Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję jednak, że to Żewłakow zajmie miejsce po prawej stronie obrony, a w środku zagra np. Bosacki, bo reprezentacji z Rzeźniczakiem to ja nie widzę.

 

Ale Rzeźniczak gra w Legii, on z definicji musi być lepszy od Anglika, a Wiślaka skompromitować. ;)

 

Nie, bo to w Wiśle grają sami mistrzowie świata i okolic. Perez z Realu jest ślepy i zamiast fenomenalnego Kirma wziął tylko przeciętnego Ronaldo. Szkoda że piłkarze Levadii byli mało rogarnięci i nie mieli pełnych gaci ze strachu na samą myśl o pojedynku z Kirmem :kekeke:

Jakoś śmiesznie zabrzmiało odniesienie się do kompromitacji z Levadią kibica Legii :D .

Odnośnik do komentarza

Też uważam że wystawienie Żewłaka jest dużo rozsądniejsze, bo Kuba nie zagrał w reprezentacji w oficjalnym meczu a na błędy nie ma już czasu.

 

Hmmm... Legia z Levadią nie grała więc nie mam się do czego odnosić. A o moim zdaniu na temat "umiejętności" naszych zawodników można poczytać choćby w postach w dziale FM Research.

Odnośnik do komentarza
reprezentacji z Rzeźniczakiem to ja nie widzę.

O to to to to. Szczególnie, że na lewej stronie Kirm podobno w podstawowym składzie nie gra - jeśli na lewym skrzydle gra więc ktoś od niego jeszcze lepszy, to Rzeźniczak ostatecznie by pokazał, że w kadrze to on faktycznie najwyżej numerem 3 może być, za przeciętnymi wszakże Golańskim i Wasilewskim.

Kirm już w tej chwili bez zgrania z ekipą Wisły i po okresie przygotowawczym w dużej mierze przepracowanym w Słowenii jeszcze pokazuje, że ma olbrzymie możliwości i - jak ktoś pisał przy okazji jakiegoś meczu Wisły w livescore - odpowiednio zgrany z zespołem rozpieprzy tę ligę w drobne kawałeczki, zresztą już w spotkaniu z Anglią pokazywał, że obrońcy klasy Johnsona - ale, ale, wszakże gdzie im tam do Jakuba ;) - nie są mu groźni. A Rzeźniczak to Rzeźniczak, jaki jest, każdy widzi, a złudzenia co do jego wielkiej klasy mają tylko w Warszawie. ;)

Tak czy owak na prawej stronie zagra na szczęście Żewłakow i należy liczyć na to, że nie będzie zapędzał się do przodu, bo byłyby problemy z jego szybkością - a grę w defensywie prezentuje na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

A Rzeźniczak to Rzeźniczak, jaki jest, każdy widzi, a złudzenia co do jego wielkiej klasy mają tylko w Warszawie. ;)

 

We Francji wtedy też mają złudzenia:

 

Z kolei propozycję kupna przez Sochaux Jakuba Rzeźniczaka Legia odrzuciła. - Potwierdzamy, że dostaliśmy ofertę przekraczającą milion euro, ale wspólnie z piłkarzem stwierdziliśmy jednak, że lepiej dla niego będzie, jak zostanie w Warszawie - powiedzieli prezes i dyrektor sportowy Legii.

 

link: http://www.sport.pl/pilka/1,70994,6746300,Legia_potrzebuje_czterech_wzmocnien.html

 

Ciekawe czemu nie dali miliona Euro za wielkiego Kirma ;P

 

 

Skład Polski:

 

Artur Boruc - Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Roger, Mariusz Lewandowski, Ludovic Joseph Obraniak, Jacek Krzynówek - Paweł Brożek.

 

Ciekawe jak będzie wyglądać współpraca w środku pola Rogera z Obraniakiem. Jedno jest pewne - Lewandowski będzie miał sporo pracy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czemu nie dali miliona Euro za wielkiego Kirma ;P

Masz jakiś kompleks Kirma? Co chwila Kirm to, Kirm siamto...

 

Co do składu to cieszy mnie obrona - Żewłakow na prawej i Gancarczyk po lewej. Zastanawiam się tylko, kiedy Leo zauważy, że Krzynówek nie nadaje się do gry w obecnej dyspozycji. O ustawieniu nie ma sensu już mówić, bo każdy - z wyjątkiem Beenhakkera - wie, że powinniśmy grać z dwójką z przodu.

