Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo, ale ja odpadam. Zresztą nie widzę sensu zaczynać w trakcie trwania rozgrywek.

 

No to można zacząć od 1/8? :)

 

Samo się nie zacznie, to po pierwsze. Po drugie to podobnie jak Icon wątpię byś dał radę coś takiego pociągnąć, znajdź więc prowadzącego! Po trzecie nawet jeśli zechcesz to od niedzieli nie będzie Cię na forum więc i tak bez sensu :] chyba, że nie jesteś zbytnio słowny :>

Odnośnik do komentarza
06.10.2011 / krystiaan / +1 za zaśmiecanie w temacie Legia Warszawa (przywoływanie stadionowych przyśpiewek, które niczego nie wnoszą do dyskusji, a zrozumiałe są i tak tylko dla kumatych); ostrzeżenie nie jest reakcją na jeden konkretny post, ale na permanentne zachowanie w tamtym temacie.

 

Rzucisz linkami do tego permanentnego zachowania? Szukam, szukam i nie moge znalezc.

Polecam jednak Feno zapoznac sie z definicja slowa moderator. Naprawde. I zastanowic sie nad znaczeniem czegos takiego jak Ostrzezenie. Bo jesli Grzelo dostal zolta kartke za to, ze napisal cos, co TWOIM ZDANIEM jest PDK, to... :picard:

Odnośnik do komentarza

Ja Ci moge rzucic - bylo mnostwo smieciowych postow w stylu wiem, ale nie powiem i jeszcze z mrugnieciem okiem na koncu. Sam pisalem Grzelowi, ze kolejne takie zachowanie skonczy sie warnem. Ten post nie wnosil absolutnie nic do tematu, smieszne to moze i bylo dla ludzi na stadionie (przyznaje), ale postronnych ludzi to malo interesuje.

 

To co wyzej nie jest zdaniem Fenomena - jest zdaniem MT, grzeczne prosby nie przyniosly zadnego rezultatu.

Odnośnik do komentarza

Wypisałem posty o które mogło chodzić:

 

Zaglądajcie dziś regularnie na legia.com. :]

Juz Cie kiedys prosilem - jesli nie masz konkretnej rzeczy do przekazania to nie pisz postow w stylu wiem, ale nie powiem albo takich jak powyzszy.

 

Kazdy kolejny skieruje do kosza, a Ty dostaniesz warna - naprawde nie potrzebujemy tu marketingu... i jak Cie lubie tak mnie takie posty wkurzaja.

Na temat meczu się nie wypowiadam, bo będzie gadanie, że jestem nieobiektywny, więc wspomnę tylko o wysokiej formie Hadaja. :)

W przerwie meczu kibic Legii oświadcza się na środku murawy swojej kobiecie.

Kibice Wisły: Każdy to powie, robiłaś loda w Krakowie!

Wojciech H.: Kibiców gości proszę, aby zajęli się jedzeniem kiełbasek!

Kibice Legii: Ssij pałę, ssij...

Wojciech H.: Przepraszam, źle mnie Państwo zrozumieli! Nie to miałem na myśli!

Czytane nie oddaje komizmu sytuacji, ale kto był na stadionie, ten słyszał. :D

Na szczęście nie ma tylko Żewłakowa i Inakiego. Nieoficjalne informacje były o wiele gorsze. ;)

Proszę, bez jechania po Skorży, jeśli skład będzie się bardzo różnił od tego, czego się spodziewacie. :)

Już Ci pisaliśmy, żebyś sobie darował teksty w tym stylu :) Albo napisz dokładnie o co Ci chodzi, albo nie pisz wcale.

Chciałem zwrócić uwagę, że rozwiązanie kontraktu z Gizą to zwolnienie sporej części budżetu płacowego. Może zarząd szykuje nam jakąś gwiazdę? ;)

Grzelus, jak Cie lubie to prosze przestan spekulowac w tym temacie - wiesz cos to mow, wiesz i nie mozesz mowic to nie zachowuj sie jak redaktor Faktu :]

Hadaj odpowiednio zareagował ("Kibiców Lecha proszę o spokój. Takie rzeczy możecie robić u siebie w mieście, ale nie tutaj. Do widzenia!". :)

"Nigdy nie spadnie, hej, Legia nigdy nie spadnie..." :muza:

 

Jeśli mam być szczery, to pewny pierwszej jedenastki na 100% może być tylko Iwański. Ciągle trwają negocjacje z zawodnikiem, który prawdopodobnie wygryzie ze składu Rybusa. Natomiast Wawrzyniak to nie jest pewny punkt zespołu - do zimy będzie rywalizował o miejsce w składzie z Kiełbowiczem, a co potem? Zależy, jak się nasi lewi defensorzy będą prezentować.

 

Morzesz cokolwiek napisać o tym pomocniku.?

Odnośnik do komentarza

Aha. Czyli jest zakaz pisania w stylu wiem coś, ale nie powiem? Czemu? Co w tym szkodliwego? To kogoś obraża? W takim razie ja wiem co o tym myślę, ale nie powiem.

zatem zamilcz na wieki ;-)

 

za czasów zamierzchłych, tzn. banów za niedorozwój umysłowy było coś takiego jak "post nie wnoszący nic do tematu", czego doskonałym przykładem jest: wiem, ale nie powiem

 

niech wracają stare dobre czasy...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...