Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak zazwyczaj zakupów w Lidlu nie robię, to muszę przyznać, że kindziuk z czosnkiem i różnego rodzaju sery pleśniowe mają zajebiste :wub:.

Wg mnie Lidl to jest najlepszy z marketów. Jeżeli chodzi o produkty spożywcze, to chyba jest tam ciekawszy wybór od tego u gigantów- Realu, Tesco lub Kauflandu (chociaż tutaj czasami fajną promocję można złapać ;))

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak zazwyczaj zakupów w Lidlu nie robię, to muszę przyznać, że kindziuk z czosnkiem i różnego rodzaju sery pleśniowe mają zajebiste :wub:.

 

Dlaczego nie? Lidl to mój podstawowy paśnik :P

A twaróg wędzony to w ogóle pierwsza klasa.

 

Denerwuje mnie wszechogarniający syf. Porozrzucane kartony, porozrywane opakowania, brak koszyków (tylko wózki). Może to tylko w "moim" Lidlu tak jest, ale ostrołęcki jest bardzo podobny. Za twarogiem jakoś strasznie nie przepadam, nie próbowałem ;). Mają jednak fajne promocje na napoje (Pepsi, soki).

Odnośnik do komentarza

 

A Lodz jest kiedykolwiek przyjaznym miastem? :keke:

http://youtu.be/IJ2kvZpJ_BU

 

Najprzyjaźniej było, kiedy przyjechałem na Claptona i pytam porządkowego:

 

-Proszę pana, gdzie tu można zaparkować, gdzie jest najbliższy parking?

 

-Nigdzie!

 

 

Jak pojechałem na System of A Down, to nie miałem problemów z zaparkowaniem. Przejechałem obok areny dwoma kołami po chodniku koło milcjanta (to był hardkor), zakręciłem Retkińską, i na przeciwko ogródków se zaparkowałem. Luzik był i nie martwiłem się o mandacik :D

A wracając skoczyłem na siku do tego parku czy tam rezerwatu :p

Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie wszechogarniający syf. Porozrzucane kartony, porozrywane opakowania, brak koszyków (tylko wózki). Może to tylko w "moim" Lidlu tak jest, ale ostrołęcki jest bardzo podobny. Za twarogiem jakoś strasznie nie przepadam, nie próbowałem ;). Mają jednak fajne promocje na napoje (Pepsi, soki).

 

No bo to jest dyskont, dlatego jest wszystko co go charakteryzuje, towar na paletach, w opakowaniach zbiorczych, rotacyjna oferta itp. O syfie się nie wypowiem, bo u mnie czysto (i piekarnia na wejściu - wiem, że chwyt marketingowy :wub:). Kartony też mają swoją dobrą cechę, bo czasem służą mi jako torba na zakupy - pakuję do wózka, w to zakupy, a później tylko do bagażnika :] Wózki też lubię z tego powodu, bo koszyka mi nie dadzą wynieść, a zakupy trzeba do auta jakoś donieść.

 

No i u mnie jest luźno, więc jeżdżenie wózkami nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak zazwyczaj zakupów w Lidlu nie robię, to muszę przyznać, że kindziuk z czosnkiem i różnego rodzaju sery pleśniowe mają zajebiste :wub:.

Wg mnie Lidl to jest najlepszy z marketów. Jeżeli chodzi o produkty spożywcze, to chyba jest tam ciekawszy wybór od tego u gigantów- Realu, Tesco lub Kauflandu (chociaż tutaj czasami fajną promocję można złapać ;))

 

Real i Tesco to sklepy dla biedoty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...