Jump to content

krystiaan

Użytkownik
 • Posts

  1478
 • Joined

 • Last visited

About krystiaan

 • Birthday 03/07/1993

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.legia.com
 • Gadu Gadu
  2448111

Recent Profile Visitors

12156 profile views

krystiaan's Achievements

Zawodnik wyjściowej 11

Zawodnik wyjściowej 11 (6/15)

1

Reputation

 1. Znacie jakieś drużyny, które mają jednego - dwóch zdecydowanie wyróżniających się zawodników (albo umiejętnościami, albo "głośnym" nazwiskiem), wokół których zbudowany jest cały skład? Przykładem może być tu FC Koeln za czasów Lukasa Podolskiego.
 2. Pierwszy raz w życiu widziałem taką żenadę, jak dziś na Polonii. Jak można doprowadzić w samym środku młyna do regularnej ustawki między sobą? Przecież to dno den.
 3. W Lechii Traore brak, natomiast zamiast Galatasaray wolałbym coś, co nie jest murowanym faworytem do zwycięstwa w lidze. Próbowałem już i Atletico (Falcao), i Wisłę (Małecki), i HSV (trochę na wyrost vdV), ale to ciągle nie to. Szukam dalej...
 4. Klub, który ma zawodnika, który zdecydowanie przewyższa poziomem kolegów z drużyny? Coś jak Koeln za czasów Podolskiego.
 5. Można zgłaszać uwagi do łatki 13.3.0? To jedziemy: - Piotr Zygo nie jest członkiem zarządu Legii; - Wiceprezesem Zarządu jest Rafał Wyszomierski; - Cesar jest trenerem przygotowania fizycznego; - skąd informacja, że Piotrek Strejlau jest trenerem U-18? - Marcin Muszyński nie jest trenerem pierwszego zespołu - jest asystentem Darka Banasika i trenerem bramkarzy Młodej; - Tomek Kiełbowicz nie jest 'zwykłym' scoutem; jak chcesz, dzisiaj mogę dowiedzieć się, jaka jest jego dokładna rola w klubie; - dalej będę twierdził, że Ljuboja zasługuje jednak na delikatnie lepsze statystyki ;) ; poza tym Łukasik za niskie CA - obecnie pierwszy defensywny pomocnik w Legii; Jędrzejczyk zaledwie CA 105? No i ten Ireneusz Zawadzki... Nie jest dyrektorem ds. sportowych.
 6. Oddaję miejsce komuś z "podstawowej dwunastki" i za jakiś czas ponownie będę wypatrywał jednorazowego występu.
 7. Po ile się zazwyczaj składacie? Wiem, że przy takich okazjach rozliczanie zawsze jest najtrudniejsze do ogarnięcia. ;)
 8. Gdzie w takim razie znajduje się ta hala?
 9. Wstępnie jestem chętny. Potwierdzę w piątek.
 10. Jaki pakiet danych miesięcznie będzie wystarczający do zupełnie swobodnego (ale spokojnego) korzystania z Internetu? Chodzi mi np. o swobodne korzystanie z portali społecznościowych, gmaila, przeglądanie zwykłych stron i forów internetowych? Bez youtube'a itp.
 11. Nie zastanawiał się nikt w ostatnim czasie o wznowieniu zmagań w MRO? :>
 12. Vami, nie planujesz niczego podobnego w najbliższym czasie? Z sentymentem zerknąłem do tego tematu. ;)
 13. Nie. Kolega sam będzie prowadził sześć klubów jednocześnie.
 14. Aaach, no i Ireneusz Zawadzki nie jest żadnym dyrektorem, a jedynie kierownikiem zespołu (razem z Piotrem Strejlauem). Tak naprawdę to Strejlau nim jest, Zawadzki jest już zdecydowanie w cieniu i praktycznie się nie udziela.
×
×
 • Create New...