Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hawk - szczerze mówiąc, zastanowiłbym sie nad taksą:
a) albo doprowadzić do tego że rywal ma tak mało strzałów że te twoje 4-8 strzałów to dużo. Tak grałem na Ukrainie, nudne to były mecze, ale wyniki były. Pamiętam wiele meczów, gdy rywal nie oddał ani jednego strzału.
b) zaczął grać ciut odważniej, bo z twej defensywy nic nie wynika, rywal ma za dużo strzałów.
c) przy defensywie skracaj pole gry jak tylko możesz
Pokaż kadrę

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, jak juz jestes desperat, to moze chcesz potestowac moja takse do 14? :D

W Sampdorii mam strasznie chujową sytuację kadrową jeżeli chodzi o wszechstronność, generalnie jestem desperat i chętnie, ale pod warunkiem, że chociaż trochę pasuje do tego składu :P. Generalnie gra skrzydłami całkowicie odpada, OPŚa od biedy wygrzebię, a tak milion PŚów.

Obecnie gram tak z tym, że większość meczów gram defensywnie bądź kontra (z naprawdę słabymi kontrola), wkurwia mnie niesamowicie, że moi rają naprawdę dobrze, tworzą sobie mnóstwo okazji i zdają się być nie do spenetrowania w defensywie, ale kurwa co z tego, skoro zaczynam mecz, mam 3 stuprocentowe okazje w pierwszych 20 minutach (ofc niewykorzystane) a następnie przeciwnik ma rzut rożny/wolny/wrzutke z dupy. To jest tak niesamowicie frustrujące, że mała bania, jeszcze żeby to się zdarzyło raz, ale w tym sezonie na 6 meczów miałem tak trzykurwakrotnie. Trzy razy ta gra ruchała mnie w dupę w tak oczywisty sposób, w pozostałych meczach też miałem przewagę, znacznie więcej okazji niż przeciwnik i też wpierdol. To jest naprawdę niesamowicie frustrujące, kiedy zdaje się, że robisz wszystko dobrze ale obijasz słupki itp. a u przeciwnika każda okazja to jest bramka.

 

 

No jakby nie słuchanie Davida Bowiego od dwóch godzin to bym chyba rozkurwił klawiaturę albo coś w tym stylu, jeszcze w żadnym efemie nie miałem tak pod górkę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=KaOC9danxNo :muza:

 

Czemu masz defensywnego pomocnika z funkcją wsparcie, a odbierającego piłkę z obroną?

 

No i jakim chujem grasz szerzej, skoro Twoja główna siła to zwarty środek pola.

Odnośnik do komentarza

Ja bym włączył FM, ale jestem tak zajebany po siłowni, że po meczu się od razu kładę do wyra i odpalam film.

 

PS to napisz jeszcze dlaczego mentalność standardowa. Nie lepiej kontrola albo kontratak? Dużo lepiej pożytkują wysokie posiadanie piłki, które chcesz mieć.

Odnośnik do komentarza

Mniam mniam mniam.

 

 

Oddałeś 2 celne strzały i strzeliłeś 2 bramki. Naprawdę wierzyłeś,że to Ci się uda? :keke:

Zdziwiłbyś się jakiego zeza moi mają, nawet z bliska, zresztą stuprocentowe okazje mówią jasno kto stworzył sobie lepsze sytuacje.

 

 

Hawk - szczerze mówiąc, zastanowiłbym sie nad taksą:
a) albo doprowadzić do tego że rywal ma tak mało strzałów że te twoje 4-8 strzałów to dużo. Tak grałem na Ukrainie, nudne to były mecze, ale wyniki były. Pamiętam wiele meczów, gdy rywal nie oddał ani jednego strzału.
b) zaczął grać ciut odważniej, bo z twej defensywy nic nie wynika, rywal ma za dużo strzałów.
c) przy defensywie skracaj pole gry jak tylko możesz
Pokaż kadrę

a-sęk w tym, że z reguly mam więcej strzałów celnych niż rywal

b-też o tym myślałem i zacznę to wprowadzać w życie

c-skrócenie pola gry skutkowało tym, że za często moi obrońcy dostawali piłkę za plecy, gram wysuniętą linią przeciwko zespołom które mają wolny napad i nie mają szybkich skrzydłowych (lub grają wąsko)

kadre masz w poście który szu zacytował

 

 

 

Czemu masz defensywnego pomocnika z funkcją wsparcie, a odbierającego piłkę z obroną?


