Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów

Tym co mają takie pomysły polecam sobie porównać jak wyglądał Bayern za Heynckesa, a jak za Guardioli, który był po nim. Trofea trofeami, ale Guardiola zrobił z tej drużyny coś czego nie dało się oglądać bez odruchu wymiotnego. I piszę to z perspektywy osoby, która ogólnie za Bayernem jako klubem zdecydowanie nie przepada.

 

Ale wiesz ze ocena stylu gry to sprawa subiektywna, a puchary w gablocie to kwestia realna? Pewnie wolalbys pieknie grajaca Jage bez zadnego pucharu niz "chujowa" z pelnym workiem medalu, ehe ;)

 

 

Nie rozmawiamy, co ja bym wolał w kontekście mojej lokalnej drużyny, tylko o predyspozycji Guardioli do miana najlepszego treneiro w historii.

 

P.S.

Czy chciałbym, żeby Jaga zdobywała trofea? Oczywiście. Czy przeszkadzałby mi styl, nawet jeżeli byłby efektywny. Wyobraź sobie, że tak. Może niewiele, ale jednak.

 

Sorry, ale nie wiem jak oglądając takie akcje może komuś się chcieć wymiotować.

 

Nie przepraszaj. Niewiedza, ludzka rzecz ;) I to jest raz. Dwa, wspomniałem o Bayernie, a nie o Barcelonie. Trzy, do filmiku na YT wybiera się najładniejsze akcje, a ja mówię o całym przebiegu spotkania.

 

 

Sorry, ale nie wiem jak oglądając takie akcje może komuś się chcieć wymiotować.

Jakby Twoja druzyna przegrywala z tego powodu po 5-0 czy 6-2 tez mialbys dosc :D

 

 

Kurczę, nie mogę sobie przypomnieć jaka moja drużyna przegrała z Bayernem 0:5 i 2:6 :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie przepraszaj. Niewiedza, ludzka rzecz ;) I to jest raz. Dwa, wspomniałem o Bayernie, a nie o Barcelonie. Trzy, do filmiku na YT wybiera się najładniejsze akcje, a ja mówię o całym przebiegu spotkania.

 

Przecież ja nawet Twoich postów w tej dyskusji nie czytałem ...

Odnośnik do komentarza

jest moze Kowalihno na sali?

 

No na początku przed Barceloną to był prawie nikim, młodym trenerem na dorobku, oraz pilkarzem zmuszonym zakończyć karierę za doping.

z nandrolonu po latach batalii sądowych sie wykręcił przeciez, a co do słabości, nawet ja juz nie uwazam go za jakiegos totalnego słabeusza (jak chocby Zidane'a), niemniej uwazam ze sa lepsi niz on (np. Carlo).

A co do Wengera, cholernie się go hejtuje w niecie imo nie słusznie, mając za prezesa kogoś takiego jak Kroenke Arsene i tak wiele robi.

Bez przesady. Robi tyle, ile się od niego wymaga.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...