Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś uświadomi Orbana, że stał się pochyłą wierzbą, bo się chłopak jeszcze złamie.

Jego los i tak jest przypieczętowany. Pisowskie trolle wyszukały, że w 1989 r. dostał stypendium Sorosa i studiował w Anglii. Jego trud skończon.

Odnośnik do komentarza

 

 

Darzyłem Razem dużą sympatią i nie zagłosowałem na nich tylko z uwagi na matematykę wyborczą - bo trafnie przewidziałem, że Razem da PiS samodzielną większość. Teraz nimi gardzę, bo to krótkowzroczni i zaprzeczający własnemu programowi głupcy, którzy bardzo szybko się uczą politycznego cynizmu - i jak widać niejednego, w tym Ciebie, na ten cynizm nabierają udając, że chodziło o coś innego niż granie pod publiczkę.

 

Ty to jesteś łebski gość, wszystkich wkoło oszukują, nabierają, manipulują. A Ty jeden wszystkie te intrygi potrafisz przejrzeć. Zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ty to jesteś łebski gość, wszystkich wkoło oszukują, nabierają, manipulują.

Przecież to proste jak konstrukcja cepa: są partią etatystyczną, chcą obrony praw podstawowych, powinni więc bronić TK. Jeśli tego nie robią, to wbrew własnym ideom i programowi, a zatem tylko dlatego, żeby taki szramek się zachwycał "oj tam oj tam, ważne, że nie poszli z Giertychem". Fakt, że byli w stanie zaprzeczyć swojemu etatystycznemu charakterowi i nadal utrzymać w wierze takich jak Ty, że chcą dobra państwa i przeciętnego obywatela, zasługuje na szacunek, ale to po prostu sprytnie sprzedane kłamstwo.

Odnośnik do komentarza

A ja wcale się nie czuję oszukanym. Gardzę PO i całą resztą polskiego establiszmentu tak samo jak PiS-em. Dla tych ludzi istnieją tylko partyjne gierki i to oni pośrednio doprowadzili do sytuacji którą mamy teraz. Skoro tacy ludzie mają bronić demokracji to chce mi się śmiać.


http://300polityka.pl/live/2017/03/09/koniec-przyjazni-zwolennicy-pis-hejtuja-wpis-na-fb-viktora-orbana/

 

o kurwa, zaraz zgniję z beki xD

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ok, bo ja na WOSie to chodziłem na wagary, a później mnie to mało interesowało - a kto wysuwa kandydatury na Przewodniczącego RE? Bo ja myślałem, że właśnie w jakiś sposób rządy poszczególnych państw, a że słyszałem jednym uchem, że PiS stawia na Saryusza-Wolskiego, to myślałem, że Tusk nie ma szans :-k

Rady Europejskiej, czy Rady Unii Europejskiej (to są dwa zupełnie inne ciała, a jest jeszcze pozaunijna Rada Europy), w pierwszym przypadku rządy są rotacyjne, w drugim państwa, ale jednak kandydatura musi mieć aprobatę Parlamentu Europejskiego.

Was kompletnie z tym Tuskiem popierdoliło przecież jak on tu wróci to ma kryminał!

:)

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

jahu, Tusk ma dożywotni immunitet, z racji pełnienia obecnej funkcji

Nie w Polsce :)

 

 

NA TERENIE CAŁEJ UE! No chyba, że chcesz, aby nas stamtąd wypierdoloili i nałozyli sankcje handlowe gorsze niz na Rosje, to wtedy popieraj takie bezprawne działania rządu

 

 

Za 2 lata już nie będziemy w Unii bo sami z niej odejdziemy ;)

Odnośnik do komentarza

I dajesz się uwieść partyjnym gierkom właśnie poprzez zaakceptowanie zakwestionowania własnej tożsamości jedynie celem zaspokojenia tępej niechęci do establishmentu. Brawo :keke:

Chciałbym coś odpisać, ale to nie ma sensu. Żyj sobie dalej w tym swoim świecie, gdzie pozjadałeś wszystkie rozumy, a kto myśli inaczej ten jest tępy, a w najlepszym wypadku zmanipulowany. Nie wyobrażam sobie jak można być tak zarozumiałym bucem.

Odnośnik do komentarza

Swego czasu, już dość dawno temu, ale moje pokolenie świetnie to pamięta, prezydent de Gaulle używał takiego określenia: "partia zewnętrzna". Mówił to o ludziach, którzy byli otumanieni szaleńczą i zbrodniczą ideą, ale w coś wierzyli, a wy nie wierzycie w nic, poza waszymi interesami i interesikami. Wy jesteście dzisiaj partią zewnętrzną, wy kompromitujecie Polskę, jesteście przeciw Polsce. Jesteście i byliście zawsze - powiedział prezes PiS w Sejmie.

Tak czytam te wypowiedź i jestem przerazony retoryka i słownictwem :|. Kolejne granice są przekraczane... To jest straszne.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak czytam te wypowiedź i jestem przerazony retoryka i słownictwem

Mimo wszystko gorsze są jego słowa o tym, że Tusk nie może występować z polskimi flagami. Dobrze to powiedział redaktor TVN24 z żydowskimi korzeniami, że przez jego pochodzenie budzi to jego skojarzenia z 1968 r.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chciałbym coś odpisać, ale to nie ma sensu. Żyj sobie dalej w tym swoim świecie, gdzie pozjadałeś wszystkie rozumy, a kto myśli inaczej ten jest tępy, a w najlepszym wypadku zmanipulowany. Nie wyobrażam sobie jak można być tak zarozumiałym bucem.

Gdybym był złośliwy, to bym powiedział, że z Tobą stoi tylko Jahu, ale nie jestem złośliwy, dlatego powiem - mniej ad personam, więcej (czy choć JAKIEKOLWIEK) odniesienia się do tez drugiej strony, bo reagując tak, jak reagujesz, dajesz - jak Kaczyński dzisiaj eksplozją swojej złości - dowód tylko tego, że postawione tezy były celne. Tymczasem Ty nawet nie próbujesz polemizować, tylko w obliczu wskazania Ci działań, którym się poddajesz, reagujesz inwektywami czy w najlepszym wypadku kłamliwymi insynuacjami. Dajesz sobie świadectwo.

Odnośnik do komentarza

Pis rujnuje gospodarkę ale RAZEM to by ją pogrzebało :D Wprowadzenie kwoty wolnej od podatku (jak od razu) 12 tysięcy, podatki nawet 75% (LOOOOL), składki rentowe i emerytalne dla przedsiębiorców zależne od dochodu, mieszkanie+ w wersji maksimum, podnoszenie kwoty minimalnej, 35-godzinny tydzień pracy, zwiększenie uprawnień PIP (PIS BIS), związki zawodowe... to między innymi co pamiętam.

Uwaga jmk, teraz pewnie się zdziwisz ale my już mamy 75% podatek (i to od lat). A kwota wolna na poziomie 12 tys. zł? Taka Grecja ma np. 5000 euro a Cypr 19500 i żyją. A co złego jest w tym żeby przedsiębiorcy płacili składki ZUS od przychodu?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...