Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

forum o fmie, i gadajo o fmie :/ olaboga!

 

w ogóle jestem mistrzem świata. wróciłem po pracy, zjadłem i strzeliłem sobie chwilą drzemkę. no, położyłem się o 18, obudziłem o 23. cudowna noc się szykuje ! :/

wczoraj o 3 ogladam sobie klasycznie The Game i cos mnie podkusilo, zeby sprawdzic grafik. okazalo sie, ze mam do pracy na 7 rano, a caly dzien zylem w przekonaniu, ze dzisiaj wolne. rozjezdza mi sie cos ten nowy rok od samegu poczatku :D

 

 

haha, no to już wysoko ;] ja takich paranoi nie łapię. tylko cos mi się przysnęło. jak mam kurwa mądrze spożytkować czas do hmm powiedzmy 4 rano? bo około tej godziny pewnie usnę :/

 

 

Przyjdź za mnie do pracy, od 4 do 6 mogę porobić :D

 

 

forum o fmie, i gadajo o fmie :/ olaboga!

 

w ogóle jestem mistrzem świata. wróciłem po pracy, zjadłem i strzeliłem sobie chwilą drzemkę. no, położyłem się o 18, obudziłem o 23. cudowna noc się szykuje ! :/

wczoraj o 3 ogladam sobie klasycznie The Game i cos mnie podkusilo, zeby sprawdzic grafik. okazalo sie, ze mam do pracy na 7 rano, a caly dzien zylem w przekonaniu, ze dzisiaj wolne. rozjezdza mi sie cos ten nowy rok od samegu poczatku :D

 

 

haha, no to już wysoko ;] ja takich paranoi nie łapię. tylko cos mi się przysnęło. jak mam kurwa mądrze spożytkować czas do hmm powiedzmy 4 rano? bo około tej godziny pewnie usnę :/

 

 

Przyjdź za mnie do pracy, od 4 do 6 mogę porobić :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki Brachu ;)

 

Postanowiliśmy, że będzie skromna uroczystość - bez wesela, sam uroczysty obiad :).

 

Teraz mam tylko nadzieję, że miejscowy kościół będzie miał wolny termin, bo to jest jeszcze niezałatwione :kekeke:

spoko, idź ba ja jak załatwiałem miałem już zajęte ale to był 15 sierpnia. Znaczy się proboszcz zgodził się na kolejną mszę dodatkową o 19:00.

 

Proboszcz prawie na baczność stanął, bo ślubu udzielał nam ksiądz z rodziny.

 

Myślał, że jakiś tam młokos.

 

Ja mu na to, że ksiądz prałat, były dziekan dekanatu Gdańsk-Wrzeszcz.

 

Inna rozmowa :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...