Skocz do zawartości

Marynia przechodzi do Bawarii Monachium za #436€ miesięcznie


Ingenting

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Drewniaki z Irlandii pocisnęli troszkę Brazylijczyków z Doniecka ;)

Został jeszcze Bayern na wyjeździe. Ale tam będzie wtopa, coś czuję.

zamiast pociskać w FM`a pocisnął byś kogoś co by mi przelew z banku do banku szybciej puścił ;)

 

Niedobre te banki, co? ;) Ja przelewam żonie z Aliora do Millenium, to na drugi dzień dopiero jest. Takie życie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Drewniaki z Irlandii pocisnęli troszkę Brazylijczyków z Doniecka ;)

Został jeszcze Bayern na wyjeździe. Ale tam będzie wtopa, coś czuję.

zamiast pociskać w FM`a pocisnął byś kogoś co by mi przelew z banku do banku szybciej puścił ;)

 

Niedobre te banki, co? ;) Ja przelewam żonie z Aliora do Millenium, to na drugi dzień dopiero jest. Takie życie.

 

u nie jak idzie pensja to w ten sam dzień, ale czemu tak późno ;)

 

tak koło 15:00 będzie

Edytowane przez Brachu
Odnośnik do komentarza

w Millenium smska z penysjom dostawałem coś ~14:30, w Aliorze 15, 15:30. Pewnie ostatnim księgowaniem. Widocznie Twój bank ma dużo obrotów i pensja Twa jest na końcu łańcuszka ;)

:qwa: ale bym szybciej FM 14 kupił i miał bym może dzisiaj kod :qwa:

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole jak sie najebalem wczoraj. Zabralem moje Stowarzyszenie Libertarianskie na karaoke, zaczalem bawic sie w Sebastiana Bacha i napierdalalem Skid Row, wypilem morze wodki, nie pamietam czy uregulowalem rachunek, wrocilem taksowka, nie obudzilem mojej narzeczonej rano na praktyki (ale widzialem ze sama wstala), pamietam ze w srodku ncoy jeszcze pizze pieklem. Dobrze ze do pracy na 18

Coś przegapiłem?

 

No, nocka przecierpiana. Wyspałem się nawet. Kicham, prycham, ale będę żył! Ogólnie to jak powiedziałem przed rozpoczęciem pracy kierownikowi, że jestem z gorączką to mi odpowiedział: "Marcin, ile ja razy pracowałem z gorączką."

 

I tak się zacząłem zastanawiać, czy gratulować mu, czy może współczuć debilizmu.

 

W ogóle to siema! Dziś cały dzień Football Managera i ciepłych płynów i okładów :mrrr:

Odnośnik do komentarza

 

w Millenium smska z penysjom dostawałem coś ~14:30, w Aliorze 15, 15:30. Pewnie ostatnim księgowaniem. Widocznie Twój bank ma dużo obrotów i pensja Twa jest na końcu łańcuszka ;)

:qwa: ale bym szybciej FM 14 kupił i miał bym może dzisiaj kod :qwa:

 

A do sklepu później nie możesz iść ? ;) Widocznie Twa pensja nie jest VIP :D Pożycz kaskę.

Odnośnik do komentarza

 

 

w Millenium smska z penysjom dostawałem coś ~14:30, w Aliorze 15, 15:30. Pewnie ostatnim księgowaniem. Widocznie Twój bank ma dużo obrotów i pensja Twa jest na końcu łańcuszka ;)

:qwa: ale bym szybciej FM 14 kupił i miał bym może dzisiaj kod :qwa:

 

A do sklepu później nie możesz iść ? ;) Widocznie Twa pensja nie jest VIP :D Pożycz kaskę.

 

ja jestem człowiek nowoczesny i lubię e-commerce ;)

 

BTW.

 

Moja chęć posiadania gry nie jest tak mocna (więcej spalę paliwa, zapłacę drożej niż w e-sklepie, nie wspominając o czasie dojazdu np. do MM i Empiku).

 

Łódź koło 17:00 to nie jest przyjazne miasto do jazdy samochodem :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...