Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 razy półfinał Ligi Mistrzów to rozczarowanie? Może trochę tak, ale w sumie nigdy nie było takiej serii w historii.

Ekhm, Milan Ancelottiego nie tylko grał trzy sezony z rzędu w półfinale, ale przy okazji dwa razy w finale i raz wygrał (a w sezonie 2005/06 odpadliśmy AFAIR z Barceloną tylko przez haniebny błąd sędziego na Camp Nou).

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów

 

Tym co mają takie pomysły polecam sobie porównać jak wyglądał Bayern za Heynckesa, a jak za Guardioli, który był po nim. Trofea trofeami, ale Guardiola zrobił z tej drużyny coś czego nie dało się oglądać bez odruchu wymiotnego. I piszę to z perspektywy osoby, która ogólnie za Bayernem jako klubem zdecydowanie nie przepada.

 

 

Bo pewnie za Guardiolą nie przepadasz jeszcze bardziej :D.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek jak zawsze porusza temat sędziów w kontekście Milanu, pewne rzeczy są niezmienne, podobnie jak dyskusje na temat Guardioli.

Jest jeszcze jedna stała w kosmosie - że zawsze wypowiesz się na temat, o którym nie masz bladego pojęcia.

Dobrze pamiętałem tamten dwumecz - Puyol się przewraca, sędzia zmyśla faul i anuluje bramkę na 1:1 w dwumeczu.

Odnośnik do komentarza

 

Gacek jak zawsze porusza temat sędziów w kontekście Milanu, pewne rzeczy są niezmienne, podobnie jak dyskusje na temat Guardioli.

Jest jeszcze jedna stała w kosmosie - że zawsze wypowiesz się na temat, o którym nie masz bladego pojęcia.

Dobrze pamiętałem tamten dwumecz - Puyol się przewraca, sędzia zmyśla faul i anuluje bramkę na 1:1 w dwumeczu.

 

spokojnie, to tylko internet.

Kowal, czym ty grałeś na Malcie i jak szło?

Odnośnik do komentarza

 

3 razy półfinał Ligi Mistrzów to rozczarowanie? Może trochę tak, ale w sumie nigdy nie było takiej serii w historii.

Ekhm, Milan Ancelottiego nie tylko grał trzy sezony z rzędu w półfinale, ale przy okazji dwa razy w finale i raz wygrał (a w sezonie 2005/06 odpadliśmy AFAIR z Barceloną tylko przez haniebny błąd sędziego na Camp Nou).

Chodzi mi o Bayern

Odnośnik do komentarza

Czy według Was najlepszy trener to trener najlepszego klubu? Ja bardziej cenię tych menadżerów, którzy obejmują zespół z dołu tabeli i potrafią w takich klubach stworzyć silny zespół.

Tak tak, a Messi żeby udowodnić swoją wielkość powinien przejść do Termaliki i tam zdobyć koronę króla strzelców.

 

Najlepsze kluby zatrudniają najlepszych trenerów, to chyba oczywiste. Nie brakuje przykładów, gdy mało znany trener ugrywal dużo z przeciętnym zespołem, a potem nie robił nic z klubem lepszym (np. Juande Ramos albo Andre Villas-Boas)

Odnośnik do komentarza

 

Ja bym się raczej zastanawiał, czy nie jest najlepszym trenerem wszechczasów

Tym co mają takie pomysły polecam sobie porównać jak wyglądał Bayern za Heynckesa, a jak za Guardioli, który był po nim. Trofea trofeami, ale Guardiola zrobił z tej drużyny coś czego nie dało się oglądać bez odruchu wymiotnego. I piszę to z perspektywy osoby, która ogólnie za Bayernem jako klubem zdecydowanie nie przepada.

Ale wiesz ze ocena stylu gry to sprawa subiektywna, a puchary w gablocie to kwestia realna? Pewnie wolalbys pieknie grajaca Jage bez zadnego pucharu niz "chujowa" z pelnym workiem medalu, ehe ;)

Czy według Was najlepszy trener to trener najlepszego klubu? Ja bardziej cenię tych menadżerów, którzy obejmują zespół z dołu tabeli i potrafią w takich klubach stworzyć silny zespół.

Hint: Leszek Ojrzynski

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...