 

 

No i jakim chujem grasz szerzej, skoro Twoja główna siła to zwarty środek pola.

 

Bo N'Zozi ma dobre podania i wtedy przy ataku pozycyjnym gdy jesteśmy pod bramka rywali bierze czynniejszy udział w akcji, a pressingiem staram się raczej grać od własnej połowy, stąd POP z obroną (nie ma sensu, żeby sam jak debil latał na połowie przeciwnika)

 

Grałem szerzej akurat ten mecz, całą resztę gram normalnie, Udinese ma dość dobrych skrzydłowych i nie chciałem dawać im aż tyle miejsca do rozpędzenia się, jak gram normalnie/wąsko z reguły pierwszym przystankiem skrzydłowego jest boczny obrońca, jak gram szerzej z reguły przechwytuje go wcześniej (ewentualnie podwaja) pomocnik.

 


 

 

PS to napisz jeszcze dlaczego mentalność standardowa. Nie lepiej kontrola albo kontratak? Dużo lepiej pożytkują wysokie posiadanie piłki, które chcesz mieć.

No pisałem, znaczną większość meczów gram na kontrataku, tylko jak jestem zdecydowanym faworytem to kontrola, jak gram na wyjeździe i przepowiada mi się srogi wpierdol gram defensywą (o dziwo moi naprawdę ładnie wtedy utrzymują piłkę, nawet pod bramką rywala).

 

 

 

A, i jeszcze dopiero od teraz gram F9 i KN, wcześniej grałem F9 i CN na wsparciu, w sumie nienajgorzej to wyglądało ale skoro dostaję w dupę to kombinuję.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to jak dla mnie płaska trójka pomocników gryzie się z posiadaniem piłki (ograniczasz im możliwość podań - kłaniajo się słynne trójkąty Barcelony. U CIebie jest płasko, a WR z tą funkcją rusza do ataku głównie z piłką przy nodze). Jeśli rywale wyłączą tego Twojego cofniętego napastnika, to nie ma łącznika ataku z pomocą.

 

Dla ogólnego balansu IMO lepiej byłoby gdyby WR grał na pozycji AMC :P

Odnośnik do komentarza

Ciii nie zapeszajmy, dałem DPŚa na obronę i od razu jakie efekty! http://i.imgur.com/qhsOyb5.jpg

 

Generalnie moi pomocnicy o dziwo nie mają problemu z utrzymaniem się przy piłce, zawsze mają opcje podania do bocznego obrońcy, nie zaobserwowałem też luki między formacją pomocy i ataku, nawet jak się taka pojawia to wymieniają PŚe kilka podań i jest git.

Odnośnik do komentarza

Jak tam uważasz. Ja nie znam żadnego zespołu, który grałby płaską trójką pomocników i robił użytek z posiadania piłki.

 

Chyba, że podawali by do bocznych obrońców albo klepali między sobą. A, nie :D

 

No to jak wszystko jest dobrze to dlaczego odpierdalasz skecze i bluzgasz grę? :D

Odnośnik do komentarza

Generalnie tak wygląda rozmieszczenie zawodników kiedy piłkę ma obrońca http://i.imgur.com/ZvIEE8O.jpg

Jak piłka przemieszcza się po mału do przodu tak to wygląda http://i.imgur.com/CiC3huF.jpg generalnie raczej każdy ma gdzie odegrać zazwyczaj.

 

 

No temu, bo właśnie jest dobrze a przegrywam, mówiłem, operacja się powiodła ale pacjent zmarł :D. Popróbuję pewnie z tym AMC jak mnie znowu wypierdolą, ale niezwykle irytujące jest, kiedy wszystko wydaje się działać, ale się przegrywa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...