Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Z portali też uważam za najbardziej wyważone onet i interia. Informują o wydarzeniach z dwóch stron. Zwykle jak jest ważniejsze wydarzenie to jest i artykuł z opiniami rządu na ten temat i odwrotny. Oczywiście pomijając programy publicystyczne (np. Lis-a), bo to już agresywna przeciwwaga dla TVP.

Odnośnik do komentarza

 

A istnieją ludzie obiektywni? :>

Pewnie tak, ale w dziedzinach które ich bezpośrednio nie dotyczą i gdy nie czerpią korzyści z ocen w danej kwestii ;)

 

 

To może żeby było łatwiej. Czy są media które przynajmniej nie szkalują/oczerniają i nie plują jadem na tych o innych poglądach politycznych?

 

Lub żeby chociaż merytoryczna, spokojna dyskusja... hehe cokolwiek ;)

Nie ma. Następne pytanie?

 

Choć Polsat News jest chyba najbardziej wyważone, o ile akurat nie promują jakiejś własnej imprezy.

A co o TVN24? Zwłaszcza Fakty po Faktach, gdzie zapraszają różne opcje polityczne i patrząc na obecne bezrybie, to są całkiem dobrzy.

 

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mnie się właśnie wydaje, że teraz dopiero widać propagandę, bo media publiczne i prywatne są po różnych stronach barykady, wcześniej jak mówiły jednym głosem to łykaliśmy ich papkę jak młode pelikany, aż się oblizywaliśmy i ciekawe ile osób naprawdę się zastanawiało co w tej tv pierdolą :-k

A teraz się nagle budzimy i hej, jakie media słuchać/czytać/oglądać bo wszędzie propaganda :]

Odnośnik do komentarza

 

A istnieją ludzie obiektywni? :>

Pewnie tak, ale w dziedzinach które ich bezpośrednio nie dotyczą i gdy nie czerpią korzyści z ocen w danej kwestii ;)

 

 

To może żeby było łatwiej. Czy są media które przynajmniej nie szkalują/oczerniają i nie plują jadem na tych o innych poglądach politycznych? ?

 

Lub żeby chociaż merytoryczna, spokojna dyskusja... hehe cokolwiek ;)

 

 

No to tylko CMF...

Odnośnik do komentarza

 

 

A istnieją ludzie obiektywni? :>

Pewnie tak, ale w dziedzinach które ich bezpośrednio nie dotyczą i gdy nie czerpią korzyści z ocen w danej kwestii ;)

 

 

To może żeby było łatwiej. Czy są media które przynajmniej nie szkalują/oczerniają i nie plują jadem na tych o innych poglądach politycznych?

 

Lub żeby chociaż merytoryczna, spokojna dyskusja... hehe cokolwiek ;)

 

 

No to tylko CMF...

 

Oprócz lewaków oczywiście.

Odnośnik do komentarza

http://www.rmf24.pl/ekonomia/news-paliwa-w-gore-o-25-groszy-poslowie-pis-zlozyli-w-sejmie-proj,nId,2414409

 

No to Trump pojechał, niepodnoszenia podatków ciąg dalszy. Oczywiście inicjatywa poselska, żeby obejść wymóg konsultacji etc.

 

Gdy wczoraj oczy wszystkich skierowane były na Donalda Trumpa, posłowie Prawa i Sprawiedliwości po cichu złożyli w Sejmie projekt ustawy o podwyżce podatków.

W tym projekcie jest pomysł utworzenia Funduszu Dróg Samorządowych, z którego mają być finansowane remonty.

Na ten fundusz złożymy się my - kierowcy. Olej napędowy, benzyna i autogaz mają podrożeć za litr o 20 groszy plus VAT, co razem da 24-25 groszy. Posłowie chcą z tego uzbierać 5 miliardów złotych rocznie. Do tego dojdzie dodatkowy miliard z podatku VAT.

