Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie im dluzej czytam ten temat, tym bardziej zaczynam popierac post Mauro - dyskusje powtarzaja sie tam z czestotliwoscia dwoch dni, a tak naprawde caly czas wszyscy kloca sie o to samo. IMO Modteam powinien dac wszystkim uczestniczacym w tych dyskusjach troche czasu na zastanowie sie czy jest jakikolwiek sens to kontynuowac.

 

Gdy pisalem moj post, to posta Henkela jeszcze nie bylo - pisze to tylko po to, by moj post nie zostal uznany za trolling ;).

Odnośnik do komentarza
caly czas wszyscy kloca sie o to samo

 

Modteam powinien dac wszystkim uczestniczacym w tych dyskusjach troche czasu na zastanowie sie

Wielkie kwantyfikatory nigdy nie zwiastuja niczego dobrego w dyskusji, takze tutaj. Dosadniej: licz sie ze slowami, bo na razie nimi szastasz.

 

Jesli juz MT mialby interweniowac, to w sytuacjach, kiedy zaczynaja leciec wzajemne oskarzenia, insynuacje i bluzgi. Dlaczego zamkniecie tematu ma pozbawic udzialu w nim ludzi, ktorzy chca dyskutowac nieco sensowniej, niz popadajacy w skrajnosci zwolennicy teorii wystrzelac-zostawic w spokoju?

 

W takich tematach najwiecej do powiedzenia maja albo wyznawcy, albo ignoranci - to nie wina wywazonych dyskutantow, ze najczesciej ani jedni, ani drudzy, nie potrafia czytac ze zrozumieniem i nie umieja sie odniesc do merytorycznych postow bezstronnych dyskutantow. Wiadomo, ze zajecie pozycji po jednej ze stron barykady bardziej angazuje, ale nie rozumiem, dlaczego ktos, kto patrzy na to wszystko z boku, ma byc karany za niedostateczny pomyslunek innych forumowiczow brakiem mozliwosci wypowiadania sie w temacie.

Odnośnik do komentarza

Popieram posty SZka i Pucka (do czego doszło) - co to za polityka? zamykanie tematu na forum dyskusyjnym bo trwa w nim zażarta dyskusja? ktoś chyba ma problemy z definicjami słownikowymi

 

Dokładnie tak. Przy takim podejściu antyczny temat "bombardują Nowy Jork" zamknięty byłby 10 razy, a to jedno z najlepszych miejsc na najstarszym forum...

Odnośnik do komentarza

Chciałem krótko oświadczyć, że nigdzie nie nazwałem tiniebladora idiotą, więc uważam że ostrzeżenie, które otrzymałem jest niezasadne. Tym bardziej, że jak wynika z jego treści, otrzymałem je za 'wjazd osobisty'. Pragnę przypomnieć, że w swoim poście zauważyłem jedynie, że NIEJEDEN mógłby powiedzieć iż uż. tinieblador jest rzeczonym "idiotą". Nie stwierdziłem, że zrobiłbym to ja więc nie poczuwam się do winy.

Odnośnik do komentarza

Jasne, "niejeden mógłby nazwać go idiotą, ale oczywiście ja, pisząc te słowa, w życiu o takim czymś nie pomyślałem, ale tak tylko rzucam pomysł". SZU, ostrzegałem poprzednio. Sam zresztą już zauważyłeś, że w temacie kibiców czasami Cię ponosi i zastanawiałeś się, czy nie byłoby dobre, żeby dać Ci na ten temat kłódkę.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...