Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zadnego przyznawania roznych warnow ze wzgledu na status - na temat danego raportu wypowiadaja sie wszyscy modzi, ale ostatecznie ktos przyznaje warna i to od jego decyzji zalezy jakie ostrzezenie zostanie wlepione. Po prostu dana osoba stwierdza, ze po rozpatrzeniu wszystkich sugestii to ona zajmie sie sprawa i wtedy reszta uwaza sprawe za rozpatrzona.

 

W przypadku niektorych ostrzezen calosc MT nie zdazy sie wypowiedziec, bo kogos na przyklad dlugo nie ma przy kompie, a ostrzezenie zostanie przyklepane przez pozostalych czlonkow.

 

Johniss: generalnie w cudzyslowach laduje stwierdzania za ktore wlepiony jest warn - dragonfly cos namieszal, bo chyba wstawil tam swoje uzasadnienie, generalnie ostrzenie poszlo za polmozgow :>

Odnośnik do komentarza

Czy Wy nie potraficie zrozumieć tego, że rozbieżności wynikają również z tego, że (a) ktoś dopuścił się recydywy, (b) był już wcześniej upominany przez PW, ale te upomnienia nie skutkowały, © ma już na koncie inne ostrzeżenie, (d) moderator po prostu uznał, że na tyle zasługuje?

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie można, choć domyślam się do czego pijesz. Ja posta Czarlsa nie odbieram jako obraźliwego dla kibiców Legii i Lecha. Widzę to w taki sposób, że tryglodytami to oni są w oczach ludzi z PO, a nie że Czarls za takich ich uważa. Być może źle to odczytuję, ale wszelkie wątpliwości rozwiać tu może jedynie autor posta.

Odnośnik do komentarza

Czyli jeśli napiszę "Wielkopolanie to kretyni - ale nie zamierzam tym postem nikogo obrazić, a tylko przedstawić, jak ich postrzegają mieszkańcy Małopolski", wszystko będzie ok? Dziękuję za wyjaśnienie.

 

PS. Mam nadzieję, że właściwy sens mojego posta został równie dobrze zrozumiany jak nieobrażające nikogo jazdy na kibiców w "Polskich kibicach".

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, ale stop obłudzie. Przecież, gdy ktoś zachowuje się prymitywnie, to zachowuje się prymitywnie. Kibole lżący innego człowieka tak się zachowują. To może być takie zwykłe, bo kibole przez jakiś określony czas i stale zajmują się lżeniem innych na stadionach, ale czas wyjść ze swoich troglodyckich jaskiń.

Odnośnik do komentarza

Czyli rozumiem że, ku zadowoleniu Profesora i jemu podobnych, jest tutaj na tym forum cenzura? A ja naiwny myślałem, ze pewne rzeczy można nazywać po imieniu. Rozumiem, ze rozwydrzonego bandyty nie można nazwać nawet prymitywem. Cóż pozostaje jedynie nazywanie takiego elementu godnym(dla niego samego) mianem kibol. Ciekawe, że Ci kibole mogą sobie nazywać Januszem, kogokolwiek kto nie należy do ich grupy, ale rozumiem, ze jest to tylko pogardliwe określenie. Zwyczaje jak na Białorusi, tam też bandytę trzeba określać eufemizmem prezydent. Chociaż idzie to wszystko dobrą stronę pewnie ponieważ, mówienie w maryni, że "Żydów spalono za mało" jest dopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...