Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tym razem nie mówimy o wpadce typu "nie pamiętam jak mieli na nazwisko Inka i Zagończyk" tylko o dość bezczelnym wyciąganiu kasy z publicznych zbiórek.

Zgadzam się, aczkolwiek nie takie afery opinia publiczna wybaczała. Ludzie aktywnie angażujący się w KOD (chodzący ma demonstracje i/lub wplacajacy na ten cel) to tacy sami wyznawcy, jak wyznawcy PiS, tylko o przeciwnych poglądach. Myślę, że KOD obróci to w "rząd atakuje bo czuje zagrozenie".
Odnośnik do komentarza

Ale tym razem nie mówimy o wpadce typu "nie pamiętam jak mieli na nazwisko Inka i Zagończyk" tylko o dość bezczelnym wyciąganiu kasy z publicznych zbiórek.

 

Odrzucam też tezę o braku doświadczenia - Kijowski z wprawą dowodzącą sporego doświadczenia załatwił to tak, żeby ukryć pieniądze przed komornikiem i dalej nie płacić alimentów. Nawiasem mówiąc, oto błyskawicznie usunięta strona firmy, która brała 15.000 miesięcznie za usługi internetowe na rzecz KOD. Zapewne obsadzali im serwer storczykami.

 

https://web.archive.org/web/20160307075424/http://mkm-studio.com/

 

Kijowski się z tego nie wygrzebie, a co gorsza, pociągnie za sobą jedyny duży pozaparlamentarny ruch społeczny, którego bał się PiS.

Odnośnik do komentarza

 

Ale tym razem nie mówimy o wpadce typu "nie pamiętam jak mieli na nazwisko Inka i Zagończyk" tylko o dość bezczelnym wyciąganiu kasy z publicznych zbiórek.

Zgadzam się, aczkolwiek nie takie afery opinia publiczna wybaczała. Ludzie aktywnie angażujący się w KOD (chodzący ma demonstracje i/lub wplacajacy na ten cel) to tacy sami wyznawcy, jak wyznawcy PiS, tylko o przeciwnych poglądach. Myślę, że KOD obróci to w "rząd atakuje bo czuje zagrozenie".
No bez przesady. Na pewno w KOD są osoby zaślepione, ale raczej nie aż tak żeby wybaczyć Kijowskiemu (który nie neguje faktu, ze tak robił i nie wymyśla niestworzonych bajek typu pomoc opozycji jak Piotrowicz ;)) takie wykorzystanie ruchu. I dobrze, bo lider KOD musi mieć skore jak laminat, żeby tony błocka rzucane przez PiS, usłużne mu instytucje i media po nim spływały. A Kijowski taka osoba nie jest. Mówię, jedyne zagrożenie, ze ludzie się zniechęca, skoro nawet taką fajna i potrzebna inicjatywę wykorzystano do kręcenia lodów.
Odnośnik do komentarza

Myślę, że faktycznie większość to nie fanatycy. To ludzie, którzy przeczytają wiadomości, wyrażą święte oburzenie działaniami PiS po czym wrócą do oglądania serialu. Ja natomiast pisałem o tych, którzy chodzą na demonstrację, lub finansują KOD. Ci pierwsi z perspektywy działalności KOD mają marginalne zdarzenie, a ci drudzy to wyznawcy, którym nie potrzeba wiele żeby dalej wyznawać.

Odnośnik do komentarza

 

Ale tym razem nie mówimy o wpadce typu "nie pamiętam jak mieli na nazwisko Inka i Zagończyk" tylko o dość bezczelnym wyciąganiu kasy z publicznych zbiórek.

 

Odrzucam też tezę o braku doświadczenia - Kijowski z wprawą dowodzącą sporego doświadczenia załatwił to tak, żeby ukryć pieniądze przed komornikiem i dalej nie płacić alimentów. Nawiasem mówiąc, oto błyskawicznie usunięta strona firmy, która brała 15.000 miesięcznie za usługi internetowe na rzecz KOD. Zapewne obsadzali im serwer storczykami.

 

https://web.archive.org/web/20160307075424/http://mkm-studio.com/

 

Kijowski się z tego nie wygrzebie, a co gorsza, pociągnie za sobą jedyny duży pozaparlamentarny ruch społeczny, którego bał się PiS.

