Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Gacek może. Ale nie chodzi mi o poglądy, bo mi nie przeszkadza, że ktoś wierzy w Tuska czy Kaczyńskiego, czy potwora spaghetti, tylko o sposób w jaki reaguje na hasła anty-swoje.

Ależ ja się z Tobą zgadzam, że niedorozwój należy karać niezależnie od obranych granic. ;) Inna rzecz, że same ofiary tego schorzenia to istotki na tyle pocieszne i nieistotne, że nie zwracam na to uwagi i Tobie też to polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko powrotu Tuska bym nie chciał. Zgadzam się, że jest lepszy od PiSu i jakbym faktycznie widział w sondażach że wybór jest tylko między dżumą a cholerą to bym na niego zaglosowal ale mam ogromne zastrzeżenia do tego jak rządził i wolałbym nawet całkowitego kota w worku w postaci jakiegoś nowego gracza.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko powrotu Tuska bym nie chciał. Zgadzam się, że jest lepszy od PiSu i jakbym faktycznie widział w sondażach że wybór jest tylko między dżumą a cholerą to bym na niego zaglosowal ale mam ogromne zastrzeżenia do tego jak rządził i wolałbym nawet całkowitego kota w worku w postaci jakiegoś nowego gracza.

Cholera, ale ja nie widzę nowego gracza na horyzoncie i to jest imo największy problem. Nie ma ogarniętego człowieka, który wykorzystał by przepychanki pis/po.

Odnośnik do komentarza

 

Gacek może. Ale nie chodzi mi o poglądy, bo mi nie przeszkadza, że ktoś wierzy w Tuska czy Kaczyńskiego, czy potwora spaghetti, tylko o sposób w jaki reaguje na hasła anty-swoje.

Ależ ja się z Tobą zgadzam, że niedorozwój należy karać niezależnie od obranych granic. ;) Inna rzecz, że same ofiary tego schorzenia to istotki na tyle pocieszne i nieistotne, że nie zwracam na to uwagi i Tobie też to polecam ;)

 

 

W sumie...

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

Nawet jak nie umiesz sam po sobie sprzątać to jeszcze nie jest żadne usprawiedliwienie dla mówienia o mamie w ten sposób.

 

O teraz to przegiąłeś zgłaszam to do prokuratury!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

Nawet jak nie umiesz sam po sobie sprzątać to jeszcze nie jest żadne usprawiedliwienie dla mówienia o mamie w ten sposób.

 

O teraz to przegiąłeś zgłaszam to do prokuratury!

 

Gacek, ratuj. Denuncjować mnie chcą! :D

 

Mimo wszystko powrotu Tuska bym nie chciał. Zgadzam się, że jest lepszy od PiSu i jakbym faktycznie widział w sondażach że wybór jest tylko między dżumą a cholerą to bym na niego zaglosowal ale mam ogromne zastrzeżenia do tego jak rządził i wolałbym nawet całkowitego kota w worku w postaci jakiegoś nowego gracza.

Cholera, ale ja nie widzę nowego gracza na horyzoncie i to jest imo największy problem. Nie ma ogarniętego człowieka, który wykorzystał by przepychanki pis/po.

 

Niestety ja w tym momencie też nie. Pocieszam się, że zostało jeszcze mnóstwo czasu. W końcu Kukiz jak dobrze pamiętam wypłynął też kilka miesięcy przed wyborami, a jednak trochę zamieszał w sondażach. Może Nowoczesna się ogarnie, może to będzie KOD (obecnie mają problemy, ale czasu też jeszcze dużo). Może powrót SLD - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą tani dostęp do jarania to na gospodarkę się będę w stanie znieczulić. Może ktoś zupełnie nowy. Sytuacja jest dynamiczna, czasem może się zmienić w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

Nawet jak nie umiesz sam po sobie sprzątać to jeszcze nie jest żadne usprawiedliwienie dla mówienia o mamie w ten sposób.

 

O teraz to przegiąłeś zgłaszam to do prokuratury!

 

Gacek, ratuj. Denuncjować mnie chcą! :D

 

Trzy tysiące netto, płatne z góry. Chyba że Jahu będzie oskarżycielem prywatnym, wtedy pro bono. ;)

Odnośnik do komentarza

Może powrót SLD - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą tani dostęp do jarania to na gospodarkę się będę w stanie znieczulić.

"Może powrót PiS - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą 500 złotych na dziecko, to na Trybunał, pozycję międzynarodową i gospodarkę będę w stanie się znieczulić."

 

Znajdź różnicę ;)

Odnośnik do komentarza

Jedni dokonali zamachu na demokratyczne państwo prawa, drudzy są winni przyjęcia do NATO, UE i paru mikrych w porównaniu do konkurencji afer bez wpływu na przeciętnego obywatela. Krzysfiol, pliz, nie porównuj tych dwóch postaw, bo je dzieli przepaść.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)

Nawet jak nie umiesz sam po sobie sprzątać to jeszcze nie jest żadne usprawiedliwienie dla mówienia o mamie w ten sposób.

 

O teraz to przegiąłeś zgłaszam to do prokuratury!

 

Gacek, ratuj. Denuncjować mnie chcą! :D

 

Trzy tysiące netto, płatne z góry. Chyba że Jahu będzie oskarżycielem prywatnym, wtedy pro bono. ;)

 

Ale będzie można potem obciążyć tym stronę pozywającą? :D

 

Może powrót SLD - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą tani dostęp do jarania to na gospodarkę się będę w stanie znieczulić.

