Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

pytam, bo znajomy ma na imie Oskar i dal swojemu synowi na imie Ernest - widocznie krzywdzenie dzieci to u nich rodzinna tradycja :)

haha i zapytales tak zachowawczo, zeby mi ewentualnie nie dojebac :D?

http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQDcWW_vqHy3NIlb&w=398&h=208&url=http%3A%2F%2Fredir.atmcdn.pl%2Fscale%2Fo2%2Ftvn%2Fweb-content%2Fm%2Fp1%2Fi%2F28fc2782ea7ef51c1104ccf7b9bea13d%2Fc6d93ad4-7857-11e3-aff4-0025b511229e.jpg%3Ftype%3D1%26srcmode%3D0%26srcx%3D43%252F100%26srcy%3D1%252F1%26srcw%3D43%252F50%26srch%3D3%252F4%26dstw%3D972%26dsth%3D546&cfs=1

 

ja pierdole, to ma wymusic zdjecie nogi z pedalu gazu? predzej spowoduje wiecej wypadkow, bo ludzie w panice zaczna uciekac na pas obok czy cokolwiek. nie chcialbym zobaczyc takiego znaku na drodze :|

Odnośnik do komentarza

 

pytam, bo znajomy ma na imie Oskar i dal swojemu synowi na imie Ernest - widocznie krzywdzenie dzieci to u nich rodzinna tradycja :)

haha i zapytales tak zachowawczo, zeby mi ewentualnie nie dojebac :D?

 

 

 

dokladnie - akurat imion nikt sobie sam nie nadaje, wiec nie chcialem byc przesadnie chamski ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

pytam, bo znajomy ma na imie Oskar i dal swojemu synowi na imie Ernest - widocznie krzywdzenie dzieci to u nich rodzinna tradycja :)

haha i zapytales tak zachowawczo, zeby mi ewentualnie nie dojebac :D?

 

 

 

dokladnie - akurat imion nikt sobie sam nie nadaje, wiec nie chcialem byc przesadnie chamski ;)

 

Na pewno lepsze imiona, niż Brajan, Isaura i inne takie tam nowo-obcojęzyczne

 

Chociaż Alfons to też nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

 

A odkryciem dnia, jak nie tygodnia dla mnie jest, że google translate w chrome ma opcję czytania na głos (a w firefoksie nie ma)

 

 

W firefoksie też jest. No, przynajmniej u mnie ;).

 

 

To u mnie ktoś schował :/

 

No nie ma - wyłączyłem i adblocka i ghostery i nadal nic.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jak sie najebalem wczoraj. Zabralem moje Stowarzyszenie Libertarianskie na karaoke, zaczalem bawic sie w Sebastiana Bacha i napierdalalem Skid Row, wypilem morze wodki, nie pamietam czy uregulowalem rachunek, wrocilem taksowka, nie obudzilem mojej narzeczonej rano na praktyki (ale widzialem ze sama wstala), pamietam ze w srodku ncoy jeszcze pizze pieklem. Dobrze ze do pracy na 18

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jak sie najebalem wczoraj. Zabralem moje Stowarzyszenie Libertarianskie na karaoke, zaczalem bawic sie w Sebastiana Bacha i napierdalalem Skid Row, wypilem morze wodki, nie pamietam czy uregulowalem rachunek, wrocilem taksowka, nie obudzilem mojej narzeczonej rano na praktyki (ale widzialem ze sama wstala), pamietam ze w srodku ncoy jeszcze pizze pieklem. Dobrze ze do pracy na 18

Kolacja w stylu Maślaka ;)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jak sie najebalem wczoraj. Zabralem moje Stowarzyszenie Libertarianskie na karaoke, zaczalem bawic sie w Sebastiana Bacha i napierdalalem Skid Row, wypilem morze wodki, nie pamietam czy uregulowalem rachunek, wrocilem taksowka, nie obudzilem mojej narzeczonej rano na praktyki (ale widzialem ze sama wstala), pamietam ze w srodku ncoy jeszcze pizze pieklem. Dobrze ze do pracy na 18

To jest juz ten moment, kiedy zamiast oddawac sie nowemu wspolnemu hobby skupiacie sie po prostu na spedzaniu czasu razem...

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jak sie najebalem wczoraj. Zabralem moje Stowarzyszenie Libertarianskie na karaoke, zaczalem bawic sie w Sebastiana Bacha i napierdalalem Skid Row, wypilem morze wodki, nie pamietam czy uregulowalem rachunek, wrocilem taksowka, nie obudzilem mojej narzeczonej rano na praktyki (ale widzialem ze sama wstala), pamietam ze w srodku ncoy jeszcze pizze pieklem. Dobrze ze do pracy na 18

 

Vami, widze, że walczysz z moim ostatnim: wyszedłem na imprezę w czwartek, wytrzeźwiałem koło niedzieli :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Ja dzis pobudka przed switem, tydzien uplywa na pracy pod znakiem Dakaru.

 

Pulek, obczaj Rasmentalism - jest duza szansa, ze ta plyta bedzie sie krecic w drodze na zlot 2014.

 

trochę ogarnąłem, ale przysiąde przy weekendzie do lepszego przysłuchania:)

 

 

trochę? tylko trochę! Pulek, jestem zawiedziony. Z nami off!! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...