Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

Toż to jakiś kretynizm.

 

1. Nie ma problemu w tym, że ktoś chodzi boso po korytarzu. Jak mu wygodnie, niech chodzi.

 

2. Nie jest problemem, że ktoś to sfotografował. Whatever. Papier jest tani, uwlaczajace nie jest, a większość ludzi stwierdzi jak w 1.

 

3. To że z tego powodu cofnieto akredytacje jest skandalem. Czy przed napisaniem czegokolwiek trzeba teraz zezwolenia? Daukszewicz to ładnie wyspiewal jakiś czas temu, niestety.

Odnośnik do komentarza

Nazwisko zobowiązuje ;)

Nie lubię śmiania się z nazwisk, ale "Generał Głąb" wygląda jak z kreskówki "Owca w wielkim mieście", typu "szeregowy Równoległy", itd.

Ciekawe, czy to kaczka dziennikarska, ale szopka niezła

W 82. minucie udał kontuzję, odjechał meleksem do karetki, a karetką wydostał się poza stadion - tak napastnik Evertonu Enner Valencia wymknął się policjantom, którzy po meczu Ekwadoru z Chile mieli go zatrzymać za niepłacenie alimentów.

Odnośnik do komentarza

Rzepliński to burak z fochem wypisanym na gębie - prymitywny polityk, któremu wmówiono, że ma szanse na prezydenturę. Człowiek, który zgodził się na gwałt POPSL na Konstytucji...

 

Tmczasem w Niemczech:

 

http://telewizjarepublika.pl/skandaliczna-wystawa-najpiekniejsze-obozy-koncentracyjne-niemiec,38890.html

 

Ale faszyzm mamy w Polsce...

Odnośnik do komentarza

Jak w tej parafrazie starego dowcipu:

 

Kino narodowe. I program TVPIS - przemawia prezes, przełączam na II program - przemawia prezes, przełączam na III - znów prezes, chcę przełączyć na inny program, a tu pojawia się Kurski i mówi "ja ci ... poprzełączam!".

 

 

No prawdziwa sensacja - kolejna rządząca paryjka robi z publicznej TV Rządową...

Dobrze, że 8 lat TVPO Ci nie przeszkadzało (jeśli przeszkadzało zacytuj siebie)- charakterystyczne postrzeganie wybiórcze chroni przed dysonansem poznawczym. Od początków z lat 50ych TV jest partyjna - przeleżeliście 60 lat pod lodem?

 

burak z fochem wypisanym na gębie

 

No popatrz, nigdy cię nie widziałem, a tak właśnie sobie ciebie wyobrażam podczas pisania postów na forum.

 

Opinia ćwierćinteligenta nie ma dla mnie znaczenia. Zacznę się martwić kiedy zaczniesz mnie chwalić. :)

Nawiasem mówiąc Hajder - ja sobie Ciebie nie wyobrażam. Jeszcze misiąc temu nie wiedziałem, że istniejesz...

Odnośnik do komentarza

Nieprawdopodobne jest, jak skuteczna jest narracja Mariana Kowalskiego. Siedząc sobie w studio Idź Pod Prąd (polecam, dobry lolcontent) wymyślił bzdurkę o tym, że Rzepliński ma być prezydentem, a po paru miesiącach wszyscy ją już podłapali.

Sam Rzepliński takich ambicji nie miał i nadal ich nie deklaruje, a i tak mu się wciska to dziecko w brzuch.

 

Nawiasem mówiąc to śmieszne, że idioci nadal twierdzą, jakoby Rzepliński zgodził się na gwałt PO i PSL na Konstytucji, nawet po wycieku maili z trybunału wskazujących na to, że sędziowie się temu sprzeciwiali :rotfl: Na głupotę, jak i na raka, najwyraźniej lekarstwa brak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...