 

I kogo będzie teraz finansował Soros?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim KOD to nie Kijowski i bez niego może sobie dać radę. Nie wiem tez dlaczego ludzi od razu szufladkujesz jako fanatyków bo zaangażowali się w zatrzymanie dyktatorskich zapędów władzy. Członkowie Solidarności to tez byli fanatycy? Fanatyzm to jest ślepa wiara w coś wbrew faktom. Np. uwazanie, ze można odmówić wykonania rozkazu w LWP i potem dostać awans jak niejaki Krasulski, kolega Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba założę komitet uwolnienia brunona k i oddania mu zabawek, żeby dokończył to co planował, w skrócie kubkiomzzdtcp, bo z jednej strony pis, z drugiej kod, z trzeciej petru, co też ręce po pieniądze wyciąga ("zrób Polsce prezent na święta, wpłać 10 zł na Nowoczesną", czy jakoś tak to było na stronie nowoczesnej). Ja rozumiem, że to nie są instytucje charytatywne, ale kuźwa najpierw zbudujcie zaufanie w potencjalnych wyborcach, a nie od razu łapy po kasę wyciągacie... A jak nie macie kasy to się nie bierzcie za politykę...

Odnośnik do komentarza

 

 

Ludzie aktywnie angażujący się w KOD (chodzący ma demonstracje i/lub wplacajacy na ten cel) to tacy sami wyznawcy, jak wyznawcy PiS, tylko o przeciwnych poglądach.

Mam nieodparte wrażenie, że gdybyś znał ludzi chodzących na te manifestacje i tym samym wiedział, o czym piszesz, to byś miał zupełnie inne zdanie.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim KOD to nie Kijowski i bez niego może sobie dać radę. Nie wiem tez dlaczego ludzi od razu szufladkujesz jako fanatyków bo zaangażowali się w zatrzymanie dyktatorskich zapędów władzy. Członkowie Solidarności to tez byli fanatycy? Fanatyzm to jest ślepa wiara w coś wbrew faktom. Np. uwazanie, ze można odmówić wykonania rozkazu w LWP i potem dostać awans jak niejaki Krasulski, kolega Kaczyńskiego.

Owszem, byli fanatykami. Skoro byli w stanie dopuścić do rozlewu krwi w imię swojej idei, to moim zdaniem wyczerpuje to znamiona fanatyzmu, chociaż wyraźnie podkreślam, że w słusznej sprawie. KOD też działa moim zdaniem w słusznej sprawie i też popieram. Niemniej jednak uważam, że zdecydowanej większości obecnych aktywnych (czyli uczestniczących w demonstracjach, lub finansujących) zwolenników już jest na tym etapie zaperzenia, że tego typu afery nie zrobią na nich większego wrażenia.

 

 

Mam nieodparte wrażenie, że gdybyś znał ludzi chodzących na te manifestacje i tym samym wiedział, o czym piszesz, to byś miał zupełnie inne zdanie.

 

Znam osoby z obu stron barykady i podtrzymuję swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie aktywnie angażujący się w KOD (chodzący ma demonstracje i/lub wplacajacy na ten cel) to tacy sami wyznawcy, jak wyznawcy PiS, tylko o przeciwnych poglądach.

Mam nieodparte wrażenie, że gdybyś znał ludzi chodzących na te manifestacje i tym samym wiedział, o czym piszesz, to byś miał zupełnie inne zdanie.

 

 

I kto to mówi :D.

Odnośnik do komentarza

Pudło, ponownie. Bywałem i na marszach niepodległości, i na marszach pisowców, widzę zatem ich nastawienie nawet pomimo tego, że mając pracę i wykształcenie siłą rzeczy nie posiadam w otoczeniu wielu znajomych-zwolenników PiS. Z kolei nie byłem na marszach KOD, ale znów - mając pracę i wykształcenie mam mnóstwo znajomych chodzących na te wydarzenia i też siłą rzeczy mogę wyrobić sobie opinię.

Mam wrażenie, że Mańkowi z kolei brakuje jakichkolwiek podstaw do oceniania co najmniej jednej z tych dwóch grup, skoro sili się na takie głupie, jak by na to nie patrzeć, opinie.

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206360987703859&set=gm.927448234056571&type=3w wiadomościach zajmują się już głupimi memami, a nie sensownymi sprawami. Praktycznie się pomija politykę zagraniczną (poza zamachami) co mnie boli,bo mamy chocby arcyciekawy okres w Francji, ale niee.
https://wiadomosci.tvp.pl/jak ktoś nie wierzy to 11:47

Odnośnik do komentarza

http://www.telemagazyn.pl/film/pucz-1742146/

 

Od momentu przejęcia władzy przez PiS, w demokratycznych wyborach parlamentarnych, opozycja (PO, Nowoczesna) dąży do obalenia legalnych władz i rozpisania przyśpieszonych wyborów. Z czasem środki używane do zwalczania państwa stają się coraz ostrzejsze. Kolejnym aktem tej walki była nieudana, zaplanowana od wielu miesięcy próba puczu w Sejmie RP, dokonana 16 grudnia. Film dokumentalny ma pokazać motywy, plany i sposoby działania puczystów. Kto i od kiedy przygotowywał zamach stanu?

Wow, na to już brak mi słów. Co dalej? Spalenie Reichstagu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...