Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mowy. Nykobing opiera się na miejscowych chłopakach. Jak spadnę, to trudno. Poszukam innej pracy.


A to że szkolimy młodzież doskonale doceniła zagranica. Mój szef wyszkolenia młodzieży dostał ofertę z Nottingham Forest jako trener ich drużyny U-18. Na szczęście został u nas :)

Odnośnik do komentarza

Keith, zdajesz od 50%, ale jak mowilem tam sa po prostu przykladowe zadania z podstawy programowej ;) No i po egzamie, rozwalily mnie pytania o normy (ich nazwy skrotowe) i nazwy kabli i ich wlasciwosci :D Raczej zdane, jutro bede mial arkusz to moge podrzucic pytania dla zainteresowanych.

Szu dojade do domu, przebiore sie, zjem i mozemy isc sie napierdalac :D

Odnośnik do komentarza

Vami, a sprzedajesz jakichś zawodników. Bo ja w Heliosie, mimo świetnej bazy i dobrych wychowanków w przeciągu 5 lat wzbogaciłem się tylko o jakieś 400 tysięcy. na dodatek wychowanka sprzedałem tylko jednego, reszta sprzedanych grajków to byli gracze wyciągnięci z młodzieżówki Szachtara, czy Dynama. Za to mój następca sprzedał najlepszego obrońcę do OM za bagatela 4,5 miliona funtów, z czego kasa od razu poszła na nowy stadion.

Odnośnik do komentarza

siema.

 

Kto grzebał w edytorze i odpowie mi:

jak mam dwie ligi w kraju grywalne, chcę dodać kolejne, które już są. Muszę je odblokować. Tylko mam problem, bo tej drugiej lidze zespoły nie spadają. A chcę tą regułę zmienić. I nie wiem jak :p

Gdzie można zmienić ilość spadających drużyn?

Odnośnik do komentarza

Nie da sie afaik, musisz od nowa calosc zrobić.

 

 

Keith nie sprzedaje. Najdroższy jest wart... 4,5tys! Ja mam sklad na trzecia lige. Po prostu wymyslilem masakrycznego killera. Na dzien dobry 1:1 z Odense które gra w LE. A screena mojego najlepszego gracza masz w opowiadaniu

Odnośnik do komentarza

 

Piznąłbym w FM, ale trochę późno już :/

 

Zdałoby się znaleźć też czas na większe rozruszenie tej naszej forumowej akademii...

a ja na odwrót,

pocinam w FMa, a nie mogę znaleźć chwili, żeby przedstawić wam mojego killera. chociaż ja cykam w 13stkę :)

 

ooo, to cos dla mnie :)

Odnośnik do komentarza

MaKK, nie znam się na irolskiej piłce, ale na bank wiem, że jest motyw szkocki tzn Premier i Div1 są pro i z Div1 się nie spada. A te niższe to są ligi amatorskie, między nimi są awanse wewnątrz prowincji.

To wiem :] właśnie chcę zrobisz też niższe ligi.

Crosshaven :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...