Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Opis zachowania spikera podczas meczu przelal czare goryczy...

 

Generalnie chodzi o to, ze Grzelo bardzo czesto mowil, ze cos wie po czym slowem sie nie zajaknal o tym co wie. Ja rozumiem, ze jako pracownik Legii ma dojscie do informacji do ktorych my nie mamy, ale jesli nie moze ich ujawniac to przy calym szacunku jego posty to czysty lans pokazujacy, ze on jest w tym klubie kims i wiec cos czego my jako szara brac kibicowska nie wiemy.

 

I na taki - jakby nie patrzec spam - w tym temacie osobiscie nie pozwole.

Odnośnik do komentarza

Ja także uważam, że ten warn dla Grzela jest totalnie nieuzasadniony. O ile jego poprzednie posty typu: "w niedzielę przyjdzie do Legii świetny zawodnik, ale nie mogę powiedzieć jaki..." były poniżej krytyki i mnie denerwowały, to ten opis kibicowskiej historii nie ma z tym nic wspólnego. Po prostu Grzelo opisał pewną sytuację z meczu, ma to związek z meczem Legia-Wisła, ma to związek z Legią Warszawa. Totalnie nie rozumiem tego warna.

Odnośnik do komentarza

A czy musi być w nich coś złego? Teksty w stylu "wiem, ale nie powiem" są z punktu widzenia zwykłego czytelnika bezużyteczne. Gietz rzucił kilka przykładów, a Ty wybierasz te pasujące do Twojej tezy. Nam natomiast chodzi np. o te:

 

"Zaglądajcie dziś regularnie na legia.com. :]"

"Proszę, bez jechania po Skorży, jeśli skład będzie się bardzo różnił od tego, czego się spodziewacie. :)"

"Chciałem zwrócić uwagę, że rozwiązanie kontraktu z Gizą to zwolnienie sporej części budżetu płacowego. Może zarząd szykuje nam jakąś gwiazdę? ;)"

""Nigdy nie spadnie, hej, Legia nigdy nie spadnie..." :muza:"

 

Te wpisy nie mają żadnej wartości merytorycznej. Autor był informowany o tych zbędnych wpisach.

 

I nie chodzi o zakaz pisania czy obrażanie. To jest forum dla userów, a nie prywatny blog, gdzie sobie możesz wypisywać dowolne rzeczy. Była przecież dyskusja o upublicznianiu ostrzeżeń, które działały właśnie na podobnych zasadach "dam +1, ale nie powiem za co".

 

O, widzę również Henkel dość jasno wyraził nasze zdanie. Komentarze, informacje o klubie - OK, ale bez spamowania.

Odnośnik do komentarza

k***a, ale ja mam wrażenie, że na siłę próbujecie usprawiedliwić ostrzeżenie dla Grzela, podciągająco pod to jakieś inne historie.

 

Ustalmy jedno: co w poście o Hadaju jest złego? Jest nie na temat? Jest coś w stylu 'wiem, ale nie powiem'?

 

Mnie autentycznie ten tekst rozbawił, i ch** mnie strzela jak czytam teraz te usprawiedliwnienia dla słuszności warna.

 

Zjebaliście, po prostu (mówię Wy, jako mod team, bo przecież podejmujecie decyzję razem, tak?).

Odnośnik do komentarza

zgodnie z zaleceniami Icona przyklejam PW do niego w sprawie zachęcania nowych użytkowników do większego udzielania się na CMF poza pytaniami dot. taktykom do Realu ;)

 

Cześć,

 

Z przykrością zauważam, że CMF wcale nie walczy o nowych użytkowników. Większość zagląda do działu o FM, zadaje jedno pytanie, na które nie zawsze dostaje odpowiedzi i znika w czeluściach internetu. Mało kto zostaje na dłużej i podnosi wartość forum. W ostatnich latach najlepszym dowodem jest Jahu, który uparcie siedzi na forum (tak, wiem, dla kontrastu można dodać Erniego). Wystarczy spojrzeć jak skromne są nominacje w corocznych Awardsach dl Debiutantów...

Niedługo premiera FM12, demo już jest - lada chwila pojawią się nowi "jednorazowcy", a wśród nich mogą się pojawić ciekawi dyskutanci o szerokich horyzontach. Może warto by było ich jakoś zachęcić do dłuższego przebywania na forum niż pytaniem o bugi w gołej wersji gry we fristaljowym/FAQ? I nie, nie chodzi mi o większy ruch w Maryni - na CMF są działy Karier, który dawno podupadł, dział o piłce, dział różnych no i HP ;) Niestety nie kojarzę, by w ostatnim czasie w tych działach udzielał się i prowadził dyskusję na nieco wyższym od neostradowego poziomu. Mało kto nowy te działy zauważa. A szkoda.

