalią właśnie jako zasługa Leo? Przecież to zwycięstwo to w 90% zasługa chłopaków, którzy wtedy wybiegli na murawę.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że Janas potrafił zmobilizować ich do walki ze słabszymi ekipami, a Leo jak widać nie. Nie uważam, że któryś z nich jest wielkim geniuszem taktycznym, ale Leo potrafił zmobilizować chłopaków do kilku spotkań, a Janas przez cały czas (prócz okresu przed MŚ i na tym właśnie turnieju).

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie z tym Rogerem. Może nie jest w genialnej dyspozycji, ale jest to jeden z nielicznych (jeśli nie jedyny) zawodnik ze środka pola, który potrafi zagrać coś kreatywnego (mówię o polskich graczach). Po za tym już jest po transferze i nie zaprząta sobie tym głowy, a tylko Leo wie jak on się obecnie prezentuje na treningach, jeśli on osądził, że "Perejro" może coś wnieść do gry to mi pozostaje w to wierzyć. A Krzynówek na obronie też nie jest taki absurdalny. Jest to bądź co bądź gracz, który gra w mocnej lidze (może nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, ale jednak nie gra aż takeigo piachu jak staracie się tu to udowodnić), a po za tym dzisiaj to nasz zespół ma atakować i widać Holender uznał, że bardziej przyda się boczny obrońca, który będzie atakował, a mniej bronił? Bo chyba nie jest tak głupi by sądzić, że Krzynówek lepiej broni od Gancarczyka.

Odnośnik do komentarza

po za tym dzisiaj to nasz zespół ma atakować i widać Holender uznał, że bardziej przyda się boczny obrońca, który będzie atakował, a mniej bronił? Bo chyba nie jest tak głupi by sądzić, że Krzynówek lepiej broni od Gancarczyka.

Tylko mi nie mów, że Krzynówek lepiej również atakuje od Gancarczyka :roll:

Odnośnik do komentarza
Przesadzacie z tym Rogerem. Może nie jest w genialnej dyspozycji, ale jest to jeden z nielicznych (jeśli nie jedyny) zawodnik ze środka pola, który potrafi zagrać coś kreatywnego (mówię o polskich graczach). Po za tym już jest po transferze i nie zaprząta sobie tym głowy, a tylko Leo wie jak on się obecnie prezentuje na treningach, jeśli on osądził, że "Perejro" może coś wnieść do gry to mi pozostaje w to wierzyć.

 

Ja wierzyłem w to za każdym razem, kiedy Roger wybiegał za boisko.

A Roger ma ten sam problem, co jeszcze nie tak dawno etatowi reprezentanci Burkhardt i Mila: jest a) słaby fizycznie b) chimeryczny, w związku z czym, mimo niewątpliwych atutów technicznych, wyłączyć go z gry równie łatwo, co wspomnianą dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Tylko mi nie mów, że Krzynówek lepiej również atakuje od Gancarczyka :roll:

 

Tak, w Buli gra za ładne oczy...

 

Ja wierzyłem w to za każdym razem, kiedy Roger wybiegał za boisko.

A Roger ma ten sam problem, co jeszcze nie tak dawno etatowi reprezentanci Burkhardt i Mila: jest a) słaby fizycznie b) chimeryczny, w związku z czym, mimo niewątpliwych atutów technicznych, wyłączyć go z gry równie łatwo, co wspomnianą dwójkę.

 

Tyle, że Roger może raz podać tak jak Murawski czy Lewandowski nie zrobią tego przez cały mecz, a granie bez gracza kreatywnego raczej nie przejdzie. Ewntualnie można ustawić Obraniaka na rozgrywającego, ale to byłoby marnowanie jego potencjału.

Odnośnik do komentarza

Tym razem naprawdę krótko.

Po meczu Polska-Irlandia Północna, żaden, dosłownie żaden polski piłkarz nie zasługuje na pozytywne wyróżnienie.

Wszyscy zagrali taki piach, że rzygać się chciało. Zamiast cisnąć rywali od początku, nasze misie leciały w...

Bohaterem meczu jest dla mnie Jacek Krzynówek. Chłopak jest fajny, miły, ale robi sobie krzywdę występująć w reprezentacji, Bracie miej honor i zrezygnuj z występów.

Do tej pory starałem się podchodzić do kwestii obsady stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski na chłodno. Liczyłem, że moze coś tam Leo jeszcze wykombinuje. Pomyliłem się. Leo nie jest już w stanie nic zrobić. Kochany Holendrze za to, że po raz kolejny wystwiłeś Krzynówka na lewej obronie, należy ci się 10 lat ciężkich robót.

Odnośnik do komentarza

No i co teraz powiecie o Rogerze, o wielcy malkontenci?

 

 

To jest zadziwiające ile może dokonać zmiana otoczenia.

 

Ja powiem prawdę. Rewalacja żadna, ale na tle reszty (Murawski, Obraniak, Lewandowski, Błaszczykowski :kekeke: ) pokazał się z niezłej strony. Ale "specjaliści" pewnie się znajdą i obwinią Perejro za stratę punktów. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...