Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum SI ostatnio koleś chciał zrobić Messiego Messim. Miał na celu 50 goli (co i tak wydawało się niemożliwe), a karzeł w sezonie strzelił ponad 70 :D

 

Wszystko się da. Trza tylko wiedzieć jak.

Damiao w Fm12 28 meczy 42 bramki ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zobaczmy.

 

 

Ważne też są polecenia. Zwłaszcza: trzymanie się linii dla bocznych obrońców, schodzenie do środka dla...schodzących napastników, krótkie podania dla każdego. przetrzymywanie piłki dla napastnika i krótkie wyprowadzanie do obrońców przez bramkarza.

 

U mnie rezultaty re-we-la-cyj-ne z trzema wykrzyknikami. :) Przed meczem w zależności od rywala zmieniam tylko nastawianie. Przeciwko mocniejszym zespołom na kontratak( ew. standardowy. u siebie), na wyjazdach raczej standardowy. Kontrolę stosuję jako gospodarz przeciwko słabszym

 

Napastnik u mnie nie może przetrzymać piłki. Dziwne. Nie widzę też opcji zejścia do środka :-k.

Odnośnik do komentarza
Zrównoważony styl bardziej pozwala wingbackom rozwinąć skrzydła:) W płynnym mają taką samą mentalność jak pozostali obrońcy i DP.

 

 

To prawda. Ale płynny ma z kolei inne zalety, które przeważają nad wadami ;). Tak naprawdę to zależy od piłkarzy. Jeżeli ma się *dobrych*, z dużą kreatywnością, błyskotliwością, współpracą, itp. to dużo lepiej działa płynny. No chodzi to wszystko...płynnie, jak dobrze naoliwiona maszyna. Z nieco słabszymi kopaczami, faktycznie lepiej sprawdza się zrównoważony. Tak grałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

forum o fmie, i gadajo o fmie :/ olaboga!

 

w ogóle jestem mistrzem świata. wróciłem po pracy, zjadłem i strzeliłem sobie chwilą drzemkę. no, położyłem się o 18, obudziłem o 23. cudowna noc się szykuje ! :/

wczoraj o 3 ogladam sobie klasycznie The Game i cos mnie podkusilo, zeby sprawdzic grafik. okazalo sie, ze mam do pracy na 7 rano, a caly dzien zylem w przekonaniu, ze dzisiaj wolne. rozjezdza mi sie cos ten nowy rok od samegu poczatku :D

Odnośnik do komentarza

 

forum o fmie, i gadajo o fmie :/ olaboga!

 

w ogóle jestem mistrzem świata. wróciłem po pracy, zjadłem i strzeliłem sobie chwilą drzemkę. no, położyłem się o 18, obudziłem o 23. cudowna noc się szykuje ! :/

wczoraj o 3 ogladam sobie klasycznie The Game i cos mnie podkusilo, zeby sprawdzic grafik. okazalo sie, ze mam do pracy na 7 rano, a caly dzien zylem w przekonaniu, ze dzisiaj wolne. rozjezdza mi sie cos ten nowy rok od samegu poczatku :D

 

 

haha, no to już wysoko ;] ja takich paranoi nie łapię. tylko cos mi się przysnęło. jak mam kurwa mądrze spożytkować czas do hmm powiedzmy 4 rano? bo około tej godziny pewnie usnę :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...