Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh.. Kończe czytać MKP Eriksona i jakoś tak dziwnie sie czuje, przywiazałem sie do tych bohaterów.. :)

Propsuję w chuj :)

 

Nie czaję. Najpierw wjebie Melerowi Polską, kiedy ten gra Francją, a innym razem wpierdoli mi 6:2 grając Arsenalem, a ja Barcą :-k

Też nie ogarniam, ale ten mecz to był jakiś wypadek przy pracy chyba ;) W ogóle to mamy lolowe wyniki 11 moich wygranych ,9 remisów i 12 Twoich - więc max równo, ale to ja wygrałem 5/7 sezonów

Odnośnik do komentarza

 

No nie podobal mi sie. Nie moj klimat. Nie przecze ze fajnie zrobiony, efekty, itd. No ale zupelnie nie przemawia do mnie.

 

Najlepszy film sci-fi przełomu tysiącleci. Świetny pomysł, wyśmienicie zrealizowany. Genialny soundtrack. W kinach szczęki dzwoniły o podłogę, nie tylko od efektów specjalnych. Oooooooogromny wpływ na popkulturę, drogowskaz dla wielu filmów w następnych latach. Coś jeszcze dodać? ;)

 

(oczywiście mam na myśli część pierwszą, która bez sequeli stanowi zamkniętą całość i tak może być traktowana)

 

można doceniać, ale nie trzeba koniecznie lubić ;)

Odnośnik do komentarza

 

Coś z Jenną Jameson poproszę.

bigboy123:123bigboy

egyptianzander22:Biscuit22

olinickwr:vwgtivr6

macj415:felix1

Craig69:hemi69

julie2:julieann

golfr8301:csub2001

yidarmy:yidarmy

alfterma:logitech

golfr8301:csub2001

macj415:felix1]

 

masz premki do brazzers, pozdrawiam

 

chuj, nie działają!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...