 

Odnośnik do komentarza

 

TVP, Republika i Trwam - jedyne POLSKIE dla prawdziwych POLAKÓW.

Podziękuję, wolę zachować swoją inteligencję i zdolność do myślenia, a propagandy już mam dość.

 

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Nie chcesz propagandy, a podajesz tvn24 ;)

Odnośnik do komentarza

A zanim przyjdzie moderator i wygoni wszystkich z lasu; oto, co martwi mnie ostatnimi czasy. A dzieje się w Polsce, nie w Hamburgu.

 

1. To nie jest nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, oczywiscie wg prokuratury:

 

Prokuratura rejonowa w Szczecinku nie dopatrzyła się w wypowiedziach Wojciecha Cejrowskiego w Polskim Radiu Koszalin mowy nienawiści. Stwierdzenie "Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy" uznała za odniesienie się do... filmu Wołyń.(...)
15 października 2016 roku podczas cyklicznej audycji "Radiowy Przegląd Prasy" w Polskim Radiu Koszalin Wojciech Cejrowski mówiąc o filmie "Wołyń" nazwał Ukraińców "gwałcicielami" i "rzeźnikami". - Ale nie wszyscy oczywiście? - dopytywał prowadzący program. - Proszę pana, ja nie wiem, czy nie wszyscy. Jeśli mój brat jest gwałcicielem i rzeźnikiem, a po kilkudziesięciu latach ja nazywam go bohaterem, to to mnie czyni rzeźnikiem i gwałcicielem (...) Więc na pańskie pytanie, czy wszyscy odpowiadam: wszyscy - stwierdził Cejrowski.

 

http://szczecin.onet.pl/cejrowski-ukraincy-to-gwalciciele-prokuratura-umorzyla-sprawe/pbjcy4g

 

2. Grożenie nożem to nie jest przestępstwo, oczywiście wg. polskiej policji

 

Gdy do stoliku podeszła pracująca w lokalu Ukrainka, mężczyzna zaczął ją wyzywać. Powiedział: "Wy... z tego kraju, na Ukrainę!" i "Ty, k... z tłustą dupą" - opowiada nam świadek zdarzenia. (...)

 

Świadek zdarzenia,, z którym rozmawialiśmy, zwrócił uwagę agresywnemu mężczyznie. - Ale on wyciągnął długi nóż, zaczął nim machać. Wycofałem się, powiedziałem paniom, żeby dzwoniły po policję - opowiada świadek. (...)

 

(...) podczas zamykania ogródka przed barem jeden z trójki klientów awanturował się i nie chciał wyjść. Ostatecznie poszedł sobie przed dotarciem patrol. Policjanci wiedzą jednak, kim jest ta osoba - mówi nam Borowiak.Na tym interwencja policji się zakończyła

 

 

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,22067978,wy-z-tego-kraju-antyukrainski-incydent-w-barze-z-pierogami.html

 

ETA

 

3. Rasistowskie hasła to nie jest przejaw rasizmu, o ile napierdala się nie tylko przypadkową kobietę na ulicy, ale i własną matkę oraz siostrę, oczywiście wg. polskiej prokuratury.

 

Mężczyzna zaatakował nieznajomą na przejściu dla pieszych przy dworcu PKS w Lublinie. 58-latka ma połamane kości twarzy. Prokuratura mówi, że pobicie mogło mieć tło rasistowskie, ale ustalono, że mężczyzna był też agresywny w stosunku do kobiet we własnym domu. (...)

 

Więcej przekazała "Kurierowi Lubelskiemu" rzeczniczka prokuratury okręgowej Agnieszka Kępka. Jak powiedziała, mężczyzna myślał, że 58-latka jest Ukrainką, a w czasie ataku krzyczał "Polska dla Polaków".

 

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22068701,22-latek-krzyczal-polska-dla-polakow-i-bil-zmasakrowal-twarz.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...