Z prostych pomysłów które mi wpadły do głowy założenie nowego (przyklejonego) tematu w dziale FM12 opisującego co jeszcze jest na forum poza działem typowo o FM-ie. Zachęcić w nim do opisanie kariery, udzielania się w temacie drużyny której się kibicuje czy polecenia dobrej książki w Różnych. FM to chyba coraz bardziej popularna gra, która wymaga jako takiego ogarnięcia, więc jest potencjał na ożywienie dyskusji, w których od lat są te same osoby (ergo: cały czas gadamy o tym samym, nuuuuda). Pomysł do w miarę szybkiego zrealizowania, co przy zbliżającej się premierze daje mu dodatkowe zalety.

Jak znajdziecie czas w MT pomyślcie nad tym.

Dzięki za poświęcony czas,

 

Pozdrawiam,

 

Kinas

 

czekam(y?) na opinię innych, może jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem i nie widzę powodu, żeby jakoś specjalnie motywować "nowych" do pozostania na CMF. Nie widzę żadnych przeszkód żeby ktoś został na forum w chwili obecnej i nie za bardzo rozumiem co miałoby nam dać zachęcania nowych do udzielania się w innych niż FMowe tematach? Przecież nikt nikomu tego nie zabrania, jak ktoś ma ochotę to się udziela. A jak nie ma to po co zachęcać?

Odnośnik do komentarza

zgodnie z zaleceniami Icona przyklejam PW do niego w sprawie zachęcania nowych użytkowników do większego udzielania się na CMF poza pytaniami dot. taktykom do Realu ;)

 

Cześć,

 

Z przykrością zauważam, że CMF wcale nie walczy o nowych użytkowników. Większość zagląda do działu o FM, zadaje jedno pytanie, na które nie zawsze dostaje odpowiedzi i znika w czeluściach internetu. Mało kto zostaje na dłużej i podnosi wartość forum. W ostatnich latach najlepszym dowodem jest Jahu, który uparcie siedzi na forum (tak, wiem, dla kontrastu można dodać Erniego). Wystarczy spojrzeć jak skromne są nominacje w corocznych Awardsach dl Debiutantów...

Niedługo premiera FM12, demo już jest - lada chwila pojawią się nowi "jednorazowcy", a wśród nich mogą się pojawić ciekawi dyskutanci o szerokich horyzontach. Może warto by było ich jakoś zachęcić do dłuższego przebywania na forum niż pytaniem o bugi w gołej wersji gry we fristaljowym/FAQ? I nie, nie chodzi mi o większy ruch w Maryni - na CMF są działy Karier, który dawno podupadł, dział o piłce, dział różnych no i HP ;) Niestety nie kojarzę, by w ostatnim czasie w tych działach udzielał się i prowadził dyskusję na nieco wyższym od neostradowego poziomu. Mało kto nowy te działy zauważa. A szkoda.

Z prostych pomysłów które mi wpadły do głowy założenie nowego (przyklejonego) tematu w dziale FM12 opisującego co jeszcze jest na forum poza działem typowo o FM-ie. Zachęcić w nim do opisanie kariery, udzielania się w temacie drużyny której się kibicuje czy polecenia dobrej książki w Różnych. FM to chyba coraz bardziej popularna gra, która wymaga jako takiego ogarnięcia, więc jest potencjał na ożywienie dyskusji, w których od lat są te same osoby (ergo: cały czas gadamy o tym samym, nuuuuda). Pomysł do w miarę szybkiego zrealizowania, co przy zbliżającej się premierze daje mu dodatkowe zalety.

Jak znajdziecie czas w MT pomyślcie nad tym.

Dzięki za poświęcony czas,

 

Pozdrawiam,

 

Kinas

 

czekam(y?) na opinię innych, może jakieś inne pomysły?

 

Czytając Wasze wypociny w niejakiej marynie, nie będę się na tym forum zniżał do poziomu mytnikow przecinakow i reszty pajacow z mozgiem wielkości łebka od szpilki ,bo mu właśnie spuchł

 

Do widzenia sie z państwem.

Odnośnik do komentarza

O, dostałem ostrzeżenie, dopiero zauważyłem przypadkiem, jak wpadłem do tego tematu. I to jeszcze taaaaka dyskusja. Spokojnie Panowie, jakoś nie mam zamiaru z tego powodu rozpaczać. Akurat nie za bardzo widzę pretekst w tej sytuacji, bo opisałem tylko sytuację z meczu w temacie o Legii, a więc niejako dla kibiców tego klubu, ale nie widzę potrzeby wszczynania jakichś wojen. Pis end lof.

Odnośnik do komentarza

Ja mam drobną sugestię:

Proponowałbym ograniczenie tematów "X moderatorem" do zindywidualizowanych ankiet bez możliwości dodawania postów. Niektóre kandydatury są dość... absurdalne i opary absurdu w odpowiednich tematach już się pojawiają, a mam przekonanie, że będą tylko gęstnieć. Imo jest to niepotrzebna zachęta do kłótni i rzucenia paroma warnami. Było sporo czasu na dyskusje, temat niektórych osób był przerabiany, podziały między stronami raczej nie znikną (i nie o to tu chodzi chyba).

Pewnie, fajnie to poczytać, ale zbyt wiele awantur na tym forum widziałem, by nie spodziewać się, że zaraz jakiś kandydat na moderatora będzie mocnym kandydatem na bana.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...