Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

 

Mafia III rano zaczęła się ściągać i zobaczymy czy dołączy do GTAV i Wiedźka 3, czyli nie powinny pójść, ale poszły, więc kupiłem w oryginale (GTA nawet na PS3 - pozdro Kuchar i PC) czy do najnowszego Batmana* i Deusa, które teoretycznie się odpalają, ale daj pan spokój.

 

*Batka nawet zdążyłem kupić w oryginale, ale tydzień przed premierą podnieśli wymagania gry :keke:

 

 

No i mógłby już w końcu dojść ten pad, to bym NBA sprawdził :-k Zamówiony w zeszły czwartek, najpierw miał wysłać w poniedziałek, bo nie miał czarnych ;) na stanie, potem niby wysłał we wtorek, ale nadal cisza. Za to podobnie zamawiana książka przyszła wczoraj, przesyłką nierejestrowaną (!), a komentarz pozytywny wystawili mi jeszcze zanim paczka doszła. Polecam tego allegrowicza :)

Odnośnik do komentarza

Bry

 

Mafia III rano zaczęła się ściągać i zobaczymy czy dołączy do GTAV i Wiedźka 3, czyli nie powinny pójść, ale poszły, więc kupiłem w oryginale (GTA nawet na PS3 - pozdro Kuchar i PC) czy do najnowszego Batmana* i Deusa, które teoretycznie się odpalają, ale daj pan spokój.

 

*Batka nawet zdążyłem kupić w oryginale, ale tydzień przed premierą podnieśli wymagania gry :keke:

 

 

No i mógłby już w końcu dojść ten pad, to bym NBA sprawdził :-k Zamówiony w zeszły czwartek, najpierw miał wysłać w poniedziałek, bo nie miał czarnych ;) na stanie, potem niby wysłał we wtorek, ale nadal cisza. Za to podobnie zamawiana książka przyszła wczoraj, przesyłką nierejestrowaną (!), a komentarz pozytywny wystawili mi jeszcze zanim paczka doszła. Polecam tego allegrowicza :)

 

Jakiego padziocha kupiłeś? :-k

Odnośnik do komentarza

No i miałem przez 4-5 lat taki fajny, ale zwykły biały z kablem. Dodajmy, że kupowany jako używany, ale w zeszłym roku już zaczął już wariować i krzyżak sam z siebie odbijał w lewo, co sprawiało że w fifie non-stop ustawiało mi formacje defensywne :D Później chyba całkiem padł, ale i tak długo się trzymał.

Odnośnik do komentarza

Mam coraz większe wrażenie, że dobrą zmianą byłoby zrobienie drugiego tematu filmowego i podzielenie faktycznych recenzji i dyskusji o tym kto, któremu filmowi daje 3/10 a kto 7/18 :-k Znalezienie czegokolwiek sensownego o filmach zaczyna graniczyć z cudem :-k

no jeżeli szukasz czegoś wykwintnego o filmach na forum o Football Managerze to może lepiej zmienić miejsce? :D mało jest stron tylko o filmach? lepsze to niż robienie kolejnego tematu w którym będzie pisał minimalny ułamek populacji forum ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...