Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No gdzie, pieniądze za odpadnięcie do LE są wieksze niż za awans do 1/16 LM?

No gdzież! Przecie napisałem to :p Jest różnica w kasie i walczę w LM. po grupie lepiej odpaść w LM niż w LE pod względem kaski.

 

Łożesz ty mój! FC Hollywood przegrało z FC Patysiami :D już 3 mln € za wygrane wpadły. plus oczywiście 8 z hakiem za sam awans. najs. trzeba będzie rozbudować stadion.

Odnośnik do komentarza

Dajcie jakieś killer rogi :-k.

o take:

 

461965d1389044199-xper-modern-warfare-tw

 

w morde no! W barażach do MŚ 2018 Irlandia 0-1 Polska, Polska 3-3 Irlandia. Tych słabiaków będzie się oglądać na mundialu :/

 

Dani Aranzubia zostaje menago Derry City. Wszyscy korzystają na naszych sukcesach, ehh...

Odnośnik do komentarza

Mogę ściągnąć z wolnego transferu Rensinga (tego grającego niegdyś w Bayernie), może będzie trochę bardziej pewny niż Julio Cesar (który okazał się być innym Julio Cesarem niż ten z Interu, o czym dowiedziałem się przed momentem [gość gra u mnie od początku sezonu :keke:])

Odnośnik do komentarza

 

Dajcie jakieś killer rogi :-k.

o take:

 

461965d1389044199-xper-modern-warfare-tw

 

w morde no! W barażach do MŚ 2018 Irlandia 0-1 Polska, Polska 3-3 Irlandia. Tych słabiaków będzie się oglądać na mundialu :/

 

Dani Aranzubia zostaje menago Derry City. Wszyscy korzystają na naszych sukcesach, ehh...

 

ciekawy pomysl z tym Stand on far post - musze wyprobowac

Odnośnik do komentarza

 

Ziomki jakbyście przetłumaczyli: "showed how much more accurate ground censusing"

Jakiś kontekst?

 

tekst o bobrach

 

 

The use of aerial photography and aerial surveys to determine census counts or colony densities is, however, best applied to northern or montane habitats where beaver ponds, lodges, and food caches are easily identified. Recently, Robel and Fox (1993) showed how much more accurate ground censusing was along midwestern plains-state rivers, where beavers occupy narrow riverine corridors that do not display haracteristics easily identifiable from the air.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...