Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na Politechnice Białostockiej to powinni mi kiedyś pomnik postawić. Nie dość, że studiuje już (tak jakby) 14 lat, to właśnie zaliczyłem semestr zimowy, gdzie od ponad tygodnia trwa letni :D Można się brać za magisterkę ;)

Phi, w trakcie 2 lat magisterskich byłem na 3 trybach studiów (dziennych, wieczorowych i zaocznych), ostatecznie skończyłem je zaocznie, będąc na drugim roku tylko na jednym zjeździe (w czerwcu). Jako że na zaoczne przeniosłem się w lutym, a od października do lutego ani razu nie byłem na uczelni, to wszystkie przedmioty semestru zimowego zacząłem zaliczać w sesji poprawkowej w lutym/marcu. Obroniłem się tylko pół roku po terminie ;)

Odnośnik do komentarza

Na Politechnice Białostockiej to powinni mi kiedyś pomnik postawić. Nie dość, że studiuje już (tak jakby) 14 lat, to właśnie zaliczyłem semestr zimowy, gdzie od ponad tygodnia trwa letni :D Można się brać za magisterkę ;)

Idziesz na jakiś rekord? ;)

Odnośnik do komentarza

jest moze Kowalihno na sali?


No na początku przed Barceloną to był prawie nikim, młodym trenerem na dorobku, oraz pilkarzem zmuszonym zakończyć karierę za doping.

z nandrolonu po latach batalii sądowych sie wykręcił przeciez, a co do słabości, nawet ja juz nie uwazam go za jakiegos totalnego słabeusza (jak chocby Zidane'a), niemniej uwazam ze sa lepsi niz on (np. Carlo).
A co do Wengera, cholernie się go hejtuje w niecie imo nie słusznie, mając za prezesa kogoś takiego jak Kroenke Arsene i tak wiele robi.

Odnośnik do komentarza

Guardiola stworzył jedną z najlepszych drużyn w historii w Barcelonie. Na 4 sezony 3 mistrzostwa, dwie Ligi Mistrzów (dwa półfinały). W Bayernie 3 mistrzostwa z rzędu (wcześniej udało się to na przełomie wieków), wszędzie gdzie się znalazł głęboka reforma kultury organizacji. Jego wpływ na złote lata reprezentacji Hiszpanii także jest nie do podważenia (7 graczy Barcelony w pierwszej 11 drużyny, która wygrała finał z Holandią, 6 na EURO 2012), a przede wszystkim "barceloński" styl gry. Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów, a nie czy jest tylko "dobry".


I nie, nie kibicuje Barcelonie, a jak odpadali z Chelsea czy Interem skakałem ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów, a nie czy jest tylko "dobry".

Sacchiego w kwestii zrewolucjonizowania piłki i sukcesów jeszcze nie przebił (zwłaszcza biorąc pod uwagę długość karier trenerskich obu panów ;) ), a do takiego Ancelottiego brakuje mu sukcesów w pucharach gdzie indziej niż w Barcelonie, bo jak dotąd zawodzi, z kolei stawianie wygrania bundesligi (przez finanse obecnie wyścigu jednego klubu) jako argumentu podpierającego jego niewątpliwą wielkość pominę milczeniem.

Guardiola jest znakomity, ale IMO po odejściu z Barcelony z każdym sezonem jego legenda jest trochę bledsza. Żeby zasłużyć na określenie trenera wszechczasów musiałby cokolwiek z Bayernem więcej w Europie ugrać (a dało się, dało), czy też teraz z City. Wygrana Bayernu Pepa w LM by mnie zaskoczyła, wygrana Bayernu Carletto już nie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów

 

Tym co mają takie pomysły polecam sobie porównać jak wyglądał Bayern za Heynckesa, a jak za Guardioli, który był po nim. Trofea trofeami, ale Guardiola zrobił z tej drużyny coś czego nie dało się oglądać bez odruchu wymiotnego. I piszę to z perspektywy osoby, która ogólnie za Bayernem jako klubem zdecydowanie nie przepada.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...