Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli, gdyby właściciel kazał Ci do swojego programu radiowego (skądinąd bardzo fajnego, szkoda, że już nie istnieje) zaprosić Janusza Palikota, to rozwinąłbyś czerwony dywan? Czasami mam wrażenie, że gdybyś w Wielkim Kodeksie Praktyk Libertariańskich znalazł zapis o tym, że każdy szanujących się wolnościowiec powinien trzymać palec w dupie to z całą mocą byś nas przekonywał, że to zdrowe i higieniczne, byle tylko dostosować świat do jakiejś debilnej idei. A może spróbuj dostosować się do świata? Kiedyś?

Dostosować się do świata? Nigdy. To by była oznaka kurestwa.

 

Właścicial każąc mi zaprosić Palikota wykonałby wcześniej rachunek zysków i strat: "Bardziej mi się opłaca mieć Karpińskiego czy Palikota?". Jeśli wybrał Palikota wiedząc że ja odejdę, jego święte prawo. Tak.

 

Vami, a co się stało ze Złymi Wiadomościami?

Odnośnik do komentarza

 

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

 

dla mnie to proste: nie zaprasza sie do swojego domu czlowieka, ktory wczesniej oplul twoja zone. a palant Karnowski tak pasowal do tematyki tego dzisiejszego programu, ze tylko ten schozofrenik Pospieszalski mogl go zaprosic.

Odnośnik do komentarza

Znudziło mi się. Ale plus taki, że jedną osobę zwerbowałem do SL (tego kuca z koncertu Turbo o ktorym pisalem). Wlasciwie to dwie, bo przyprowadzil kolege. Inicjatywa wiec osiagnela cel. Dwie osoby nawrocone.

Serio? 2 osoby na 12 odcinków. Jeżeli to postrzegasz w kategorii osiągniętego celu, to nie wróżę sukcesu temu SL.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

 

dla mnie to proste: nie zaprasza sie do swojego domu czlowieka, ktory wczesniej oplul twoja zone. a palant Karnowski tak pasowal do tematyki tego dzisiejszego programu, ze tylko ten schozofrenik Pospieszalski mogl go zaprosic.

 

A bo to on pierwszy źle się wyraził o prezenterach TVP? Prawda, że tym razem niesłusznie. Ale chyba nie wierzysz w te sensacyjne doniesienia, że Turski zmarł na zawał serca, bo przeczytał wpolityce, że wszedł najebany na wizję? Zalecałbym trochę rozsądku po obu stronach.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

TVP zdjęła Pospieszalskiego z anteny, bo zaprosił Karnowskiego. Cyrk :)

Karnowski to szuja. Jedynie zaprosiłbym go na sznur w Dzień Sznura.

 

A od kiedy zdejmuje się programy, bo ktoś zaprosił szuję? Kropka nad i z Palikotem poleciała bez żadnej interwencji.

 

dla mnie to proste: nie zaprasza sie do swojego domu czlowieka, ktory wczesniej oplul twoja zone. a palant Karnowski tak pasowal do tematyki tego dzisiejszego programu, ze tylko ten schozofrenik Pospieszalski mogl go zaprosic.

 

A bo to on pierwszy źle się wyraził o prezenterach TVP? Prawda, że tym razem niesłusznie. Ale chyba nie wierzysz w te sensacyjne doniesienia, że Turski zmarł na zawał serca, bo przeczytał wpolityce, że wszedł najebany na wizję? Zalecałbym trochę rozsądku po obu stronach.

 

oczywiscie ze w nic takiego nie wierze - zreszta, pierwszy raz tutaj o czyms takim czytam. Ale o Turskim bylo wiadomo od dawna ze jest chory a jego smierc kilkanascie dni pozniej tylko dodatkowo potwierdzila to, ze chlop byl juz w kiepskim stanie. W takich przypadkach (wszystko jedno o kim sie pisze) to autor powinien sie 100razy zastanowic zanim cos takiego napisze. inni dziennikarze powinni takiego palanta pietnowac a nie zapraszac go do swoich programow - moze wtedy spoleczenstwo zaczeloby znowu postrzegac dziennikarstwo jako medium prawdomowne a nie tylko pomowcze i klamliwe.

Odnośnik do komentarza

 

Twoi zawodnicy przynajmniej ładne gole obserwują.

 

So biernymi asystentami ładnych goli :D

 

YES! Zarząd się zgodził i rozbudują stadion. Ciekawe o ile :-k teraz mam aż 7.500 miejsc.

już wiem- powiększą o około 8443 miejscówek za półtorej bańki €.

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

 

Znudziło mi się. Ale plus taki, że jedną osobę zwerbowałem do SL (tego kuca z koncertu Turbo o ktorym pisalem). Wlasciwie to dwie, bo przyprowadzil kolege. Inicjatywa wiec osiagnela cel. Dwie osoby nawrocone.

 

Serio? 2 osoby na 12 odcinków. Jeżeli to postrzegasz w kategorii osiągniętego celu, to nie wróżę sukcesu temu SL.
W internecie za takie ratio konwersji płaciliby Vamiemu całkiem przyzwoicie, gdyby sie skalowalo. Dwie zaktywizowane osoby na pewnie około łącznie 3k wyświetleń z wszystkich odcinków? To przecież wystarczy 30k, zeby było 20 osob, ktore zdecydowały sie na dołączenie do jakiejś organizacji. A 30k to w necie tyle co nic.

 

Oczywiście, skalowanie show Vamiego byłoby raczej niemożliwe, a ja gram tu adwokata diabła, ale nie ma co się śmiać, jeśli się na czymś nie zna. :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...