"Może powrót PiS - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą 500 złotych na dziecko, to na Trybunał, pozycję międzynarodową i gospodarkę będę w stanie się znieczulić."

 

Znajdź różnicę ;)

 

Różnica jest taka, że dzieci nie mają właściwości znieczulających, a palenie owszem :kekeke:

 

A tak serio, to podstawowa różnica jest taka, że to o jaraniu było żartobliwym komentarzem.

Odnośnik do komentarza

Jedni dokonali zamachu na demokratyczne państwo prawa, drudzy są winni przyjęcia do NATO, UE i paru mikrych w porównaniu do konkurencji afer bez wpływu na przeciętnego obywatela. Krzysfiol, pliz, nie porównuj tych dwóch postaw, bo je dzieli przepaść.

Nie porównuję, źle mnie zrozumiałeś. Wyśmiewam trochę podejście Man_iaca, który poświęciłby gospodarkę dla legalizacji marihuany przez porównanie z podejściem wyborcy PiS, który poświęciłby to samo dla 500 złotych.

 

 

 

 

 

 

Jak się zesrałeś, to posprzątaj.

Od tego mam murzynów :)
Nawet jak nie umiesz sam po sobie sprzątać to jeszcze nie jest żadne usprawiedliwienie dla mówienia o mamie w ten sposób.

O teraz to przegiąłeś zgłaszam to do prokuratury!

Gacek, ratuj. Denuncjować mnie chcą! :D

Trzy tysiące netto, płatne z góry. Chyba że Jahu będzie oskarżycielem prywatnym, wtedy pro bono. ;)

Ale będzie można potem obciążyć tym stronę pozywającą? :D

 

Może powrót SLD - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą tani dostęp do jarania to na gospodarkę się będę w stanie znieczulić.

"Może powrót PiS - nie jestem za nimi, ale jak mi dadzą 500 złotych na dziecko, to na Trybunał, pozycję międzynarodową i gospodarkę będę w stanie się znieczulić."

 

Znajdź różnicę ;)

Różnica jest taka, że dzieci nie mają właściwości znieczulających, a palenie owszem :kekeke:

 

A tak serio, to podstawowa różnica jest taka, że to o jaraniu było żartobliwym komentarzem.

A, to spoko, poćwicz w takim razie bycie śmiesznym ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie porównuję, źle mnie zrozumiałeś. Wyśmiewam trochę podejście Man_iaca, który poświęciłby gospodarkę dla legalizacji marihuany przez porównanie z podejściem wyborcy PiS, który poświęciłby to samo dla 500 złotych.

Przez to, że źle przyrównałeś koszta tych ustępstw (SLD ma po prostu inne od Mańka poglądy na gospodarkę, które mogą być korzystne, PiS ma poglądy destrukcyjne na prawie wszystko co związane z mieniem i dobrem publicznym) mogłem Cię faktycznie źle zrozumieć, bo co innego zaakceptować rozsądne rządy niemoich, bo dają mi coś, co chcę, a co innego rządy barbarzyńców rozwalających kraj, bo dają mi coś, co chcę ;)

Odnośnik do komentarza

Dla wyborcy PiSu teoretyczne rządy SLD są tak samo destrukcyjne jak dla nas rządy PiS :)

 

I tu nie chodzi o to, że coś jest obiektywną prawdą, ale o to, że ludzie żyjący na skraju ubóstwa naprawdę mają gdzieś Trybunał i pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Skoro dostają realne wsparcie finansowe, to nie dziwię im się, że przymykają oko na resztę. Jest to krótkowzroczne, ale ja stykając się na codzień z takimi ludźmi, naprawdę nie jestem w mocy, aby ich negatywnie osądzać :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Dla wyborcy PiSu teoretyczne rządy SLD są tak samo destrukcyjne jak dla nas rządy PiS :)

A dla mojego psa cały świat to ogród, ulica obok i mój dom. Myślałem, że rozmawiamy o rozsądnych kryteriach, a nie wydumanych i absurdalnych.

 

 

Jest to krótkowzroczne

To jest nie tylko destrukcyjne, ale i głupie. Krótkowzroczność to najmniejsza z wad tej postawy.

Destrukcyjne, bo stanowi przyzwolenie na łamanie podstawowych praw obywatelskich.

Głupie - synonimem tej głupoty są sympatycy Razem - bo jakkolwiek masz prawo narzekać na dziurawy dach, to Twoja uwaga powinna być skupiona gdzie indziej, gdy zawalają Ci się fundamenty. Tak samo tutaj nic nie da ubogim destrukcja konstytucyjnych organów państwa w zamian za 500+, skoro dzięki tej destrukcji pogarszany będzie ich los przez ograniczanie praw pracowniczych, destrukcję środowiska, usztywnianie kwoty wolnej na bardzo niskim poziomie, wyższe i szersze w zakresie podatki i daniny publiczne etc.

Odnośnik do komentarza

kurwa przez ten avek mi się Jahu z ladem myli i to jest first world problem, a nie to kto tam będzie w PE!!11111jedenjedenoneone

No właśnie. Żądam jakiejś reakcji ze strony MT. To już nie pierwsza tego typu uwaga.

 

Zmień ten awatar, pawianie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...