Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumujmy:

PiS wciska się w brzuch ustawę obywatelską o aborcji, którą zdecydowali skierować do dalszych prac i dopiero obywatelski sprzeciw zmusił ich do refleksji. Sami głosowali nad tym.

Rzepliński sprzeciwiał się poprawce PO (a właściwie jednego posła) do ustawy, następnie jako prezes TK przewodniczył rozprawie, która tę poprawkę uznała za niezgodną z konstytucją, a uważa się go za winnego nadużyć.

 

Zaprawdę, trzeba mieć rozumek leminga, by te dwie postawy ze sobą zrównać.

Odnośnik do komentarza

Podsumujmy:

PiS wciska się w brzuch ustawę obywatelską o aborcji, którą zdecydowali skierować do dalszych prac i dopiero obywatelski sprzeciw zmusił ich do refleksji. Sami głosowali nad tym.

Rzepliński sprzeciwiał się poprawce PO (a właściwie jednego posła) do ustawy, następnie jako prezes TK przewodniczył rozprawie, która tę poprawkę uznała za niezgodną z konstytucją, a uważa się go za winnego nadużyć.

 

Zaprawdę, trzeba mieć rozumek leminga, by te dwie postawy ze sobą zrównać.

Protestuję przeciw wciskaniu w brzuch lemingom małego rozumku, to ich spadanie w przepaść to mit wsparty medialnie przez koncern Psygnosis (gnosis w nazwie jest charakterysyczne) ;)
Odnośnik do komentarza

Podsumujmy:

PiS wciska się w brzuch ustawę obywatelską o aborcji, którą zdecydowali skierować do dalszych prac i dopiero obywatelski sprzeciw zmusił ich do refleksji. Sami głosowali nad tym.

Rzepliński sprzeciwiał się poprawce PO (a właściwie jednego posła) do ustawy, następnie jako prezes TK przewodniczył rozprawie, która tę poprawkę uznała za niezgodną z konstytucją, a uważa się go za winnego nadużyć.

 

Zaprawdę, trzeba mieć rozumek leminga, by te dwie postawy ze sobą zrównać.

Jakbyś nie zauważył mój wybiórczy obserwatorze - PO zamarzyło się przedłużenie aborcyjnej gównoburzy aż do stycznia. Wydaje im się, że wreszcie znaleźli paliwo antypisiorskie. Mierzi mnie to instrumentalne wykorzystywanie kobiet.

 

Ty twierdzisz, że tylko PiS gwałci konstytucję (jak ustaliliśmy jako strona w sporze i lewnik masz zerową wiarygodność), ja natomiast uważam, że Konstytucja jest gwałcona regularnie przez rządzące partyjki - niedawno przez POPSL, dziś przez PiS.

Odnośnik do komentarza

 

burak z fochem wypisanym na gębie

 

No popatrz, nigdy cię nie widziałem, a tak właśnie sobie ciebie wyobrażam podczas pisania postów na forum.

Ja Gyzzburna wyobrażam sobie mniej więcej tak: http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/slomka_5.jpg

 

http://s.tvp.pl/images2/8/c/3/uid_8c3b1edbaaa575d86d99f76667fc9f831449660538020_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Podejrzewam, że chodzi o komentarz Rzeplińskiego dotyczący herbaty.

 

Ale oczywiście nie da się powiedzieć wprost o co chodzi. Trzeba szyfrem, bo wtedy tylko Wiedzący zrozumieją, w przeciwieństwie do nie-Wiedzących lemingów, czy jakie tam sformułowanie jest obecnie używane. "Wiem ale nie powiem" itd.

 

Widzę chłopcy, że znowu nie rozumiecie o co chodzi. Postaram się to wyjaśnić w przystępnych słowach. Otoż oglądam TV i słucham radio od ponad 40 lat i ten nadęty, PZPRowski komuch jest pierwszą osobą, która zupełnie serio narzeka na antenie na jakość poczęstunku. Żeby jeszcze w jakiejś reżimowej stacji, ale w RMF? No cóż słomy z butów ten buc nie pozbędzie się nigdy. Choć pewnie, jak piszecie, jest to wina Mazurka - pewnie napluł mu do herbaty śliną magazynowaną podczas palenia popularnego na korytarzu przed audycją...

 

Cóż... Rzepa jak Gacek czy sędzina Kamińska, wierzy, że należy do "zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi".

Łaskawie nazywałem ich gildią, a tu proszę: kasta! Z obfitości serca usta mówią...

Odnośnik do komentarza

Gyzz, to, że sędziów uważam za mądrzejszych od Ciebie nie znaczy, że w mojej ocenie należą do "zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi". Taka grupa jest całkiem zwyczajna i uwierz mi, nadzwyczaj liczna.

BTW: sędzina to żona sędziego. Kobieta pełniąca funkcję sędziego to sędzia. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba mieć trochę oleju w głowie... Albo trza umieć posługiwać się w stopniu choć podstawowym językiem polskim.

Odnośnik do komentarza

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114885,20814788,paul-cameron-specjalista-od-homoseksualizmu-slynie-z-bledow.html- pytanie co dalej? Sejmowa konferencja nt. Żydów prowadzona przez Irvinga z laudacją Międlara i Brauna?

 

Miałbym jednak poważne pytanie - co w związku z taką sytuacją (organizacją przez Episkopat konferencji Camerona) myślą forumowi katolicy? "Episkopat swoje, ja swoje", akceptacje, tolerancje dla takich działań, czy może odcinacie się od czegoś takiego? Nie przekonuje mnie totalnie argument, że episkopat nie zajął stanowiska, bo już samo goszczenie tego człowieka było zajęciem stanowiska.

Odnośnik do komentarza

No jest oczywistym, że Kościół traktuje "czynny" homoseksualizm za grzech. Moje pytanie brzmi jaki jest cel zapraszania człowieka, który domaga się karania więzieniem homoseksualistów + szerzy swoje antynaukowe badania. Wydaje mi się, że raczej nie ma konsensusu wśród katolików co do goszczenia tego typu "naukowców", a tu jednak został on przyjęty przez Episkopat, a nie indywidualnego księdza.

 

Druga kwestia to goszczenie go w Sejmie i dla mnie to jest właśnie ten sam kaliber jakby w Sejmie była organizowana konferencja nt. Żydów z wystąpieniem Irvinga.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dam to jednak do absurdalnego:

 

Za pięć lat mamy wyprodukować polską rakietę zdolną do wynoszenia w kosmos satelitów. Ma to zapewnić współpraca Polskiej Grupy Zbrojeniowej i Politechniki Warszawskiej - informuje "Nasz Dziennik".

 

http://forsal.pl/artykuly/988399,rakieta-made-in-poland-nie-bedziemy-potrzebowali-falcona.html

 

Ciekawe czy stal w przydomowych ogródkach też będziemy wytapiać...

A może następna będzie Gwiazda Śmierci?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...