Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

Dariusz Mioduski: Legia za 3 lata w Lidze Mistrzow.

 

 

"za 3 lata w LM" w polskich klubach slysze co drugi rok, od prawie 20 lat :roll:

 

Mój zakład aktualny. Klub z Azerbejdżanu/Kazachstanu szybciej niż z Polski w LM.

Odnośnik do komentarza

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

Odnośnik do komentarza

 

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

 

To jest pieprzona cenzura. I tutaj moja opinia na temat Karnowskiego nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

TVP Sport puszcza w tym tygodniu cztery mecze Pucharu Krola, ale oczywiscie tego najciekawszego (biorac pod uwage ligowe miejsca obu druzyn) to juz nie :roll:

 

Bo dają Galę Mistrzów Sportu, to oczywiste. Ty byś odwołał swój ślub (bardzo hipotetyczny wybieg, wybacz), bo w telewizji leci mecz Barcelony?

Odnośnik do komentarza

 

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

 

Właściciel niech decyduje kogo wyrzuca i zaprasza. Sprywatyzować TVP i nie ma problemu. TVN to stacja prywatna. Jak komuś się nie podoba to że puszczają Palikota, to nie musi ich oglądać.

Odnośnik do komentarza

 

a tam jest jakaś praca?

 

Dla chcącego nic trudnego. Jak nie Nidzica to Olsztyn jest 60km odległy. A w Nidzicy zawsze tańsze życie.

 

 

 

Kolejną pracę będę już szukał na Mazurach :>.

 

 

Też chciałbym tam szukać, ale sądzę, że w najbliższych latach nie ma szans powrotu na Mazury.

 

No ja właśnie uznałem, a właściwie z kobietą uznaliśmy, że Toruń już nic nowego nie jest w stanie zaoferować.

Odnośnik do komentarza

O kurwa, właściciel, nie wydawca, ma decydować kogo zaprasza do poszczególnych programów? Vami zaprasza na powrót do bardzo smutnych czasów :)

W ogóle sprywatyzować TVP? :lol: Rozumiem, że BBC, ZDF-y, ARD-y też? :) Vami na prezydenta! Natychmiast!

 

Tak. Właściciel ma jedyne prawo do robienia ze swoją własnością czego mu się żywnie podoba. Tak. Sprywatyzować wszystko.

Odnośnik do komentarza

Czyli, gdyby właściciel kazał Ci do swojego programu radiowego (skądinąd bardzo fajnego, szkoda, że już nie istnieje) zaprosić Janusza Palikota, to rozwinąłbyś czerwony dywan? Czasami mam wrażenie, że gdybyś w Wielkim Kodeksie Praktyk Libertariańskich znalazł zapis o tym, że każdy szanujących się wolnościowiec powinien trzymać palec w dupie to z całą mocą byś nas przekonywał, że to zdrowe i higieniczne, byle tylko dostosować świat do jakiejś debilnej idei. A może spróbuj dostosować się do świata? Kiedyś?

Odnośnik do komentarza

Czyli, gdyby właściciel kazał Ci do swojego programu radiowego (skądinąd bardzo fajnego, szkoda, że już nie istnieje) zaprosić Janusza Palikota, to rozwinąłbyś czerwony dywan? Czasami mam wrażenie, że gdybyś w Wielkim Kodeksie Praktyk Libertariańskich znalazł zapis o tym, że każdy szanujących się wolnościowiec powinien trzymać palec w dupie to z całą mocą byś nas przekonywał, że to zdrowe i higieniczne, byle tylko dostosować świat do jakiejś debilnej idei. A może spróbuj dostosować się do świata? Kiedyś?

Dostosować się do świata? Nigdy. To by była oznaka kurestwa.

 

Właścicial każąc mi zaprosić Palikota wykonałby wcześniej rachunek zysków i strat: "Bardziej mi się opłaca mieć Karpińskiego czy Palikota?". Jeśli wybrał Palikota wiedząc że ja odejdę, jego święte prawo. Tak.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...