Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mireczki - mam następujące kraje w sejwie: Anglia, Argentyna, Belgia, Chiny, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, USA, Włochy. Gdzie spróbować swoich sił?

argentyna, która liga? Jak druga to bierz jakiś fajny klub np. Gimnasia Y Esgrima de Jujuy

 

Żadnych lewackich klubów brał nie będę :>.

 

 

 

 

Ja z narzeczono, a Ty z małżonko. Podryw gwarantowany.

To wszystkie gąski moje? Krzycz brss45, eee... wait.

 

Toruńska Kotłownia zaprasza :>

 

Który weekend..?

 

Niemcy-Freiburg lub Belgia-Beveren

 

Panie laki - to lokal dla studentóf - za stare my. Ciebie bym zabrał w jakieś miejsce pełne klasy i wysublimowanego smaku.

Odnośnik do komentarza

No nie podobal mi sie. Nie moj klimat. Nie przecze ze fajnie zrobiony, efekty, itd. No ale zupelnie nie przemawia do mnie.

 

Najlepszy film sci-fi przełomu tysiącleci. Świetny pomysł, wyśmienicie zrealizowany. Genialny soundtrack. W kinach szczęki dzwoniły o podłogę, nie tylko od efektów specjalnych. Oooooooogromny wpływ na popkulturę, drogowskaz dla wielu filmów w następnych latach. Coś jeszcze dodać? ;)

 

(oczywiście mam na myśli część pierwszą, która bez sequeli stanowi zamkniętą całość i tak może być traktowana)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...