Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Update z MLB The Show.

Sezon 2029 zakończony trzymiesięczną eskapadą do Nationals nie przyniósł upragnionego pierścienia. Moja nowa drużyna zderzyła się w NLCS z potworem z Arizony (106-56) i przegrała 2-4. Dla mnie poza końcem sezonu, to był koniec kontraktu i pierwsze w karierze free agency. Nie trzymając dłużej w napięciu setek fanów ;)zabrałem swoje talenty na Północ i zostałem graczem Toronto Blue Jays, za co dostanę 100M/8 lat gry :D Najpewniej będzie to ostatni tak wielki kontrakt, bo następne FA będzie w wieku 37 lat i może być różnie z dyspozycją. 
Mała ciekawostka, pierwsze save dla nowej drużyny to był zarazem save nr 200 w karierze.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Hajd napisał:

Nie chcę tu strugać mędrca, ale słyszałem już kilka opowieści bliższych i dalszych znajomych o tym, jak dzieci się pochorowały po wizycie w basenie z kulkami.

Chyba bardziej chodzi o jakiekolwiek zbiorowisko małych, zasmarkanych dzieciorów. U mnie dzieciaki nie chodzą do żłobka/przedszkola, ale z tego co słyszę, to dzieci w tym wieku więcej są chore niż faktycznie spędzają tam czasu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Chyba bardziej chodzi o jakiekolwiek zbiorowisko małych, zasmarkanych dzieciorów. U mnie dzieciaki nie chodzą do żłobka/przedszkola, ale z tego co słyszę, to dzieci w tym wieku więcej są chore niż faktycznie spędzają tam czasu.

Po prawie 3 miesiacach, na szczescie, nie potwierdzam tej tezy.

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gilbert napisał:

Ostatnio musieliśmy z żoną się podszkolić

z wiedzy o Slendermanie, bo oboje bardzo lubią tę postać. Co ciekawe oni trzymają się wersji,  że Slenderman

chroni dzieci przed złem, bo dominuje z kolei wersja, że postać ta wabi i porywa dzieciaki :).

Aż mi to przypomniało, chyba dobre 10 lat temu przeczytałem toto:

http://anomalyinfo.com/Stories/2008-aug-26-hachishakusan-eight-feet-tall

Nie wiem więc czy pierwszy był slenderman czy slenderwoman, ale chyba z definicji to miało porywać dzieciaki :D

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...