Odnośnik do komentarza

Jak można po ostatnim meczu narzekać na Smolarka? On nie ma klubu, a grał lepiej od kadrowiczów, którzy mają i trenują regularnie - wszedł i zaprezentował się naprawdę dobrze, na tle naszych kadrowiczów spokojnie mógłby zagrać na lewym skrzydle, a biorąc pod uwagę tylko mecz z Irlandią, to nawet za Błaszczykowskiego.

Po ostatnich tygodniach w wykonaniu kadry można prędzej powiedzieć - po co Błaszczykowski prędzej, niż po co Smolarek. On przynajmniej ma ambicję i walczy.

A ze Słowenią raczej bardziej się przyda taki dynamiczny piłkarz, niż Krzynówek, który marnuje mnóstwo podań i podejmuje masę złych decyzji w ofensywie.

Odnośnik do komentarza

Jak można po ostatnim meczu narzekać na Smolarka?

 

Weź pod uwagę to, iż Smolarek zaczął prezentować się lepiej, kiedy piłkarze Irlandii Północnej stanęli w miejscu i przyglądali się naszym poczynaniom. Można tylko gdybać i zastanawiać się, jak w takich warunkach prezentowałby się Ludovic Obraniak.

 

Kto powiedział że ustawienie 4-5-1 musi być zachowawcze?

 

Owszem, nie musi być zachowawcze pod warunkiem, że skrzydłowi grają niemalże tak, jakby byli napastnikami. Wydaje mi się, że tak gra Barcelona - 4-5-1, które płynnie przechodzi w 4-3-3. Gdybyśmy tak zagrali, nie miałbym nic przeciwko. Prawda jest jednak taka, że nasi skrzydłowi wcale nie grają tak wysoko.

Odnośnik do komentarza

Polska kadra po prostu nie ma środkowych pomocników do gry 4-4-2 - trudno oczekiwać takiej roli od Obraniaka, który tam nigdy nie grał, Roger na środku tylko z Lewandowskim to samobójstwo, a Trałka to Trałka. Inni nie mają takiego potencjału do gry w ofensywie.

Stąd to 4-5-1 - co z tego, że mamy napastników do gry w duecie w ataku, skoro 4-4-2 zakończyłoby się autostradą dla rywali na naszym środku pola?

Ale narzekać zawsze trzeba, dla zasady, by dokopać Tulipanowi. Temat Krzynówka najwyraźniej się już znudził.

Odnośnik do komentarza

w sobote Kirm zrobil wiatrak z Glena Jonhsona wiec moze byc ciekawie ;)

Ale Rzeźniczak gra w Legii, on z definicji musi być lepszy od Anglika, a Wiślaka skompromitować. ;)

 

Ty *******, że tak poem - sam zacząłeś temat Wielkiego Wiślaka Kirma, który to podobno ma sobie poużywać na Legioniście Rzeźniczaku. I kto kogo ma skompromitować? Na ch** później obracasz sytuację tak, aby wyszło, że to Mario zaczął robić podśmiechujki z Wielkiego Wiślaka Kirma? Rzeźniczak został bodaj wybranym najlepszym prawym obrońcą w tamtym sezonie w naszej lidze, co oczywiście nie czyni go Wymiataczem (pozdro!), ale jednak o czymś tam świadczy.

 

***

 

brr, tak jak naprawdę mało się wypowiadam w tematach na forum, tak teraz mnie wzięło ;]

 

Wracjąc do tematu reprezentacji, to mam nadzieję, że nasi piłkarze pokażą dzisiaj choć wolę walki i ambicję, coby nie dać satysfakcji miśkom z PZPNu, którzy to tylko wyczekują momentu, aż Polacy stracą możliwość wyjazdu na MŚ, i zdymisjonować Benałera :]

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje jak rowniez i wy ze dzis wygramy i kolejne mecze tez i pojedziemy do RPA zeby o cos zagrac w turnieju. a dzis na lewej obronie z wielka radoscia zobaczylbym Garncarczyka bo chlopak ma umiejetnosci i dawno juz osiagnal Internatianal level.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...