Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem gimbem, żeby mnie "oranie" jarało, zwłaszcza że HGW zasłużyła sobie co najmniej na proces za zaniedbanie urzędnicze. W tej komisji jako obywatela znacznie bardziej martwi mnie bezkarne robienie kurwy z procedur i prawa w wykonaniu Jakiego.

 

Tymczasem polityka wewnętrzna przelewa się w zewnętrzną. Mazurek zapewniła nam reklamę jako kraju, w którym rozumie się sentymenty brunatnej bandyterki.

 

https://www.washingtonpost.com/world/europe/polish-official-understands-emotions-behind-far-right-attack/2017/06/26/8383dbba-5a7e-11e7-aa69-3964a7d55207_story.html

 

W Warszawie atak na pikietę KOD. W Krakowie napisy "Śmierć Ukraińcom" na murach. W Lublinie oplucie dzieci imigrantów z Berlina poznających historię holocaustu. W Trójmieście wzmożony kmiot zabronił matce z dzieckiem o ciemnej karnacji skóry wejść do kościoła.

 

Ale nic się nie dzieje, to tylko deszcz.

Odnośnik do komentarza

Prof, a zamieszki podczas miesięcznicy smoleńskiej jak oceniasz?

Stanowisko Policji:

„10 czerwca ok. godz. 20 na Krakowskim Przedmieściu nie podporządkowała się żądaniom i poleceniom przewodniczącego zgromadzenia cyklicznego, upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej, i nie opuściła trasy przemarszu. W tym samym miejscu i czasie przeszkodziła w przebiegu zgromadzenia cyklicznego, w ten sposób, że stała i siedziała wraz z innymi osobami na trasie przemarszu, a także głośno krzyczała, czym opóźniała planowany przemarsz”.

 

Ot i całe zamieszki.

Odnośnik do komentarza

No tam doskonale było widać kto w Polsce może liczyć na interwencję Policji, a kto nie. Chłopcy Błaszczaka doskonale sobie poradzili z ludźmi blokującymi trasę comiesięcznego seansu nienawiści, dla którego wprowadzono jakieś przedziwne zapisy, które nic nie mają wspólnego z demokracją. I siedzenie na ziemi i blokowanie przemarszu to jednak coś innego niż pranie się po gębach, do którego doszło w Radomiu (gdzie Policji nie było, w ogóle Policja ma od jakiegoś 1,5 roku bardzo słabe efekty pracy jeśli chodzi o wybryki "środowisk patriotycznych").

Odnośnik do komentarza

Tylko coś Wam nie pasuje do teorii, bo komendanta zwolniono w Radomiu, a trzy osoby zostały zatrzymane, 9 podejrzanych.


No i prania po mordach nie zauważyłem, raczej przepychanka w celu odbicia jednego z nich, potem nic więcej. Prania po mordach, zagrożenie życia, a na twarzach brak siniaków.

Odnośnik do komentarza

Bo tak było. Nie widziałem tylko początku. Ale to nic nie zmienia w kwestii długości i jakości zajść. Typ próbował zabrać flagę, doskoczyli do niego, drudzy go odbijali i koniec. Poza tym nie twierdziłem tylko pytałem, a już przyznałem się do swojej niewiedzy.

Odnośnik do komentarza

Bo tak było. Nie widziałem tylko początku. Ale to nic nie zmienia w kwestii długości i jakości zajść. Typ Złodziej próbował zabrać ukraść flagę, doskoczyli do niego bronili swojej własności, drudzy go odbijali pobili broniącego i koniec. Poza tym nie twierdziłem tylko pytałem, a już przyznałem się do swojej niewiedzy.

Teraz mniej więcej się zgadza z przebiegiem.

Odnośnik do komentarza

To żadna nowość w sumie. Benzyna zawsze w wakacje jest droższa.

W kazde wakacje oplata paliwowa (za benzyne, diesel i LPG) jest podnoszona o 25 groszy? Chyba nie..

 

 

Masakra. Po prostu masakra.

Poki co i tak jest tansza niz w maju / na poczatku czerwca wiec nawet jak podrozeje to pewnie do poziomu z poczatku maja :)

Idiotyczne porownanie. Ceny sa niskie bo zlotowka sie troche umocnila i do tego ceny ropy na swiecie sa w miare niskie. Jak zlotowka znowu straci, to dostaniemy po kieszeniach. A zlodzieje z rzadu tylko wykorzystuja chwilowa obnizke cen (z ktora rzad nie ma nic wspolnego) zeby podniesc nam kolejny podatek. Z tego co czytalem, to po podwyzce juz 2,70zl za kazdy litr to same podatki. Czyli wychodzi jakies 2/3 ceny. Noz sie w kieszeni otwiera...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...