Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

oboże, ale bym jej wyjebał plombę na ryj, zakaz rozmnażania się dla takiego półludzia :| :|

https://youtu.be/Ij5v4IaYtb8

Nie no, naprawde w takich sytuacjach marzy mi sie amerykanski film, please step out of the car i na maske. Nic dziwnego, ze jest samotna matka, od takiej kretynki kazdy facet by spierdolil, nawet po zlapaniu na dziecko...

Odnośnik do komentarza

nie zdziwiłbym się jakby była agentką ubezpieczeniową :) połowa z jakimi mam kontakt to właśnie taki poziom brak elementarnej wiedzy, roszczeniowość i wywieranie presji

 

Jak większość pracowników korpo :keke:

 

Po awanturach w Tauronie rachunki w cudowny sposób spadły z ~200PLN do 77PLN.

Odnośnik do komentarza

 

nie zdziwiłbym się jakby była agentką ubezpieczeniową :) połowa z jakimi mam kontakt to właśnie taki poziom brak elementarnej wiedzy, roszczeniowość i wywieranie presji

 

Jak większość pracowników korpo :keke:

 

Po awanturach w Tauronie rachunki w cudowny sposób spadły z ~200PLN do 77PLN.

 

 

Napiszesz coś więcej?

Mam w Enei, ale też wysokie rachunki.

Odnośnik do komentarza

Ja mam w PGE i bardzo podoba mi się ich logika. Zanim się wprowadziłem to płaciłem przez iks miesięcy po prawie 100 zeta, więc potem miałem sporą nadpłatę. W zasadzie przez cały zeszły rok od lutego do lutego w ogóle nie musiałem płacić, bo w ostatni okres jeszcze wchodziłem z 260 zeta na plusie. Tak czy inaczej średnio zużywałem prądu na 500-520 złotych za pół roku. Efekt jest taki, że teraz w lutym przy kolejnym podsumowaniu musiałem dopłacić 260. I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że potem kolejne rachunki mam na 56 i 54 zł, więc w sierpniu znowu będę musiał dopłacić z 260. Jakby nie mogli od razu dać na 90-100 zł miesięcznie :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...