Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Przy zmianie nicka obowiązuje następująca zasada:

1. Każdemu użytkownikowi przysługuje tylko jedna zmiana nicka, więc przemyśl swoją decyzję, bo w przyszłości nicka już nie zmienisz.

2. Jeżeli jesteś pewien, że chcesz zmienić nick napisz do któregoś z członków MT na PW, poproś o zmianę.

3. W wiadomości napisz mu nowy nick jaki chcesz mieć.

4. Zanim wybierzesz nowego nicka SPRAWDŹ czy już ktoś inny nie jest zarejestrowany na CMF pod takim nickiem. Jeżeli jest musisz wybrać inny.

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie cały weekend, a podobno była spinka w livescoringu w czasie meczu Lecha? W trakcie weekendu temat livescoringu nie powinny wylatywać, to tak jakby w przerwie meczu LM go usunąć ;) Jest on usunięty czy przeniesiony do jakiegoś śmietnika i da się na dobę przywrócić?

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z ustaleniami, osoby, które dały po zlocie kasę na serwer, dostały status Przyjaciela CMF na pół roku - od 1.09.2011 do 29.02.2012.

 

Osoby, które w dniu dzisiejszym posiadały ten status (FYM, Wujek, Qcz, laki, jmk, Ernie, lotokot, gilbert, Lucas, Reaper), prosimy przypomnieć się w momencie, gdy ten obowiązujący Wam wygaśnie - przedłużymy z automatu o kolejne pół roku.

 

Jeżeli ktoś statusu nie dostał - proszę o PW (możliwe, że kogoś przeoczyłem).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym wszystkim przypomnieć, bo ostatnio coraz więcej osób o tym zapomina, że nie tolerujemy na tym forum piractwa. Wszelkie prośby o podanie linku do nielegalnej transmisji telewizyjnej będą ostro karane, zgodnie z zapisem w regulaminie. Proszę także aby użytkownicy raportowali tego typu incydenty, a nie pisali mi privów, z pretensjami czemu nikt w Livescorze oficjalnie nie potępi tego typu zachowań. Stanowisko MT w tej kwestii się nie zmieniło i tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie grono moderatorskie!

 

Czy istnieje jakaś opcja, żebym nie miał wjazdu do tematu "Polscy kibice"? Nie mogę się doszukać opcji ignorowania tematu, a często nie mam w sobie na tyle silnej woli, żeby tam nie zajrzeć gdy wyświetlają się nowe posty. Prosiłbym więc, jeśli oczywiście jest taka możliwość, o rozważenie mojej prośby i uniemożliwienie mi pisania oraz przeglądania postów w tym wyjątkowym temacie. Dla dobra mojego i całego CMF.

 

Pozdrawiam

Wasz SZU.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - jakie jest kryterium przyznawania ostrzeżeń za offtop poza Marynią? Chodzi mi o to, że jakiś czas temu w temacie "Studia" po wpisie Jaha pojawiły się komentarze nadające się właśnie do Maryni, natomiast decyzją MT owe posty zostały usunięte i poszło tylko ustne upomnienie do osób biorących udział w śmieceniu. Przed chwilą jeden z użytkowników dostał nie tylko +1, ale również 12h zakazu pisania za to samo w temacie o kibicach. Moje pytanie nie jest w żaden sposób jakimś atakiem czy coś (proszę tak tego nie odbierać), tylko zależy mi na pokazaniu różnic w jednym i drugim przypadku, bo - jakby nie patrzeć - podejście MT w sprawie offtopów nie jest jednakowe, tylko - z różnych, nieznanych mi powodów - odbierane w zależności od sytuacji (statusu użytkownika?).

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...