Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zaalarmowany Waszymi postami szukam informacji, ale w sumie nie widzę niczego, co by dzisiaj zmieniło karty. Kandydatura Saryusza Wolskiego była wysunięta już kilka dni temu - żadna nowość, a poza tym jakichś nowych działań w tej sprawie nie ma (albo ja nie znalazłem).

Odnośnik do komentarza

 

 

Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

 

Może i Tusk jest poważny gracz, nie przeczę, ale pod jego nieobecność ujawnili się sami nieudacznicy - ze Schetyną na czele, który tyle się naczekał na swoją kolej, że się zgubił w czasie i przestrzeni. To czeka nas kolejna partia wodzowska wzorem PiS, i na co to komu?

Odnośnik do komentarza
To czeka nas kolejna partia wodzowska wzorem PiS, i na co to komu?

Mnie nie przeszkadza wodzowski charakter partii, o ile realizuje ona zrównoważony, zbieżny ze zdrowym rozsądkiem (niekoniecznie z moimi poglądami, po prostu normalny) program polityczny. Niech sobie rządzi Kaczyński z bandą miernot dookoła niego, o ile nie będzie szkodził wszystkiemu dookoła. Wodzostwo samo w sobie nie stanowi dla mnie zarzutu.

 

 

 

Tak zaalarmowany Waszymi postami szukam informacji, ale w sumie nie widzę niczego, co by dzisiaj zmieniło karty.

Przecież nikt tak nie twierdzi. Raczej wszystkich, od Melera po mnie, mocno żenuje takie a nie inne działanie PiS, na szkodę kraju.

Odnośnik do komentarza

PiS jest głupi nawet we własnym interesie. Pierdolą smuty o Tusku, a to jego pracy w RE zawdzięczają gdzie są teraz. Gdyby nie jego wyjazd do Brukseli PO utrzymałoby władzę. Niestety, postawili na tę sierotę Kopacz, który się tak nadawała do tego jak Kaczyński do modelingu. PiS narobił takiego burdelu, żeby jakby Tusk wrócił do Polski, zebrał jakąś sensowną grupę z obecnej opozycji, to spokojnie w najbliższych wyborach by wygrał.

Odnośnik do komentarza

 

Tak zaalarmowany Waszymi postami szukam informacji, ale w sumie nie widzę niczego, co by dzisiaj zmieniło karty.

Przecież nikt tak nie twierdzi. Raczej wszystkich, od Melera po mnie, mocno żenuje takie a nie inne działanie PiS, na szkodę kraju.

 

Określenie "szopka roku" sprawiło, że pomyślałem, że już coś nowego zdążyli odjebać.

Odnośnik do komentarza

 

 

To już puścili za nim ten list gończy po całej Europie? Bo ja lekko nie w temacie.

Po całej by nie mogli, tylko po Belgii, bo on tam przebywa, ale i tak nie mogą wydać ENA bez choć podejrzeń w postępowaniu przygotowawczym (a trudno się spodziewać wydania ENA w stosunku do Tuska tylko w oparciu o podejrzenia, bez zarzutów).

Cała ta sprawa z listem gończym to tylko szopka dla Jahów tego kraju, by wierzyli, że mu coś naprawdę może grozić. Jak widać, szopka o zgrozo skuteczna.

Odnośnik do komentarza

Tylko jak tu słuchać sedziow jak a) popelniaja tyle pomylek b) byli(sa?) sprzedawczykami.

Jeśli nie chcesz się ścigać wtedy nie startuj: przystępujesz do rozgrywek, stosujesz się do zasad. Proste.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sprawa nie jest widocznie tak poważna, jak mówicie, bo w TOK FM mówią o bażantach ;)

Sprawa jest nie tyle niepoważna, co przesądzona - wybory są istotne i po tym, jak nawet Orban, Czechy i Słowacja wypięły się na PiS, to wynik wyborów jest przesądzony i Tusk dostanie przedłużenie kadencji. Stąd lepiej grillować barbarzyńcę Szyszko tematem bażantów niż emocjonować się wyborami, które są już wygrane ;)

 

BTW: PiS może tą sprawą ugrać tyle, że nagle cała UE stoi murem za Tuskiem, który wyrasta na istotnego gracza w skali całego kontynentu. Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

 

 

:hahaha:

ZESRAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU XD

 

 

O proszę macie przykład klasycznego wyborcy PiS

Odnośnik do komentarza

 

To czeka nas kolejna partia wodzowska wzorem PiS, i na co to komu?

Mnie nie przeszkadza wodzowski charakter partii, o ile realizuje ona zrównoważony, zbieżny ze zdrowym rozsądkiem (niekoniecznie z moimi poglądami, po prostu normalny) program polityczny. Niech sobie rządzi Kaczyński z bandą miernot dookoła niego, o ile nie będzie szkodził wszystkiemu dookoła. Wodzostwo samo w sobie nie stanowi dla mnie zarzutu.

 

 

 

To jest chyba po prostu zdanie każdego zdrowo myślącego człowieka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wy tu sraty taty a tu Polska przed Anglią w rankingu Fifa :o

Wcześniej mi się myliłeś z Melerem ze względu na podobieństwo kolorystyczne avatarów, a teraz z ladem. Znajdźże sobie jakiś różowy.

CHELSEA ZAWSZE NIEBIESKIE!!!11

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Bo Tuska Merkelowa wystawia!

 

Sprawa nie jest widocznie tak poważna, jak mówicie, bo w TOK FM mówią o bażantach ;)

Sprawa jest nie tyle niepoważna, co przesądzona - wybory są istotne i po tym, jak nawet Orban, Czechy i Słowacja wypięły się na PiS, to wynik wyborów jest przesądzony i Tusk dostanie przedłużenie kadencji. Stąd lepiej grillować barbarzyńcę Szyszko tematem bażantów niż emocjonować się wyborami, które są już wygrane ;)

 

BTW: PiS może tą sprawą ugrać tyle, że nagle cała UE stoi murem za Tuskiem, który wyrasta na istotnego gracza w skali całego kontynentu. Tuczą przeciwnika, który i tak za parę lat wróci im odebrać władzę, zamiast zostawić ten temat na boku i udawać, że to kolejna nieistotna rozgrywka o nieważny stołek.

:hahaha:

ZESRAŁEM SIĘ ZE ŚMIECHU XD

Czy na tym polegają Twoje szlachetne dni? Bo zaczęło mnie to, ze wstydem przyznam, nurtować.
Odnośnik do komentarza

 

 

To jest chyba po prostu zdanie każdego zdrowo myślącego człowieka.

No nie wiem, zdawało mi się, że Gabe uważał przeciwnie do mnie, stąd to napisałem.

Nawiasem mówiąc powyższe uzupełnię tym, że nie porównywałbym wodzowskiego charakteru PO za Tuska z wodzowskim charakterem PiS. Nie te metody.

Odnośnik do komentarza

Oo, Xabi Alonso (znany też niektórym jako ten, od którego Juventus wolał Poulsena) zakończył karierę.

 

EDIT: to już jest koniec, Orban oficjalnie poparł Tuska. Pytanie nie brzmi, czy poleci Waszczykowski, tylko czy poleci ze stołka on sam. Kompromitacja na wielu fortepianach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...